mdk8
Members-
Posts
10846 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mdk8
-
a może zgłosić anonimowo tą miejscowość Straży dla Zwierząt?
-
Zibi - 2 lata w przytulisku G ! Chłopak aklimatyzuje się w nowym domu :)
mdk8 replied to Bonsai's topic in Już w nowym domu
no właśnie, między innymi moje 20,-;) -
niestety ciężki okres pogodowy dla starszych psów. Mokro chłodno i do d....y
-
[quote name='Mortes']Witaj :) Miło że odwiedzasz nasze Białogonki ... wiem jak cięzko mają w schronisku ... wiem że są bardzo żle traktowane...uwierz mi że dobija mnie moja niemoc w tym temacie ... Wiem że nie ma domów dla Białogonków ...przynajmniej nie dla wszystkich...a jak sa to najczesciej na łańcuch , tak jak najprawdopodobniej trafiła Aria :( Dlatego skoro nie ma domków dla Białogonków to może stwórzmy im wspólny bezpieczny dom ... Pomyslmy ...może razem cos sie uda ...[/QUOTE] coś mi takiego też przyszło do głowy. Ostatnio dziewczyny z f. [COLOR=#000099][FONT=verdana]Amicus Canis i bernardynami [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=verdana]uratowały psy z likwidowanego przytuliska. Na terenie należącym do bernardynów wybudowały kojce i przeniosły psy. [/FONT][/COLOR]www.dogomania.pl/forum/threads/248224-Mają-szansę-na-życie-szansę-na-ratunek-przed-mordownią-zbieramy-na-zagrodę-i-budy [COLOR=#000000]czy "Zwierzaki" nie mogły by pomóc w czymś takim? Później na karmę i wet. jakoś by się uzbierało. [/COLOR]
-
dla mnie to też bardzo dziwne:shake: być może jest przyczyna takiego zachowania ale trzeba mieć chęci,żeby jej poszukać a nie od razu oddawać psa. Przecież ludzie adoptujący wiedzieli, że jest to sunia po przejściach. Jak zwykle za ......... ludzi zapłaci pies.:-(
-
Bursztynek - z łańcucha do nowego domu! Już bezpieczny w DS :)
mdk8 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
przybiegam na zaproszenie. Jest piękny :loveu: powinien szybko znaleźć dom. Pędzę na bazarek.:painting: -
[quote name='monika083']smutne:( Whisky mozna wyciagnac do Habalajowki, koszt to 300 zl/msc. Pisalam ,ze moge wziasc idpowiedzialnosc finansowa, zalozylabym jej nowy watek.Audi u Lilu mialby miejsce od stycznia, za 390 zl..ale dwoch psow na siebie nie wezme. Co robimy??[/QUOTE] monika083 chciała pomóc ale nie było chęci z Waszej strony ,/ja byłam skłonna dać stałą/ podobnie było z Zekkim pisałyście tylko ,że same nie dacie rady i Zekki wraca do schronu ale nie przeszło Wam przez gardło słowo" proszę pomóżcie". Więc kto tu mówi o dziecinadzie? Jestem osobą, która zawsze mówi co jej leży na sercu a nie co ktoś chciałby usłyszeć i co się komu podoba. Przeczytajcie swoje wcześniejsze wpisy - ze zrozumieniem i zastanówcie się czy aby na pewno nie mam racji. Usuwam wątek z subskrypcji bo nie chcę za jakiś czas znowu przeczytać , że kolejny psinek z 6-cioraczków nie żyje. Na Zekkiego i Bystrą oczywiście będę płacić dalej , bo psy niczemu nie są winne.
-
pomagam jak mogę. Zeszły rok ta pomoc różnym psom z dogo kosztowała mnie parę tysięcy zł. Gdybym mogła pomagałabym inaczej ale nie mogę. No ale jeżeli finansowa pomoc to nic - no to faktycznie nic nie robię.
-
[quote name='DarkWater']proszę dać dziewczynom spokój - łatwo osądzać po pozorach komentarz "jak się z tym czujecie" jest mocno emocjonalny, nie podoba mi się, proszę nie uciekać się do takich emocjonalnych sztuczek, wzbudzania poczucia winy[/QUOTE] napisałam co czuję. Była prośba o pomoc i była chęć pomocy ale została odrzucona. Tyle w temacie z mojej strony.
-
chciałyśmy pomóc w wyciągnięciu Audiego - od stycznia mógł być u LiLutosi ale nie chciałyście tej pomocy. Przykre ale jego śmierć może nie być ostatnią. Jak się z tym czujecie?
-
a może Emi albo Daisy .
-
moja styczniowa powinna dawno być. Przelałam pod koniec stycznia.
-
ufffff. Nareszcie jakieś dobre wieści.;)
-
Rudego Misia już nie ma..........
mdk8 replied to AleksandraF's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dziwne to ogłoszenie: pies lub suka, mały lub większy, łagodny lub amstaff, owczarki raczej też do małych nie należą:shake: ja bym takiej osobie psa nie dała. -
to fajnie. Bo już się przestraszyłam :lol:
-
nie widzę mojej wpłaty z 30.01.2014 - 30,- nie doszła ?