mdk8
Members-
Posts
10846 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mdk8
-
sama za bardzo chyba nie wie co i jak . A po psie sprzątasz więc moim zdaniem nie masz czego się obawiać . Jeżeli będą się dalej czepiać to zapytaj czy siuśki masz usuwać razem z kawałkiem ziemi i trawy.
-
wydaje mi się , że chcą się pozbyć upierdliwego lokatora / tego Twojego sąsiada / i dlatego próbują Cię zastraszyć . Znajdź jeszcze regulamin swojego miasta albo gminy tam też powinny być odpowiednie punkty i paragrafy na ten temat. U mnie jest coś takiego : "Obowiązki osób utrzymujących zwierzęta domowe, mające na celu ochronę przed zanieczyszczeniem terenów przeznaczonych do wspólnego użytku 1. Utrzymujący zwierzęta domowe są zobowiązani zapewnić by zwierzęta nie zanieczyszczały miejsc przeznaczonych do wspólnego użytku. W szczególności utrzymujący i wyprowadzający zwierzęta domowe są zobowiązani do bezzwłocznego usuwania odchodów tych zwierząt. 2. Odchody zwierząt należy umieszczać w oznakowanych pojemnikach, koszach lub pojemnikach na odpady „zmieszane”. 3. Obowiązek, o którym mowa w ust. 2 powyżej nie dotyczy właścicieli psów asystujących i funkcjonariuszy Policji, Straży Miejskiej oraz służb ratowniczych korzystających z pracy psów służbowych, w trakcie wykonywania zadań służbowych. " Nic nie jest napisane na temat gdzie pies ma się załatwiać i czy mam " wykopywać " mocz z ziemią i do kosza ;)
-
a pokazała podstawę prawną na poparcie swoich słów ? poczytaj może tutaj coś znajdziesz http://www.psy24.pl/753-Obowiazek-smyczy-i-kaganca-pies-i-prawo.html ale to oni powinni Ci pokazać przepis , który zakazuje wyprowadzania psa na trawniki.
-
Cygan - teraz MISTER - już w SWOIM DOMU okupuje kanapę :)
mdk8 replied to Selenga's topic in Już w nowym domu
pod W-wą ma hotelik Joanna Prus z FB https://www.facebook.com/Hotel-dla-zwierząt-502772303080765/timeline/ https://www.facebook.com/pages/Hotel-dla-zwierz%C4%85t/502772303080765?sk=info&tab=page_info -
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/decyzja-sadu-ws-tabliczek-z-zakazem-wyprowadzania-psow,525940.html nie daj się zastraszyć a sąsiadowi zrób zdjęcie jak nie sprząta po swoim psie.
-
ja też się zgadzam :)
-
Szukamy kogoś z okolic Żywca: potrzebna pomoc, jesteśmy za daleko!
mdk8 replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
tak Zofija . -
Szukamy kogoś z okolic Żywca: potrzebna pomoc, jesteśmy za daleko!
mdk8 replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
jeszcze ranias jest z Zatoru i fundacja Lepszy Świat z Cieszyna -
Szukamy kogoś z okolic Żywca: potrzebna pomoc, jesteśmy za daleko!
mdk8 replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
z Bielsko-Białej są pinczerka_ i_ Gizmo i Lili8522 -
uff. Kamień z serca. Będą sprawdzać czy nie weźmie następnego ?
-
to po co go wzięła ? Trzeba zgłosić , że maltretuje kolejnego psiaka i znowu jej odebrać. A nie chciała go oddać po dobroci ?
-
oczywiście. Wiadomo co się stało z tymi psiakami ?
-
z FB : " Eleonora Sorlie 31 sierpnia o 20:48 EVITA jest juz w hoteliku Dzika Kepa u Magdalena Miluszkiewicz. Jutro powinny byc pierwsze zdjecia. Transport (tylko koszty paliwa) z Radys do hoteliku wyniosl 500 zl. Sunia nie wyglada najlepiej, co zreszta widac na zdjeciach. Wyrazne zmiany skorne. Czy to jakas choroba, czy tylko efekt setek plich ukaszen? Na razie nie jest wiadomo. Wszystkie osoby, ktore deklarowaly , ze pomoga zanim EVITA zostala zabrana ze schroniska - prosimy o te pomoc teraz. Miesieczny koszt hotelowania- 300 zl. Ale - trzeba rowniez brac pod uwage koszty diagnozowania i ewt leczenia. Bardzo prosimy o deklaracje. Przeciez nie moglismy jej tak i tam zostawic <3 "
-
>>> BOGUŚ odszedł... MA JUŻ SWÓJ DOM - HOTELIK , W KTÓRYM JEST<<<
mdk8 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Olena we wrześniu postaram się przyszykować trochę fantów na bazarek ale nie umiem ich robić . Ewentualnie jak byś mogła Ty zrobić to bym Ci je przekazała . -
a macie jakieś wiadomości o Bystrej ?
-
kochani pomocy http://www.dogomania.com/forum/topic/148469-pilne-za-pare-dni-wyw%C3%B3zka-pies-z-padaczk%C4%85-ka%C5%BCda-pomoc-potrzebna-post-14-film/page-3#entry16352654
-
Ustrzyki Górne - bezdomna sunia "Wołosata" prosi o pomoc
mdk8 replied to fegelle's topic in Już w nowym domu
kochani pomocy http://www.dogomania.com/forum/topic/148469-pilne-za-pare-dni-wyw%C3%B3zka-pies-z-padaczk%C4%85-ka%C5%BCda-pomoc-potrzebna-post-14-film/page-3#entry16352654 -
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
mdk8 replied to ana666's topic in Już w nowym domu
kochani pomocy http://www.dogomania.com/forum/topic/148469-pilne-za-pare-dni-wyw%C3%B3zka-pies-z-padaczk%C4%85-ka%C5%BCda-pomoc-potrzebna-post-14-film/page-3#entry16352654 -
masz jakieś wiadomości o Maksiu? Co u niego ?
-
>>> BOGUŚ odszedł... MA JUŻ SWÓJ DOM - HOTELIK , W KTÓRYM JEST<<<
mdk8 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
lecę pozapraszać trochę ludzików. -
>>> BOGUŚ odszedł... MA JUŻ SWÓJ DOM - HOTELIK , W KTÓRYM JEST<<<
mdk8 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
piechcia15 jest wolo w Pabianicach . Może Murka miałaby miejsce ? Pytałaś ? -
>>> BOGUŚ odszedł... MA JUŻ SWÓJ DOM - HOTELIK , W KTÓRYM JEST<<<
mdk8 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
koniecznie trzeba go wyciągnąć do hotelu. Mało jest DT a takich co biorą chorego psa jeszcze mniej. Wywózka do schronu to powolne konanie tego psa w męczarniach. :( Dam 10,- stałej jeżeli pies będzie wyciągany do hotelu. Dołożę też coś jednorazowo.