Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10844
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. mogę jedynie pomóc niewielkim groszem jednorazowo. :( Szkoda ,że mimo wszystko państwo chcą się ich pozbyć. Przecież członków rodziny nie wystawia się za drzwi nawet jak życie czasami daje nam porządnego kopa .
  2. cieszę się ,że już po operacji bo bardzo się bałam czy Lizka ją przeżyje ... <3
  3. wiadomości od Sylwii z FB : " Kochane ciocie u nas wszystko dobrze,była u nas P.Tereska z P.Agnieszką byłyśmy z Kruczusiem na spacerku.Dziadzio się starzeje na łapkach robią się zwyrodnienia. Konsultowałam z lekarzem,szkoda Kruczunia faszerować mocnymi lekami zasugerował tabletki,ale zapomniałam nazwę napisze jutro. "
  4. poproszę nr. konta. W przyszłym tygodniu postaram się coś przelać.
  5. ja też przybiegam i zapisuję wątek. W przyszłym tygodniu postaram się przelać parę grosików. Krzysiu jeżeli od marca nie zmieniłeś nr. konta to mam. ;)
  6. może wraca mu czucie? Przecież inaczej nie mógł by tak "stać" .
  7. sleepingbyday czy można coś z tym zrobić : https://www.facebook.com/events/114168565580996/
  8. jakieś szczegóły ? co to za dom ? poznali jego historie, że 2 razy ludzie go zawiedli ? Przemyślana decyzja? Będzie wizyta pa ? Przepraszam za tyle pytań ale śledziłam jego losy od początku i bardzo ten psiak zapadł mi w serce.
  9. super <3 powodzenia :)
  10. a może tu chodzi o zazdrość.? Może go zaniedbujesz poświęcając czas suni? Ja osobiście drążyłabym temat i dowiedziała się o co tak naprawdę chodzi...
  11. podeślij proszę nr. konta. postaram się w tym tygodniu przelać parę złociszy. Trzeba pomóc dobrym ludziom , którzy nie przeszli obojętnie obok psiego nieszczęścia.
  12. stałej już nie dam rady. Jednorazowo mogę dać 10,-
  13. tu jest wydarzenie Metaxy https://www.facebook.com/events/857275007642902/permalink/859110047459398/
  14. moim zdaniem trzeba go wyciągnąć. Bo jak schron go wyda do adopcji to ślad po nim zaginie i nie będzie wiadomo do jakiego domu trafi.
  15. śledziłam losy Lisia na starym wątku i teraz przybiegam na nowy.
  16. super . Te dwa psiaczki bardzo leżą mi na sercu. mam nadzieję , że dom go pokocha i będzie szczęśliwy .
  17. Nerki siadły :(
  18. trzymam kciuki . Ma adresówkę ?
  19. https://www.facebook.com/events/1591088487775507/1591570541060635/
×
×
  • Create New...