Jump to content
Dogomania

asiuniab

Members
  • Posts

    9688
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by asiuniab

  1. to jeden jedyny wątek jaki udało mi się odnaleźć, bo mam w pamięci tytuł wątku:( w subskrypcjach pusto; Sunia2000, bo nie miałam przez tydzień netu (byłam na wakacjach bez dostępu:( i słabym zasięgiem tel. ) rozumiem, po postach powyżej, że udało Ci się z Panią Anią skontaktować?
  2. nie mam ani jednego wątku w subskrypcjach:(
  3. na pewno Mu nie zaszkodzą badania, a warto wiedzieć co w środku siedzi; masz całkowitą rację, ból po stracie psa, może tylko ukoić inny pies;
  4. dexterko cieszę się, czyli teraz jesteśmy prawie na bieżąco? bo nie wiem, czy za czerwiec powinno być zapłacone z góry czy z dołu; ale i tak lepiej wygląda sytuacja Fileta;
  5. Polcia to taka piękna kluseczka, do schrupania;
  6. bardzo Wam współczuję, Gaja była dzielna, pokonała ją być może niekompetencja weta; Gajunia do zobaczenia za TM
  7. sunia2000 nie ma w tym momencie dojścia do netu, jutro ma tu zaglądnąć, więc coś więcej będzie wiadomo:)
  8. wiesz, dobrze Cię rozumiem, dzień za dniem ucieka, natłok obowiązków często ogranicza nas czasowo; najważniejsze, że psiak zaopiekowany; ale jak będą ładniejsze zdjęcia, to zwiększy Jego szanse na dom, to na pewno:)
  9. super, ale wiadomość, jeśli chodzi o transport, to jestem wyłączona do 20 go czerwca, ale po tym czasie, jeśli będzie potrzebny, to do Oławy mogę pomóc dowieźć psiaka:)
  10. Jego oczy są takie "głębokie" ale i takie zawsze z nutką nostalgii
  11. na pewno dam, ale tam to już w ogóle cisza jak makiem zasiał:(
  12. jeśli będzie miał większą szansę na wybiegi i kontakt z człowiekiem, to chyba dobry pomysł
  13. Pauluniu, myślę, że zrobiłaś to co najlepsze dla Baksa; Państwo jeśli nie zrozumieją Twoich intencji to trudno, a może jednak, czy zechcieli poznać inne pieski, lepiej do Nich pasujące?
  14. Pauluniu, myślę, że zrobiłaś to co najlepsze dla Baksa; Państwo jeśli nie zrozumieją Twoich intencji to trudno, a może jednak, czy zechcieli poznać inne pieski, lepiej do Nich pasujące?
  15. no własnie chodzi o ten ostatni czas, schron tego ostatniego czasu Jej nie złagodzi
  16. żeby nie cierpiała, bo Ona w swoim życiu już się wycierpiała; a nowotwór trzustki boli, nie wolno pozwolić Jej cierpieć; łzy mi ciekną jak myślę, że Ona teraz pewnie już jest w schronie, to nie miejsce dla żadnego psa, a szczególnie nie dla takich schorowanych zwierząt;
  17. dokładnie po to idziesz do lekarza, żebyś nie musiała nikomu niczego proponować, bo to on jest od tego;
  18. czy Pęcinka ma wydarzenie na fb, może się tam ktoś zgłosi?
  19. przede wszystkim trzymam kciuki za Gaję; a co do weta nie powinien pozostać bezkarny, żeby następnym razem komuś pomógł, a nie leczył wyimaginowaną niestrawność
  20. mi jest strasznie smutno i przykro, że sunia jedzie do schroniska; czemu Ci jest wstyd, przecież to, że teraz tam jedzie, to nie znaczy, że tam zostanie, trzeba Jej szukać domu na ten czas jaki Jej został:(
  21. to prawda prawie nikt nie lubi stomatologa, ale to dla Jego zdrowotności
  22. Paula, to jest najlepsze wyjście, pomóc poszukać Im psiaka dla Nich, kilka kandydatur przesłać i może jakaś inna bida znajdzie dom;
  23. dajcie znać co i jak u onkologa
×
×
  • Create New...