Jump to content
Dogomania

teresaa118

Members
  • Posts

    4974
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by teresaa118

  1. Poszla stala na wrzesien
  2. Poszla stala na wrzesien na wszelki wypadek, aby Irysek nie zostal bez posagu
  3. Oferuje dla staruszka od 1 wrzesnia 50 zl. Staruszki maja u mnie pierwszenstwo. Ja tez staruszka
  4. zgadza sie, ludzie maja inne wyobrazenie o adopcji niz my, zajmujacy sie psami, moja kota przyzwyczajala sie wogole do nas 3 lata, a teraz spaceruje po domu i patrzy na psy a od czasu do czasu postraszy je i jest pelna harmonia
  5. I juz sierpniowe sa w drodze. Jak sie czuje moj staruszek podczas tych upalow?
  6. I znowu popelnilam pare groszy dla twojej gromadki.
  7. Wplacilam 10 zl wiecej na Apsika razem z Iryskiem
  8. Poszla stala na sieprnien. Mam nadzieje, ze to bedzie pierwsza i ostatnia wplata na Iryska. Chlopina zarobil na dobry domek
  9. Probowalam skontaktowac sie z Nadziejka w sprawie fantow, ale nie przyjmuje wiadomosci. Ciociu melduj sie
  10. Zwolnily sie u mnie moce przerobowe, Nela poszla do adopcji, przenosze alimenty na Iryska od 1 sierpnia w kwocie 50 zl
  11. Ja tez pozegnam sie z Nela.O pozostalych pieniazkach zadecydujcie sami, wiecie lepiej niz ja stojaca z boku-
×
×
  • Create New...