Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10846
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. a może zgłosić anonimowo tą miejscowość Straży dla Zwierząt?
  2. no właśnie, między innymi moje 20,-;)
  3. niestety ciężki okres pogodowy dla starszych psów. Mokro chłodno i do d....y
  4. kasę na kojce jakoś by się uzbierało wiadomo,że nie w "tydzień" ale nie takie cuda tu na dogo już widziałam. Gorzej z terenem....
  5. [quote name='Mortes']Witaj :) Miło że odwiedzasz nasze Białogonki ... wiem jak cięzko mają w schronisku ... wiem że są bardzo żle traktowane...uwierz mi że dobija mnie moja niemoc w tym temacie ... Wiem że nie ma domów dla Białogonków ...przynajmniej nie dla wszystkich...a jak sa to najczesciej na łańcuch , tak jak najprawdopodobniej trafiła Aria :( Dlatego skoro nie ma domków dla Białogonków to może stwórzmy im wspólny bezpieczny dom ... Pomyslmy ...może razem cos sie uda ...[/QUOTE] coś mi takiego też przyszło do głowy. Ostatnio dziewczyny z f. [COLOR=#000099][FONT=verdana]Amicus Canis i bernardynami [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=verdana]uratowały psy z likwidowanego przytuliska. Na terenie należącym do bernardynów wybudowały kojce i przeniosły psy. [/FONT][/COLOR]www.dogomania.pl/forum/threads/248224-Mają-szansę-na-życie-szansę-na-ratunek-przed-mordownią-zbieramy-na-zagrodę-i-budy [COLOR=#000000]czy "Zwierzaki" nie mogły by pomóc w czymś takim? Później na karmę i wet. jakoś by się uzbierało. [/COLOR]
  6. dla mnie to też bardzo dziwne:shake: być może jest przyczyna takiego zachowania ale trzeba mieć chęci,żeby jej poszukać a nie od razu oddawać psa. Przecież ludzie adoptujący wiedzieli, że jest to sunia po przejściach. Jak zwykle za ......... ludzi zapłaci pies.:-(
  7. biedaczek. Z wcześniejszych opisów jego życia adopcyjnego podejrzewam, że całe dnie spędzał w zamknięciu i samotnie.:-(
  8. a jak Kama? Nie ma już gorączki, nie niszczy budy?
  9. kochane cioteczki pomóżcie proszę [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250876-Figa-walczy-z-rakiem-Bez-Ciebie-jej-si%C4%99-nie-uda-Daj-5-z%C5%82!-CEGIE%C5%81KOWY-do-28-02-!?p=21861032#post21861032[/url]
  10. przybiegam na zaproszenie. Jest piękny :loveu: powinien szybko znaleźć dom. Pędzę na bazarek.:painting:
  11. [quote name='monika083']smutne:( Whisky mozna wyciagnac do Habalajowki, koszt to 300 zl/msc. Pisalam ,ze moge wziasc idpowiedzialnosc finansowa, zalozylabym jej nowy watek.Audi u Lilu mialby miejsce od stycznia, za 390 zl..ale dwoch psow na siebie nie wezme. Co robimy??[/QUOTE] monika083 chciała pomóc ale nie było chęci z Waszej strony ,/ja byłam skłonna dać stałą/ podobnie było z Zekkim pisałyście tylko ,że same nie dacie rady i Zekki wraca do schronu ale nie przeszło Wam przez gardło słowo" proszę pomóżcie". Więc kto tu mówi o dziecinadzie? Jestem osobą, która zawsze mówi co jej leży na sercu a nie co ktoś chciałby usłyszeć i co się komu podoba. Przeczytajcie swoje wcześniejsze wpisy - ze zrozumieniem i zastanówcie się czy aby na pewno nie mam racji. Usuwam wątek z subskrypcji bo nie chcę za jakiś czas znowu przeczytać , że kolejny psinek z 6-cioraczków nie żyje. Na Zekkiego i Bystrą oczywiście będę płacić dalej , bo psy niczemu nie są winne.
  12. pomagam jak mogę. Zeszły rok ta pomoc różnym psom z dogo kosztowała mnie parę tysięcy zł. Gdybym mogła pomagałabym inaczej ale nie mogę. No ale jeżeli finansowa pomoc to nic - no to faktycznie nic nie robię.
  13. [quote name='DarkWater']proszę dać dziewczynom spokój - łatwo osądzać po pozorach komentarz "jak się z tym czujecie" jest mocno emocjonalny, nie podoba mi się, proszę nie uciekać się do takich emocjonalnych sztuczek, wzbudzania poczucia winy[/QUOTE] napisałam co czuję. Była prośba o pomoc i była chęć pomocy ale została odrzucona. Tyle w temacie z mojej strony.
  14. chciałyśmy pomóc w wyciągnięciu Audiego - od stycznia mógł być u LiLutosi ale nie chciałyście tej pomocy. Przykre ale jego śmierć może nie być ostatnią. Jak się z tym czujecie?
  15. dzięki za odpowiedź. W takim razie płacę dalej,:lol:
  16. a może Raczyna mogłaby pomóc tej suni skoro Nuka będzie bezpieczna?
  17. a może Emi albo Daisy .
  18. moja styczniowa powinna dawno być. Przelałam pod koniec stycznia.
  19. ufffff. Nareszcie jakieś dobre wieści.;)
  20. dziwne to ogłoszenie: pies lub suka, mały lub większy, łagodny lub amstaff, owczarki raczej też do małych nie należą:shake: ja bym takiej osobie psa nie dała.
  21. to fajnie. Bo już się przestraszyłam :lol:
  22. nie widzę mojej wpłaty z 30.01.2014 - 30,- nie doszła ?
×
×
  • Create New...