Jump to content
Dogomania

teresaa118

Members
  • Posts

    4974
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by teresaa118

  1. Poszly alimenty na maj
  2. Poszlo pare groszy na potrzeby seniorkow. Wiem ile to kosztuje, ostatnio moja kotka pozbyla sie 7 zebow a przy okazji leczono nerki, bo zepsute zeby je zaatakowaly
  3. Ja martwie sie tylko o Szafranka. Jak sie czuje nasz seniorek? Oczywiscie, zycze Bajo swojego domku. Poszla stala na maj
  4. PEWNIE WIEDZIALA; ZE PRZYJECHANO DO NIEJ I ZAAKCEPTPWALA. U mnie tez tak bylo. Przyjechalam odebrac psa nie widzac jej uprzednio. Pancia szla do szpitala(pani pulkownik niestety z rakiem). Weszlam do pokoju, usiadlam w fotelu a Tina natychmiast usiadla przy mnie i nie opuszczala podczas rozmowy. Pozniej bez smyczy zeszla do samochodu, weszla do wnetrza i pojechala. Piersza noc byla smutna, a potem to byl tylko moj pies. Duzo szczescia malenka Beniu!
  5. zycze Vanilce wyrozumialego domku, pozostale pieniazki rozdzielcie wedlug wlasnego upodobania
  6. o, przepraszam, moja kotka wazy 3 kg, ona jest tez z tych niewyrosnietych i niedozywionych, a moj papilonek wazy 5 kg
  7. Jesli Tofinek ma juz dom, to w nastepnym miesiacy przeleje pare groszy na Pysie. Czy konto to samo?
  8. ja chyba tez jestem stuknieta, poprosze o konto,bede myslec
  9. Wyslalam na razie pare groszy, ale jeszcze nie chce sie wiazac zobowiazaniami stalymi.
  10. Na razie wyslalam w kwietniu40 zl, popatrze, czy ktorys z moich podopiecznych pojdzie do domu, wtedy zdeklaruje sie
  11. Poszla stala na kwiecien
  12. Poszla stala zgodnie z harmonogramem razem z Dolarkowymi pieniazkami jednym przelewem
  13. Smutno, moze dlatego wyslalam pare groszy na zwierzaki. Intuicyjnie
×
×
  • Create New...