Jump to content
Dogomania

asiuniab

Members
  • Posts

    9688
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by asiuniab

  1. też tak mam, ale kilka nicków kojarzę:)
  2. jestem, i tak jak napisałam wcześniej zawnioskuję o wsparcie do skarpety, tylko w listopadzie, bo teraz finansowo skarpeta jest podupadła; oraz podtrzymuję swoją skromną stałą;
  3. jestem jak najbardziej za; Zuzina do zobaczenia;
  4. jesli to jest wsparcie, gdzie należy zwrócić jakąś część kwoty, to ja się zobowiązuję ją zwrócić, tylko proszę o informację;
  5. czy coś się zmieniło, czy psiaczek dalej szuka dobrego domu? I czy ten pierwszy dom okazał się nieodpowiedzialny, że Gryf do Niego nie wrócił o domu nr 2, który zwrócił Go jak przedmiot po tyg. nie chcę się nawet wypowiadać, bo same niecenzuralne słowa mi się cisną na usta;
  6. ja też dopiero dziś dotarłam do tej smutnej wiadomości; z tego wszystkiego jedyna pozytywna myśl, że Zuzia nie odchodziła sama w schronisku, cieszę się, że była u Kioku, że zdążyłyśmy, choć, bardzo liczyłam, że pożyje kilka ostatnich lat, a nie tylko miesięcy kochana:( i też przyłączam się do prośby, aby nadpłatę przeznaczyć na starowinki u Kioku
  7. to, takie smutne, że psy znajdują tak nieodpowiedzialne domy:(
  8. dziękuję bardzo:) Marudku, cieszę się, że to wszystko ogarniasz, ja bym już dawno poległa;)
  9. a to akurat nie prawda, ja czytałam do tej pory wątek, a teraz na nowo go odnalazłam i cieszę się, że w między czasie tyle się wydarzyło;
  10. jak musiało Go to boleć, nawet sobie nie umiem wyobrazić:(
  11. "A na Gacka to się muszę poskarżyć, bo się taki wygodniś zrobił, że po wyjściu z domu, schodzi ze schodów, doczłapuje do pierwszej kępki trawy zaraz za nimi i siiiiika. Odejdzie z metr, dwa i załatwia drugą sprawę. Po czym szybciutko wraca na schodki, żeby przypadkiem wpuszczanie do domu go nie ominęło... Na ogród się zapuszcza bardzo rzadko i słoneczko koniecznie musi być ;)" ot starszy Pan:)
  12. super odgrzebać wątek i przeczytać taaaaaaaakie wieści, powodzenia psiaczku:)
  13. Zosia wiem, Babulinkę i Zdzicha i wiem, że jest jeszcze Leon:(
  14. :laola: ufff Karlosku żyj nam jak najdłużej w zdrowiu:) Makila :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :Rose:
  15. no ja się też o Paulę martwiłam, sama bym przed ogłoszeniem wyników padła na zawał:) przyłączam się na forum do gratulacji; a Baksiku Ty się nie martw, bo Ty masz gdzie mieszkać, a to my się będziemy martwić, żebyś poszedł do najlepszego domu pod słońcem!!:)
  16. wiecie, że ja od dziecka chciałam mieć taką sforę psów, a na razie mam tylko dwa; ale jak mi dziecko podrośnie to będzie ich więcej:)
  17. super zdjęcia, ale sanatorium mają te psiury u Ciebie:)
  18. my cierpliwe jesteśmy:)
  19. Karlosku jakiś Ty biedaku chory, trzymaj się!!!Czekam na wieści, po wecie;
  20. ja też sobie Iksika zapisuję tu i w sercu:)
  21. to prawo dziadulków, żeby chorowały, ale oby jak najmniej...
  22. no to jest jakiś trop; a Duszkowi, dużo pięknych dni życzę, niech chłopak korzysta z uroków życia:)
×
×
  • Create New...