mdk8
Members-
Posts
10844 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mdk8
-
[quote name='Xibalba']no ta kobieta z W-wy, która adoptowała, ale muszę tak to zgrać, że od razu będzie transport żeby pies nie trafił do kobiety....a powiedzcie jeszcze czy wiecie jak to jest? czy właściciel który odbiera psa na kwarantannie jest obciążany jakimiś kosztami....? Mam nadzieję, że na Paluchu tak nie jest.[/QUOTE] nie wiem dokładnie jak odbiera "właściciel" ale ja jak adoptowałam swojego psa to mile widziane były "dobrowolne datki" na schronisko. a podpisze Ci zrzeczenie się psa?
-
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
mdk8 replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
inka33 robi fajne banerki -
razem z Olena84 zawoziłyśmy miesiąc temu właśnie do Dif małą sunie Tinkę i Ola wzięła psa na siebie/ bo ona ją znalazła/. Jeżeli jest miejsce , dogadujesz warunki na jakich pies ma tam być i jeżeli Ci pasuje podpisujesz umowę. Dostajesz rachunki i płacisz. Tu na dogo trzeba pościągać ciotki i szukać stałych deklaracji oraz jednorazowych wpłat. Na utrzymanie psa w h. lub Dt można robić bazarki fantowe i cegiełkowe i jakoś to idzie. Raz lepiej raz gorzej.... A potem szuka się DS.... czasami niestety trwa to długo.
-
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
mdk8 replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
przybiegam z wątku Gizmo i Naj. Stałej nie da już rady ale za tydzień mogę jednorazowo dać 30,-. -
Dianka - Łajka już w SWOIM domku :) Bądź szczęśliwa maleńka :)
mdk8 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
kochani zajrzyjcie proszę , Potrzebna pomoc [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249877-Leo-jest-za-weso%C5%82y-zbyt-energiczny-i-ciekawy-%C5%9Bwiata-i-przez-to-niechciany!-Pomocy!?p=21787109#post21787109[/url] -
fajnie,że jednak coś ruszyło. Dziewczyny uaktualnijcie post rozliczeniowy. Łatwiej będzie pościągać ludzi na wątek.
-
Bercik i Rudzik znowu razem... za Tęczowym Mostem...
mdk8 replied to Mortes's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ale tak naprawdę nikt nie wie czy by jednak za kilka dni mu się nie poprawiło. Może po prostu tak organizm zareagował na zmianę.... -
Bercik i Rudzik znowu razem... za Tęczowym Mostem...
mdk8 replied to Mortes's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
bardzo mi przykro,że nie dali mu więcej czasu...:-(