bardzo proszę o przyznanie zapomogi Rupitkowi:
z wątku wrocławskich seniorów:
http://www.dogomania.com/forum/topic/146773-dziadeczki-na-ostatniej-prostej-schronisko-wroc%C5%82aw/page-6
Rupitek w swoim nieszczęściu miał nieco szczęścia, bo trafił do kikou, ale poza tym nie ma nic, ani złotóweczki na utrzymanie dziadunia;
jeśli można proszę o wsparcie w kwocie 150 zł;
będę wdzięczna za rozpatrzenie pozytywnie mojego wniosku:)