Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10844
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. stałej nie dam już rady ale wspomogę grosikiem. Podajcie nr. konta.
  2. jestem i ja . Podajcie nr. konta postaram się wspomóc grosikiem.
  3. [quote name='Bonsai']Nikt nie podaje jej leków, i nie ma szans, by ktoś codziennie jej podawał. Otrzymała antybiotyk w zastrzyku o 3-dniowym działaniu. Nie wiem jak jej pomóc, w przytulisku nie widzę na to szans. :shake: Boję się też co by się stało, gdyby gmina dowiedziała się, że Kama choruje - nie wydaje mi się, że chcieliby ją leczyć i poszliby najmniejsza linią oporu, zwłaszcza, że to szczeniak nie jest (wet ocenił ją na 6 lat). Szansa, by jej pomóc, to wyciągnięcie jej do hoteliku, ale boję się kosztów, bo samo leczenie nie będzie tanie, a do tego doszedłby jeszcze koszt hotelowania. W dodatku nie wiadomo ile musiałaby tam przebywać, leczenie grzyba proste nie jest, a chyba jeszcze trudniejsza byłaby adopcja takiego psa.[/QUOTE] a tam w pobliżu nie ma jakiejś Fundacji, która mogłaby ją wziąć? Koszty leczenia jakoś może udałoby się pokryć? Wydaje mi się, że hotele nie bardzo chcą brać chore psy. Czy to co ma Kama jest zaraźliwe?
  4. macie pomysł jak pomóc Kamie? I kto podaje jej leki?
  5. cioteczki proszę pomóżcie [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249771-cegie%C5%82ki-5-10-15-montujemy-kojec-dla-ps%C3%B3w-w-potrzebie-do-20-01-godz-22?highlight=nuka"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249771-cegie%C5%82ki-5-10-15-montujemy-kojec-dla-ps%C3%B3w-w-potrzebie-do-20-01-godz-22?highlight=nuka[/URL]
  6. cioteczki proszę pomóżcie [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249771-cegie%C5%82ki-5-10-15-montujemy-kojec-dla-ps%C3%B3w-w-potrzebie-do-20-01-godz-22?highlight=nuka"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249771-cegie%C5%82ki-5-10-15-montujemy-kojec-dla-ps%C3%B3w-w-potrzebie-do-20-01-godz-22?highlight=nuka[/URL]
  7. proszę cioteczki o pomoc [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249771-co-%C5%82aska-montujemy-kojec-dla-ps%C3%B3w-w-potrzebie-do-20-01-godz-22?p=21700519#post21700519"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249771-co-%C5%82aska-montujemy-kojec-dla-ps%C3%B3w-w-potrzebie-do-20-01-godz-22?p=21700519#post21700519[/URL]
  8. proszę cioteczki o pomoc [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249771-co-%C5%82aska-montujemy-kojec-dla-ps%C3%B3w-w-potrzebie-do-20-01-godz-22?p=21700519#post21700519"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249771-co-%C5%82aska-montujemy-kojec-dla-ps%C3%B3w-w-potrzebie-do-20-01-godz-22?p=21700519#post21700519[/URL]
  9. proszę cioteczki o pomoc [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249771-co-%C5%82aska-montujemy-kojec-dla-ps%C3%B3w-w-potrzebie-do-20-01-godz-22?p=21700519#post21700519[/URL]
  10. [quote name='Mela Jakimiuk']Dzisiaj pieski były bardzo żywotne i trudno je było uchwycić do zdjęcia, ale myslę, że jakoś wyszły , obecnie zdjęcia są obrabiane, mam nadzieją, że na jutro będą gotowe, bedą pod adresem moniezja.blogspot.com Czy jest już jakaś kwota na budę dla Syriusza, bo biedula zamarźnie zimą???[/QUOTE] dla Syriusza jest uzbierane. Będzie miał bidulek budę.
  11. proszę cioteczki o pomoc [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249771-co-%C5%82aska-montujemy-kojec-dla-ps%C3%B3w-w-potrzebie-do-20-01-godz-22?p=21700519#post21700519[/URL]
  12. proszę cioteczki o pomoc [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249771-co-%C5%82aska-montujemy-kojec-dla-ps%C3%B3w-w-potrzebie-do-20-01-godz-22?p=21700519#post21700519[/URL]
  13. cioteczki proszę o pomoc [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249771-co-%C5%82aska-montujemy-kojec-dla-ps%C3%B3w-w-potrzebie-do-20-01-godz-22?p=21700519#post21700519"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249771-co-%C5%82aska-montujemy-kojec-dla-ps%C3%B3w-w-potrzebie-do-20-01-godz-22?p=21700519#post21700519[/URL]
  14. cioteczki proszę o pomoc [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249771-co-%C5%82aska-montujemy-kojec-dla-ps%C3%B3w-w-potrzebie-do-20-01-godz-22?p=21700519#post21700519"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249771-co-%C5%82aska-montujemy-kojec-dla-ps%C3%B3w-w-potrzebie-do-20-01-godz-22?p=21700519#post21700519[/URL]
  15. cioteczki proszę o pomoc [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249771-co-%C5%82aska-montujemy-kojec-dla-ps%C3%B3w-w-potrzebie-do-20-01-godz-22?p=21700519#post21700519"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249771-co-%C5%82aska-montujemy-kojec-dla-ps%C3%B3w-w-potrzebie-do-20-01-godz-22?p=21700519#post21700519[/URL]
  16. bardzo się cieszę,że to nic poważnego. :lol: A przy okazji poproszę cioteczki o pomoc, [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249771-co-%C5%82aska-montujemy-kojec-dla-ps%C3%B3w-w-potrzebie-do-20-01-godz-22?p=21700519#post21700519[/URL]
  17. Monika konto to samo co było? Jeżeli tak to mam :lol:
  18. [quote name='Ada-jeje']wózek my mamy, jest u Marty w Glogoczowie, jest możliwośc ewentualnego wyslania do Wrocka, jesli nalezalo by cos poprawic.[/QUOTE] ciotki co Wy na to? Może warto mu troszkę ulżyć?
  19. a ile by kosztował wózeczek dla Azirka?
  20. zamówiłam na allegro 3 smycze 3m i 1 linkę 10m. Wojtek spodziewaj się w przyszłym tygodniu 2-ch paczuszek;)
  21. przybiegam szybciutko do słodziaka :painting::painting:
  22. stałej już nie mogę. Jednak jednorazowo wpłacę na razie 20,-
  23. proszę podajcie na pw adres do kogo mają być wysłane smycze. Jutro zamówię na allegro.
×
×
  • Create New...