Mam nadzieje, ze znalazlas sciagajacego. U nas gorzej z czasem na ogladanie tych wszystkich filmow ;)
Wiesz, mam wrazenie, ze nasze sunie sie polubily, a ze prawie zawsze znajdzie sie dwoch chetnych do holubienia piesora, wiec kazda ma swoja pare glaszczacych rok i jest ok :)
Dzieki Amigo! Trafilas w sedno: ja naprawde lubie miec wszystkich w domu :) Lacznie z psami.
A Zosia chyba z zajeciem oglada film ;)
Bylismy z suczydlami u weta, obie zaszczepione na wszystko co trzeba, obie sa zdrowe...tylko Hopka ma schudnac 500 g bo wazy 10 kg. A Pola 8 kg, ale nie musi chudnac, jest git.
Ja nie umiem odchudzic nikogo. Ani siebie, ani psa. Moge tylko pilnowac, zeby nie bylo gorzej... :(