[quote name='Isadora7']I przebiłabyś wrzaskliwą, bufonowatą Gesslerową[/QUOTE]
Noo, tu mam wątpliwości. Właśnie dlatego, że pani G jest wrzaskliwa i bufonowata, a nasz Gusiaczek subtelny. Zaś tłum wielbi wrzaskliwych. Ale my nie!
Ovo, pamiętaj, jedziemy latem do SWF z ciachami i pierogami:-) Mattilu mówi, że jak Gusiaczek zaczyni, to ona może lepić, bo to umie.
Fotki Ovo w eleganckiej nowej obróżce prosiem:loveu: