Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10848
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. a ja się boję. Już kilka razy zdarzyło się ,że niby cudowny dom a psy trzeba było zabierać bo po czasie "wychodziło szydło z worka". Mam nadzieję ,że się mylę i będzie wszystko ok. Martwi mnie też ta ilość zwierząt....
  2. to może niech kupią sobie pluszaka - na pewno będzie grzeczny i ułożony ..... co teraz ? dwie sunie i Cezarek ... :(
  3. zapytajcie jeszcze Mela Jakimiuk wydaje mi się ,że ona też jest z Wrocławia
  4. no właśnie. Co u Misia ?
  5. jeszcze LILUtosi jest z okolic Wrocławia
  6. smutno czytać ,że choruje :( jednak ma już około 13 lat i takie rzeczy niestety się zdarzają .
  7. ja cały czas płacę deklarację na konto Fundacji. /Chociaż z powodu braku informacji o losach Zekkiego , w zmniejszonej kwocie / Z tego co się orientuję jest to dobra F. i mają dużo podopiecznych ale skoro w tytule pisałam ,że dla Zekkiego z Dzikiej Kępy to chciałabym aby trafiały do niego. Skoro jednak można powiedzieć ,że Zekki ma dom to zaprzestaję płacenia .
  8. Miałam zejść trochę z moich ogromnych deklaracji ale nie mogę odmówić tym biedakom . Zostawiam swoją bardzo skromną deklarację na następną biedę .
  9. dzięki. za felixa płacę 2,39 ale jeżeli Kitty jest lepsze to super.
  10. a może podpowiesz czym "domowym" mogę jeszcze dokarmiać koty wolnożyjące? Rano po drodze do pracy / już od 2 lat/ dokarmiam koty z działek . Kupuję puszki Feliksa w zooplusie , gotuję kurczaka jak coś jest w promocji i marchewkę , od czasu do czasu dam parówkę ale powiem szczerze , że jak tak dalej pójdzie to zbankrutuję . Na jakimś forum czytałam ,ze można dawać od czasu do czasu gotowane jajko a czy ser biały można ?
  11. z Nowego Dworu jest kejciu a ze schronem w Łowiczu ma kontakt sylwiaso ( sylwiaso11)
  12. za lipiec jeszcze nie płaciłam ale jeśli będzie trzeba to oczywiście nie opuszczę Misia w potrzebie :)
  13. to znaczy ,że tam psy z ogólnych nie wychodzą w ogóle na spacery ?
  14. a nie myślałaś ,żeby chociaż spróbować wyciągnąć ją do hotelu ? Ile jest psów w schronie ?
  15. przybiegam szybciutko do ślicznej sunieczki :) Niestety stałej już nie udźwignę :( postaram się wspomóc groszem ale będę mogła dopiero pod koniec sierpnia .
  16. agat może trzeba się dowiedzieć w gminie z którym schronem mają umowę i jak go odłowią to wtedy zabrać . Urząd Miasta i Gminy Pilawa Aleja Wyzwolenia 158 08-440 Pilawa powiat garwoliński, woj. mazowieckie Tel. nr kier: (025); centrala: 685 61 10, 685 61 15, 685 61 31; tel. bezp.: 685 61 10; fax: 685 60 83 Adres internetowy: http://pilawa.com.pl Adres e-mail: [email protected]
  17. kizimizi to ścieżka do wątków : prawy górny róg- zobacz nową zawartość- lewa strona :nowa zawartość" i niżej wybierasz co chcesz zobaczyć .
  18. ile kosztuje 1 bieżnia? na jakie konto wpłacać? Fundacyjne ?
  19. ja też się zgadzam na przekazanie pieniędzy Kasi
  20. ja tez zaglądam do ślicznego staruszka ;)
×
×
  • Create New...