Jump to content
Dogomania

asiuniab

Members
  • Posts

    9688
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by asiuniab

  1. nie do wiary, XXI w, nie ogarniam ludzkiej bezmyślności i braku odpowiedzialności; namnożą i zostawią; ble tak tylko człowiek potrafi zrobić:( ewa dziękuję za zaproszenie
  2. jestem za zgłoszeniem się jakiejś wojowniczki, która zna się na petycjach; kropla przecież drąży skałę;
  3. sunia2000 napisz może czy psiak zostaje, a jeśli tak to na jak długo w domu? dla pracujących osób to b. ważna informacja:)
  4. to tak jak ja chciałabym, aby znalazł się domek dla Lupuska;
  5. Czupurku kibicuję Ci na nowej drodze życia
  6. ja przyłączam się do podziękowań dla kikou:) za opiekę nad dziaduniem
  7. super, ale On przy kocie wygląda jakby był wielki:)
  8. dziewczyny Rupitek dostanie wsparcie od skarpety, proszę do asikowskiej napisać nr konta, dla dziadzia:) http://www.dogomania.com/forum/topic/73552-skarpeta-imtalcott-pomaga-psom-staruszkom/page-175
  9. no mały tetryczek, żeby tyle leków przyjmować, bidoczek:(
  10. napiszcie proszę, jeśli wiecie, jak dziadki zniosły te upały:( dręczy mnie, to i ta moja bezmoc:(
  11. On jest piękny, dostojny, ale też budzi respekt swoim rozmiarem
  12. ja mam to samo i w lato i w zimę, wciąż myślę o tych wszystkich nieszcześnikach
  13. no Oskar chodził mi po głowie od dłuższego czasu; codziennie o Nim myślałam, i wciąż kombinowałam, żeby miał dom; to dla mnie najcudowniejsza wiadomość na ten dzień, tydzień, miesiąc;
  14. cudnie, na takie wieści się czeka; choć wolałabym, aby był adoptowany wiele lat wcześniej, jak każdy, któremu przyszło życie spędzać za kratami
  15. ciekawe jak dziś potoczyły się sprawy?
  16. papryka to czekamy na zdjęcia wyciszonego Kraba, a jeśli o Twoją zawartość to jest ścieżka jn: wejść w "zobacz nową zawartość" i po lewej stronie w ramce zaznaczyć okres z jakiego chcemy zobaczyć naszą zawartość
  17. to już dziś, dziś jest środa i miał dziś wychodzić:) z tego co czytałam to nie, Cejlonek był u kikou, a to dość daleko
  18. sunia cudo:) Pauluniu, z tego co kojarzę, to tam działa super wolo, psia ekipa: https://pl-pl.facebook.com/psiaekipa?fref=nf mam kontakt do jeden z wolontariuszek, jak chcesz coś się mogę dowiedzieć;
  19. sunia cudo:) Pauluniu, z tego co kojarzę, to tam działa super wolo, psia ekipa: https://pl-pl.facebook.com/psiaekipa?fref=nf mam kontakt do jeden z wolontariuszek, jak chcesz coś się mogę dowiedzieć;
  20. bardzo proszę o przyznanie zapomogi Rupitkowi: z wątku wrocławskich seniorów: http://www.dogomania.com/forum/topic/146773-dziadeczki-na-ostatniej-prostej-schronisko-wroc%C5%82aw/page-6 Rupitek w swoim nieszczęściu miał nieco szczęścia, bo trafił do kikou, ale poza tym nie ma nic, ani złotóweczki na utrzymanie dziadunia; jeśli można proszę o wsparcie w kwocie 150 zł; będę wdzięczna za rozpatrzenie pozytywnie mojego wniosku:)
  21. cudna Wisła, nie dość że czarna, to staruńka, czyli cała w moim typie
  22. żegnaj kłapouszku:( Cejlonku całuję:(
  23. a tu idą upały, to Mu na pewno nie pomoże:(
×
×
  • Create New...