Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10848
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. może Sylwia będzie miała miejsce ? http://www.dogomania.com/forum/topic/76563-pensjonat-dla-piesk%C3%B3w/?hl=%20pensjonat%20%20lasku%20%20brzozowym
  2. masz rację. Trzeba działać szybko bo wetka "dostanie" polecenie i zrobi swoje..... ten schron nie słynie z należytego leczenia zwierząt.
  3. kochane cioteczki zajrzyjcie proszę do biedaka http://www.dogomania.com/forum/topic/143221-tolek-za-stary-za-wielki-za-brzydki-na-dom/
  4. i ja znalazłam Nexia. Uff. powoli odnajduję moje ulubione wątki :) Co u psiaka jak jego sytuacja finansowa? Moje deklaracje idą cały czas a za październik będzie po 28-ym.
  5. co się dzieje z sunią?
  6. Kochane cioteczki zajrzyjcie proszę do biedaka http://www.dogomania...brzydki-na-dom/
  7. ja też nie umiem się odnaleźć na nowym dogo ale uparcie próbuję. Kochane cioteczki zajrzyjcie proszę do biedaka http://www.dogomania...brzydki-na-dom/
  8. można spróbować. Jest tu kilka wątków psiaków , którym taka zmiana wyszła na dobre i bardzo szybko znalazły domki. Kochane cioteczki zajrzyjcie proszę do biedaka http://www.dogomania...brzydki-na-dom/
  9. Kochane cioteczki zajrzyjcie proszę do biedaka http://www.dogomania...brzydki-na-dom/
  10. Kochane cioteczki zajrzyjcie proszę do biedaka http://www.dogomania...brzydki-na-dom/
  11. powoli zbliża się zima , nie ma możliwości go zabrać ? Straszna bida z niego ...:( Kochane cioteczki zajrzyjcie proszę do biedaka http://www.dogomania...brzydki-na-dom/
  12. gdyby im zależało to by poczekali. :( Kochane cioteczki zajrzyjcie proszę do biedaka http://www.dogomania.com/forum/topic/143221-tolek-za-stary-za-wielki-za-brzydki-na-dom/
  13. dzięki za cudowne wiadomości. Czytając je popłakałam się . Trochę głupie bo przecież nie znałam ich osobiście ale bardzo się cieszę ich szczęściem :)
  14. stałej nie mogę :( ale jednorazowo 20,- pod koniec miesiąca jeszcze wyskrobię.
  15. melduję się u chłopaka. Stałej deklaracji nie dam już rady ale jednorazowo dam 20,- pod koniec miesiąca. Tylko mi przypomnij. :)
  16. jestem u pięknego Tolka. To nie prawda,że nie nadaje się do bloku. Mój Artasek też jest z P...a i też jest duży a od prawie 3 lat świetnie się czuje w mieszkaniu.
  17. co słychać u Milusia ? I przy okazji zapytam też o Piracika ;)
  18. ile jeszcze długu zostało ?
  19. jestem. Wspomogę grosikiem ale dopiero pod koniec miesiąca
  20. dzieki. Juz koleżanka dzwoniła. Pieski są bezpieczne w Legionowie. :)
  21. ma fajne towarzystwo ;)
  22. Mam pytanie czy wiesz co się stało z dwoma psiakami o których napisałaś ? Moja koleżanka z pracy tam mieszka i razem z sąsiadami opiekowali się nimi: dawali jeść, odrobaczali itp. Psy miały budę i nagle zniknęły. Koleżanka się martwi co się z nimi stało bo po ich zniknięciu ktoś zniszczył jedną ścianę budy i podejrzewa,że ktoś im zrobił krzywdę. Będę wdzięczna za jakąkolwiek informację.
  23. zapisuję się u Sajgonka :)
×
×
  • Create New...