Jump to content
Dogomania

teresaa118

Members
  • Posts

    4974
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by teresaa118

  1. moze dla Borysa bedzie dobrym rozwiazeniem sloma w budzie? nie wiem, nie znam sie, moje "pokraczki" spia na dywanach, kanapach i lozkach, no coz, domowe
  2. poszlo pare groszy na psiaki
  3. pomysle przy nastepnych przelewach o Borysie, starosc nie jest latwa
  4. https://www.facebook.com/pg/znajdki/photos/?tab=album&album_id=1694306537306682
  5. co nowego u chlopaka? Cos ruszylo?
  6. poszly alimenty na nowe konto dla Tyczuni, kto rozliczy saldo?
  7. dla Teo poszla stala razem z Hana i Suzi za pazdziernik
  8. poszla stala na Dino za pazdziernik
  9. poprosze o konto, ciotki, zabijcie mnie, oddaje juz prawie cala emeryture na psiaki!
  10. czy dobrze zrozumialam? 30 x 30 = 900 zl ? miesiecznie?
  11. czasami tak jest, ze zwierze i czlowiek pokrzywdzeni przez los wlasnie na tej plaszczyznie odnajduja siebie, dlatego wyszlam z ta propozycja, tyle tylko, ze troche za daleko na eksperymenty
  12. nie wiem, co o tym myslec! poprosze o czas na przemyslenie, do tej pory pies nie mial wystarczajacych deklaracji, a teraz zwiekszaja sie koszty utrzymania....poczytam watek
  13. Ja tylko tak, natchniona pomyslem! Jesli byloby nie daleko do domu, moze przetestowac psa na kontakt z autystycznym dzieckiem. Pies albo od razu odrzuci dziecko, albo nim sie zaopiekuje. Wiem, to moje wymysly, ale?.....
  14. Dziekujemy za ostatnie wspomnienia o cioci Eva, Pola ma juz watek na facebooku, konto juz wiemy, ja bede nadal wspierala Pole, bo to juz dosyc stara psica
×
×
  • Create New...