Jump to content
Dogomania

teresaa118

Members
  • Posts

    4974
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by teresaa118

  1. Stan konta Tyczuni nie jest duzy. Poslalam stala na pazdziernik
  2. Poszlo pare groszy, co sie dzieje u was? Znowu bardzo zle?
  3. Poszla stala dla Apsika na konto Murki i do tego dla Dysi jednorazowa i na dlugi Iryska
  4. Poszlo jednorazowo pare groszy na konto Murki dla Dysi wraz z doplata dla Iryska na dlugi i miesiecznymi alimentami na Apsika
  5. Moge to samo napisac. Jak nie mam co nowego napisac, to milcze
  6. nie robcie paniki, na pewno bedzie przy wizycie, przeciez on tez bedzie opiekowal sie psem, chyba, ze ma druga zmiane.
  7. Znane, juz moj komputer przy poczatku imienia "wbija" wszystkie dane do przelewu. Bedzie mniej stukania, przelew na trojce
  8. poprosze o konto, powoli zbliza sie dzien przelewow
  9. i to bardzo przemyslec, mielismy Iryska do adopcji, pojechal do kociego mieszkania, rezydent obrazil sie i Irysek musial wracac z powrotem do opiekunki
  10. pare groszy podrzuce na sterylke, bardzo wazna rzecz
  11. Wracam ze swoja pomoca po adopcji Iryska, 30 miesiecznie, pozniej zobaczymy
  12. przeczytalam, chcialam odpowiedziec na temat zagranicznego konta, we wlasnym banku mozna otworzyc subkonto na walute, nie wiem, czy kosztuje wiecej, ale wtedy nie pobieraja pieniedzy za posrednictwo(sa banki, ze zabieraja do 50€ z wyslanej kwoty), oferuje od 1 pazdziernika 50 zl stalej, potem mozna walute wyjac z konta i korzystnie wymienic w kantorze, a dla wielu dobroczyncow bedzie wygodniej
  13. dalam go na swoja strone, moze ktos rozprzestrzeni na inne strony
  14. Beagle to psy do polowan, a na polowaniu psy powinny byc ciche, chyba ze dostana rozkaz. Moj pies tez nie szczekal. To sa raczej spokojne, ale bardzo uparte i pracowite psy. Pamietaj o bardzo dlugich spacerach, bo dobry Beagel to zmeczony Beagel. Inaczej bedzie nieposluszny i zacznie toba rzadzic
  15. az sie boje zegnac z Iryskiem, ale zycze mu domku na zawsze
  16. Czekalam na moj nowy portal niemal dwa tygodnie, a kiedy znowu otworzylam Dogomanie, takie smutne wiadomosci... Szafranku, bedzie mi ciebie brakowac... Zawieszam wplaty na Szafranka. Wiem, szly na Bajo, ale z tym psem nie bylam zwiazana emocjonalnie.
  17. Poszlo pare groszy na twoja gromadke, co u was nowego?
×
×
  • Create New...