Jump to content
Dogomania

teresaa118

Members
  • Posts

    4974
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by teresaa118

  1. hurrra, jeszcze jeden pies dzieki nam znalazl domek tylko dla siebie, zyj szczesliwie Fredzelku
  2. Apsik potrzebuje wsparcia finansowego lub domu stalego, buuuuu
  3. moje przemyslenia, w czerwcu zmarl nasz 17-latek, Kira, tez papilion ma wprawdzie 12 lat ale zdiagnozowano raka linfy i przerzuty na watrobe, a 4 lata temu miala wycinane guzy z listwy mlecznej, dlatego nie nadawala sie juz do dalszego rozrodu u poprzedniego wlasciciela. Wzielismy ja do nas, ale leczyc nie ma juz co. Zostanie nasza sunia 8 letnia, do ktorej tez bede szukac odpowiednio starego psiaka. My sami zreszta tez jestesmy starzy i szczeniak nie wchodzi w "gre". Ciociu tamb, jestes wspaniala.
  4. ja tez chcialabym zobaczyc, mysle, za ma "cos" co zafascynowalo ciocie tamb
  5. Poszla stala na styczen
  6. Wprawdzie Fredzelek wybiera sie do domku, ale ma jeszcze dlugi wiec wplacilam na styczen
  7. Poszla stala na styczen z dodatkiem. Nie lubie dlugow, a Perelka jst jak narazie na minusie
  8. tez mam kukac? zagladam, czytam i martwie sie o domek, wiem, jeszcze czas, ale tak na zapas
  9. zegnaj poczciwa psino, bedzie mi ciebie brakowac, bylysmy razem wirtualnie dosc dlugo
  10. podpisana petycja, jesli juz gminy chca miec pieniazki, niech wprowadza podatek od psow, wtedy zbieracze jak i pseuduchy zastanowia sie nad rozmnazaniem
  11. Jakby doszlo do adopcji, chetnie pomoge przy oplacie przewozu
  12. Ja tylko dodam, ze dobrze zadecydowalas o sterylce aborcyjnej. Mamy do wychuchania Perelke, a byloby wiecej do adopcji. Wystarszy, ze ona sama robi furore na Dogomani. A ludzi do pomocy coraz mniej.
  13. Ratunku, u mnie serce bierze przewage nad rozsadkiem. Wprawdzie dwa psiaki poszly do adopcji, ale chcialam Apsika porzadnie wesprzec. Trudno. Od 1 stycznia 50 zl, miesiac grudzien jest juz u mnie wyczerpany. Corka wychodzi za maz.
  14. Obiecanki, cacany a glupiemu?...... Nie ciocie, to tylko zart! Wplacilam, tak jak obiecalam za grudzien na dziewczyny, dlug zmniejszy sie. Moze ktos jeszcze dolaczy sie do mnie. Dla mnie osobiscie kazdy dlug jest "swiety"
×
×
  • Create New...