mdk8
Members-
Posts
10844 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mdk8
-
Duży starszy misiu - LAKI WRÓCIŁ DO WŁAŚCICIELI !!!! HURRA !!
mdk8 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
stałej nie dam już rady ale wspomogę grosikiem. Podajcie nr. konta. -
[quote name='Bonsai']Nikt nie podaje jej leków, i nie ma szans, by ktoś codziennie jej podawał. Otrzymała antybiotyk w zastrzyku o 3-dniowym działaniu. Nie wiem jak jej pomóc, w przytulisku nie widzę na to szans. :shake: Boję się też co by się stało, gdyby gmina dowiedziała się, że Kama choruje - nie wydaje mi się, że chcieliby ją leczyć i poszliby najmniejsza linią oporu, zwłaszcza, że to szczeniak nie jest (wet ocenił ją na 6 lat). Szansa, by jej pomóc, to wyciągnięcie jej do hoteliku, ale boję się kosztów, bo samo leczenie nie będzie tanie, a do tego doszedłby jeszcze koszt hotelowania. W dodatku nie wiadomo ile musiałaby tam przebywać, leczenie grzyba proste nie jest, a chyba jeszcze trudniejsza byłaby adopcja takiego psa.[/QUOTE] a tam w pobliżu nie ma jakiejś Fundacji, która mogłaby ją wziąć? Koszty leczenia jakoś może udałoby się pokryć? Wydaje mi się, że hotele nie bardzo chcą brać chore psy. Czy to co ma Kama jest zaraźliwe?
-
TINO ma wymarzony DOM- zostaje u WiosnyA już na ZAWSZE :) !!!
mdk8 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
cioteczki proszę pomóżcie [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249771-cegie%C5%82ki-5-10-15-montujemy-kojec-dla-ps%C3%B3w-w-potrzebie-do-20-01-godz-22?highlight=nuka"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249771-cegie%C5%82ki-5-10-15-montujemy-kojec-dla-ps%C3%B3w-w-potrzebie-do-20-01-godz-22?highlight=nuka[/URL] -
Dianka - Łajka już w SWOIM domku :) Bądź szczęśliwa maleńka :)
mdk8 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
cioteczki proszę pomóżcie [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249771-cegie%C5%82ki-5-10-15-montujemy-kojec-dla-ps%C3%B3w-w-potrzebie-do-20-01-godz-22?highlight=nuka"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249771-cegie%C5%82ki-5-10-15-montujemy-kojec-dla-ps%C3%B3w-w-potrzebie-do-20-01-godz-22?highlight=nuka[/URL] -
proszę cioteczki o pomoc [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249771-co-%C5%82aska-montujemy-kojec-dla-ps%C3%B3w-w-potrzebie-do-20-01-godz-22?p=21700519#post21700519"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249771-co-%C5%82aska-montujemy-kojec-dla-ps%C3%B3w-w-potrzebie-do-20-01-godz-22?p=21700519#post21700519[/URL]
-
proszę cioteczki o pomoc [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249771-co-%C5%82aska-montujemy-kojec-dla-ps%C3%B3w-w-potrzebie-do-20-01-godz-22?p=21700519#post21700519"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249771-co-%C5%82aska-montujemy-kojec-dla-ps%C3%B3w-w-potrzebie-do-20-01-godz-22?p=21700519#post21700519[/URL]
-
[quote name='Mela Jakimiuk']Dzisiaj pieski były bardzo żywotne i trudno je było uchwycić do zdjęcia, ale myslę, że jakoś wyszły , obecnie zdjęcia są obrabiane, mam nadzieją, że na jutro będą gotowe, bedą pod adresem moniezja.blogspot.com Czy jest już jakaś kwota na budę dla Syriusza, bo biedula zamarźnie zimą???[/QUOTE] dla Syriusza jest uzbierane. Będzie miał bidulek budę.
-
proszę cioteczki o pomoc [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249771-co-%C5%82aska-montujemy-kojec-dla-ps%C3%B3w-w-potrzebie-do-20-01-godz-22?p=21700519#post21700519[/URL]
-
Mały, słodki Lucky mieszkał w szałasie z gałęzi. Już szczęśliwy w DS!!!
mdk8 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
proszę cioteczki o pomoc [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249771-co-%C5%82aska-montujemy-kojec-dla-ps%C3%B3w-w-potrzebie-do-20-01-godz-22?p=21700519#post21700519[/URL] -
Kesh-wracil do Dt..potrzebuje wsparcia i nowego domu.pomozcie
mdk8 replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
cioteczki proszę o pomoc [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249771-co-%C5%82aska-montujemy-kojec-dla-ps%C3%B3w-w-potrzebie-do-20-01-godz-22?p=21700519#post21700519"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249771-co-%C5%82aska-montujemy-kojec-dla-ps%C3%B3w-w-potrzebie-do-20-01-godz-22?p=21700519#post21700519[/URL] -
cioteczki proszę o pomoc [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249771-co-%C5%82aska-montujemy-kojec-dla-ps%C3%B3w-w-potrzebie-do-20-01-godz-22?p=21700519#post21700519"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249771-co-%C5%82aska-montujemy-kojec-dla-ps%C3%B3w-w-potrzebie-do-20-01-godz-22?p=21700519#post21700519[/URL]
-
cioteczki proszę o pomoc [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249771-co-%C5%82aska-montujemy-kojec-dla-ps%C3%B3w-w-potrzebie-do-20-01-godz-22?p=21700519#post21700519"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249771-co-%C5%82aska-montujemy-kojec-dla-ps%C3%B3w-w-potrzebie-do-20-01-godz-22?p=21700519#post21700519[/URL]
-
Tami już nie walczy :( Lola prosi o wsparcie na leki i karmę .
mdk8 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
zapisuję wątek. -
bardzo się cieszę,że to nic poważnego. :lol: A przy okazji poproszę cioteczki o pomoc, [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249771-co-%C5%82aska-montujemy-kojec-dla-ps%C3%B3w-w-potrzebie-do-20-01-godz-22?p=21700519#post21700519[/URL]
-
Monika konto to samo co było? Jeżeli tak to mam :lol:
-
AZIR Dziadzio Staruszeczek za TM .........żegnaj.......
mdk8 replied to MALWA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Ada-jeje']wózek my mamy, jest u Marty w Glogoczowie, jest możliwośc ewentualnego wyslania do Wrocka, jesli nalezalo by cos poprawic.[/QUOTE] ciotki co Wy na to? Może warto mu troszkę ulżyć? -
AZIR Dziadzio Staruszeczek za TM .........żegnaj.......
mdk8 replied to MALWA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a ile by kosztował wózeczek dla Azirka? -
przybiegam szybciutko do słodziaka :painting::painting:
-
stałej już nie mogę. Jednak jednorazowo wpłacę na razie 20,-