Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10846
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. sama za bardzo chyba nie wie co i jak . A po psie sprzątasz więc moim zdaniem nie masz czego się obawiać . Jeżeli będą się dalej czepiać to zapytaj czy siuśki masz usuwać razem z kawałkiem ziemi i trawy.
  2. wydaje mi się , że chcą się pozbyć upierdliwego lokatora / tego Twojego sąsiada / i dlatego próbują Cię zastraszyć . Znajdź jeszcze regulamin swojego miasta albo gminy tam też powinny być odpowiednie punkty i paragrafy na ten temat. U mnie jest coś takiego : "Obowiązki osób utrzymujących zwierzęta domowe, mające na celu ochronę przed zanieczyszczeniem terenów przeznaczonych do wspólnego użytku 1. Utrzymujący zwierzęta domowe są zobowiązani zapewnić by zwierzęta nie zanieczyszczały miejsc przeznaczonych do wspólnego użytku. W szczególności utrzymujący i wyprowadzający zwierzęta domowe są zobowiązani do bezzwłocznego usuwania odchodów tych zwierząt. 2. Odchody zwierząt należy umieszczać w oznakowanych pojemnikach, koszach lub pojemnikach na odpady „zmieszane”. 3. Obowiązek, o którym mowa w ust. 2 powyżej nie dotyczy właścicieli psów asystujących i funkcjonariuszy Policji, Straży Miejskiej oraz służb ratowniczych korzystających z pracy psów służbowych, w trakcie wykonywania zadań służbowych. " Nic nie jest napisane na temat gdzie pies ma się załatwiać i czy mam " wykopywać " mocz z ziemią i do kosza ;)
  3. a pokazała podstawę prawną na poparcie swoich słów ? poczytaj może tutaj coś znajdziesz http://www.psy24.pl/753-Obowiazek-smyczy-i-kaganca-pies-i-prawo.html ale to oni powinni Ci pokazać przepis , który zakazuje wyprowadzania psa na trawniki.
  4. pod W-wą ma hotelik Joanna Prus z FB https://www.facebook.com/Hotel-dla-zwierząt-502772303080765/timeline/ https://www.facebook.com/pages/Hotel-dla-zwierz%C4%85t/502772303080765?sk=info&tab=page_info
  5. http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/decyzja-sadu-ws-tabliczek-z-zakazem-wyprowadzania-psow,525940.html nie daj się zastraszyć a sąsiadowi zrób zdjęcie jak nie sprząta po swoim psie.
  6. ja też się zgadzam :)
  7. jeszcze ranias jest z Zatoru i fundacja Lepszy Świat z Cieszyna
  8. z Bielsko-Białej są pinczerka_ i_ Gizmo i Lili8522
  9. uff. Kamień z serca. Będą sprawdzać czy nie weźmie następnego ?
  10. to po co go wzięła ? Trzeba zgłosić , że maltretuje kolejnego psiaka i znowu jej odebrać. A nie chciała go oddać po dobroci ?
  11. oczywiście. Wiadomo co się stało z tymi psiakami ?
  12. co nowego u psiaków w przytulisku? Ile psiaków tam teraz jest ?
  13. z FB : " Eleonora Sorlie 31 sierpnia o 20:48 EVITA jest juz w hoteliku Dzika Kepa u Magdalena Miluszkiewicz. Jutro powinny byc pierwsze zdjecia. Transport (tylko koszty paliwa) z Radys do hoteliku wyniosl 500 zl. Sunia nie wyglada najlepiej, co zreszta widac na zdjeciach. Wyrazne zmiany skorne. Czy to jakas choroba, czy tylko efekt setek plich ukaszen? Na razie nie jest wiadomo. Wszystkie osoby, ktore deklarowaly , ze pomoga zanim EVITA zostala zabrana ze schroniska - prosimy o te pomoc teraz. Miesieczny koszt hotelowania- 300 zl. Ale - trzeba rowniez brac pod uwage koszty diagnozowania i ewt leczenia. Bardzo prosimy o deklaracje. Przeciez nie moglismy jej tak i tam zostawic <3 "
  14. Olena we wrześniu postaram się przyszykować trochę fantów na bazarek ale nie umiem ich robić . Ewentualnie jak byś mogła Ty zrobić to bym Ci je przekazała .
  15. a macie jakieś wiadomości o Bystrej ?
  16. kochani pomocy http://www.dogomania.com/forum/topic/148469-pilne-za-pare-dni-wyw%C3%B3zka-pies-z-padaczk%C4%85-ka%C5%BCda-pomoc-potrzebna-post-14-film/page-3#entry16352654
  17. kochani pomocy http://www.dogomania.com/forum/topic/148469-pilne-za-pare-dni-wyw%C3%B3zka-pies-z-padaczk%C4%85-ka%C5%BCda-pomoc-potrzebna-post-14-film/page-3#entry16352654
  18. kochani pomocy http://www.dogomania.com/forum/topic/148469-pilne-za-pare-dni-wyw%C3%B3zka-pies-z-padaczk%C4%85-ka%C5%BCda-pomoc-potrzebna-post-14-film/page-3#entry16352654
  19. kochani pomocy http://www.dogomania.com/forum/topic/148469-pilne-za-pare-dni-wyw%C3%B3zka-pies-z-padaczk%C4%85-ka%C5%BCda-pomoc-potrzebna-post-14-film/page-3#entry16352654
  20. kochani pomocy http://www.dogomania.com/forum/topic/148469-pilne-za-pare-dni-wyw%C3%B3zka-pies-z-padaczk%C4%85-ka%C5%BCda-pomoc-potrzebna-post-14-film/page-3#entry16352654
  21. masz jakieś wiadomości o Maksiu? Co u niego ?
  22. lecę pozapraszać trochę ludzików.
  23. piechcia15 jest wolo w Pabianicach . Może Murka miałaby miejsce ? Pytałaś ?
  24. koniecznie trzeba go wyciągnąć do hotelu. Mało jest DT a takich co biorą chorego psa jeszcze mniej. Wywózka do schronu to powolne konanie tego psa w męczarniach. :( Dam 10,- stałej jeżeli pies będzie wyciągany do hotelu. Dołożę też coś jednorazowo.
×
×
  • Create New...