-
Posts
2205 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Buńka
-
Kurcze tyle się wczoraj jeszcze upisałam i mi nie dodało posta -_- W skrócie to że żucie łap itd zaczęło się jeszcze przed wyjazdem. Drobiu dostaje tylko tyle ile mamie uda się przemycić do miski i wędzone kurze łapki a ogólnie to najczęściej wołowina, wieprzowina, królik i indyk. Tyle że na wyjeździe miała właśnie florica z drobiem bo dostałyśmy gdzieś kiedyś w gratisie no i testowałyśmy karmę boscha ryż i jagnięcina i totw'a z bizonem. Może niepotrzebnie tak zaczęłam mieszać ale aktualnie szukam jakiejś suchej karmy która w końcu zacznie tej pannie smakować bo na razie większością jedzenia gardzi :D
-
Super adopcje :) Ciocia Ferox pisała mi, że podrzuci moje fanty do słodkopsiaczków więc niedługo wpadnę w odwiedziny. A my z Leokadią wczoraj wieczorem wróciłyśmy z nad jeziorka Czechowickiego :) Wyjazd w gronie dogomaniaków jak zawsze świetny ale Leokadia mi chyba coś zaczyna chorować. Jutro jedziemy do weta... chociaż czuję, że to się może skończyć u behawiorysty :( Zaczęła bronić wszystkich moich rzeczy i atakować przy tym psy... no i najgorsze jest to że wygryza sobie łapy, okolice intymne i ma przy tym odruchy kopulacyjne :< Strasznie to wygląda i na razie podejrzewam gruczoły około odbytowe. Ogólnie samopoczucie ma świetne, biega, szaleje tylko jest bardziej poddenerwowana niż zwykle no i to żucie swoich łap O.o Jutro się okaże czy zaczyna coś niedomagać czy to na tle nerwowym i poprostu nie radzi sobie z emocjami. Chociaż ona po większej dawce stresu to zazwyczaj jest rozpalona. Wczoraj to samo ale raz że rozstanie ze znajomymi a dwa to podróż autobusami po miastach i podróż pociągiem więc wieczorem z niej to wychodziło i grzała jak piecyk. Ale w nocy już było dobrze. A te łapy itd już dobrych kilka dni...
-
Nie wieżę :D :') siedzę i beczę ze szczęścia :') Kochany Wekiusiu w końcu się szczęście do ciebie uśmiechnęło <3 Wszystkiego co najlepsze dla tej mordki!!!!! Więcej takich wiadomości poproszę :) Będę się musiała tłumaczyć u lekarza co to się działo 15.07 wieczorem :D bo akurat dzisiaj leżę obklejona kabelkami holtera :D a serducho mi wali ze szczęścia jak szalone <3 Co do breloczka to przepraszam że wcześniej nie odpowiedziałam ale odszedł mój kochany szczurek Julian(*) :( Taka sprawa całkiem tania bo zaokrąglając to 15 zł już w wysyłką. A breloczek dość spory... u mnie robi za zawieszkę w samochodzie. Na pewno większy niż pudełko zapałek.Mogę zrobić zdjęcie porównawcze ;) Dziewczyna robi różne rzeczy piórniki, zakładki do książek itd. I te cuda robi cioteczka z dogomani :) Tylko zapomniałam Nicku ale mogę poszperać i podesłać ;)
-
Mr. Rocky & Mrs. Leokadia oraz czarna bestyjka i reszta stada xD
Buńka replied to Buńka's topic in Foto Blogi
Dziękuję za słowa otuchy. Adela cały dzień kręciła się po klatce ... :( No bo jak tu spać jak nie ma się do kogo przytulić... Były między nimi od czasu do czasu szarpaniny ale po za tym mnóstwo szalonych zabaw, iskania się, przytulania itd. No i były razem od małego. Teraz już kilka godzin siedzi ze mną na łóżku i szaleje jak zawsze. Ale ona na wybiegu nie zwracała takiej uwagi na Juliana jak w klatce. Jak ją zamknę to to będzie dla niej ciężka noc... bez towarzyszki :C A mi pęka serce bo nie mam kogo zawołać na mizianko :'( Julcio reagował na swoje imię i przybiegał jak zawołałam a to na smaczki a to na przytulanko. Często też zasypiał przytulony do mnie :C Nie mogę się pogodzić z tym, że odszedł. Tym bardziej, że właśnie siedzę i szukam ogłoszeń gdzieś z mojej okolicy o szczurkach do adopcji/oddania. Znalazłam jedno ogłoszenie o dwóch białych szczurach- ze zdjęć nie wygląda jakby żyły w super warunkach -_- - kontaktowałam się już ale to niestety niekastrowane samce. Więc szukam dalej. W sumie nie zależy mi na wyglądzie czy nawet wieku byłe by szybko się jakaś znalazła. 20 wyjeżdżam na tydzień i Adelcia będzie miała opiekę ale ograniczoną do doglądania, karmienia itd bez wybiegu. Moja mama się jej boi i w dodatku Adelka to taka szczurza wersja mojego Murzyna :) Akceptuje tylko mnie a jak poczuje obcy zapach to od razu rzuca się zębiskami. Chciała bym żeby miała towarzyszkę na czas mojej nieobecności żeby się tak nie nudziła. -
Mr. Rocky & Mrs. Leokadia oraz czarna bestyjka i reszta stada xD
Buńka replied to Buńka's topic in Foto Blogi
Oj ciociu Istar sama chciała bym wiedzieć :< Wczoraj wieczorem jeszcze podgryzał mnie jak zawsze przy karmieniu i garnął się na wybieg. Nic nie wskazywało nawet w najmniejszym stopniu, że rano ujrzę go martwego :( jest to dla mnie szokiem...pierwsza moja myśl to... Adelajda, że się pogryzły ale nie miał nawet najmniejszej rany na ciałku. Dalej w to nie mogę uwierzyć :'( Podejrzewam, że to może być wina tych upałów, u mnie w pokoju jest strasznie gorąco... albo coś z sercem...albo to przezemnie i może coś się działo a ja tego nie potrafiłam wyłapać?:( Już sama nie wiem... Mój kochany łysy robalek :( (*) -
Mr. Rocky & Mrs. Leokadia oraz czarna bestyjka i reszta stada xD
Buńka replied to Buńka's topic in Foto Blogi
Król Julian (*) ... a właściwie Julka 08.07.2015 Śpij dobrze mój łysolku :( -
U nas też internet strasznie zawodzi od kilku dni :< A jak słodkopsy znoszą upały? :) Odkąd tylko się zaczął ten skwar na dworze to cały czas myślę o tych bidach w tych wielkich schronach... tam to dopiero masakra :< Widziałyśmy kilka dni temu Delusie na spacerku :) Piękna sunia. A mój słodkopies cały czas mnie gdzieś wyciąga :) kładzie się przy samochodzie a jak tylko przechodzę to szczeka i się merda, że ona gotowa na wyjazd :D Ale sama ją tak nauczyłam więc i nie mam za złe :D Więc upały na zmianę spędzamy to w lesie to nad wodą.. :) ..I ćwiczymy posłuszeństwo :> Nawet udało nam się zarazić dogomaniactwem znajomą :D I tutaj miała być wspólna fotka psiaków ale internet nie pozwala na przesłanie -_- Ah no i jeszcze pochwalimy się Leośkowym brelokiem, zrobionym na zamówienie. Jeszcze nie przysłany ale dostałyśmy foteczkę jak wyszła ta diablica w miniaturowej wersji :D Teraz już zawsze będę miała ją przy sobie <3
-
Mr. Rocky & Mrs. Leokadia oraz czarna bestyjka i reszta stada xD
Buńka replied to Buńka's topic in Foto Blogi
No to od dzisiaj należę do tych co to gubią smycz w lesie :D W drodze powrotnej się na szczęście znalazła ale to co się naszukałam to moje :D Bo byłam dzisiaj w lesie na jagodach... ze smyczą... bez psa ahahha :D Wzięłam smyczkę z myślą o Leokadii ale jak tylko zobaczyła, że wyprowadzam rower to od razu stanęła w pół podwórka żeby przypadkiem jej nie kazać zostać w domu xD A jak ją zawołałam to pobiegła nad rzekę... myślałam, że jak zobaczy, że ją wołam żeby szła ze mną to przybiegnie ale mnie olała sikiem prostym (*) Smycz wzięłam w razie gdyby jednak szlachcianka zdecydowała się przyjść i mi się w lesie zawieruszyła xD Balboszko za to dzisiaj źle znosił upał :C Sapał, dyszał i ciągał glutki ze śliny po ziemi... a on na co dzień wgl się nie ślini. Jutro jak będzie taki upał to chyba cały dzień przesiedzimy nad wodą... -
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t34.0-12/11650641_978576298860539_2128245766_n.jpg?oh=960f00f6ab98fc7d6e019fb86bf2e5a0&oe=559441C9- opalony pikachu :D Mopy na głowie <3 i titiitit dla Misi w gloniastej wodzie :D
-
Zwykły czarny podpalany kundelek ok 2 letni. Zaszył się w stodole, sąsiedzi dali mu jeść i jest teraz wręcz dość "natrętnym" stróżem bo to chyba jazgot numer jeden na naszej ulicy :) A ten pies którego z kolei widziałam późno w nocy to z takim umaszczeniem jak Leośka czy Remik tylko krótkowłosy i dużo większy. Szukałam go następnego dnia ale już go nie widziałam :<
-
Cieszę się z nowego domku dla kolejnego słodkopsiaka :) Niestety zaczęła się wakacyjna fala porzuceń psów już... jak ruszę gdzieś autkiem w trasę to serce łamie mi się na tysiące kawałków widząc kolejne bidy. Nawet koło nas wylądowały dwie w tym jeden z utrąconą łapą ale od razu sąsiedzi go przygarnęli i z psiakiem już jest dobrze a drugą bidę widziałam w piątek po 12 w nocy jak wracałam do domu przy drodze ale teraz się rozpłynął w powietrzu i pewnie gdzieś powędrował dalej. Nowy psiak może Jumper [Dżamper] czyli skoczek dosłownie :D A sunia nie wiem ... może Pixi albo Sati?
-
Mr. Rocky & Mrs. Leokadia oraz czarna bestyjka i reszta stada xD
Buńka replied to Buńka's topic in Foto Blogi
Psy naćpane szczęściem :D Franiu na 152 stronie możesz sobie Balboszka oglądnąć ;) Nie pisałam tutaj ale w zeszłym tygodniu odeszła Żabka :( Nasza znajoma bokserka którą czasami odwiedzaliśmy i kiedyś chyba o niej wspominałam... Balboszko bardzo ją lubił mimo, że babunia już nie miała siły na spacery czy zabawy. Odeszła ze starości, miała już naście lat... mimo wszystko szkoda (*) -
Niestety ale psów w tym typie jest bardzo dużo do adopcji :( Ludzie biorą psa ze względu na wygląd a potem jak zaczyna pokazywać prawdziwy terierkowaty charakterek to się pozbywają jak śmieci :( Jeszcze teraz ten okres wakacyjny to ogólnie psów przybywa :( Ehhh dziwię się ludziom, że nie potrafią zorganizować opieki dla swojego psa czy znaleźć miejsca gdzie można by wyruszyć z psem. Ja tam Leokadię zabieram w tym roku znów ze sobą bo i wypoczniemy i będzie fajna okazja do socjalizacji :) Feluś jest uroczy <3 tylko ten domek coś się ociąga :D
-
Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO
Buńka replied to Bolsbokser's topic in Foto Blogi
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/7573_1024599214257955_5396406097100741311_n.jpg?oh=e28f68fa22437f58d54185dfe74c8e2d&oe=5632CDCA- ahahha świetne ujęcie :D My zaglądamy, podglądamy i fejsbuki i galerie :) dwa kochane cukiereczki <3 Sprawdź sobie subskrypcje w "nowej zawartości" ... ja tam znalazłam część swoich ale niestety nie wszystkie :C -
O kurcze :O Dobrze, że wam się nic nie stało :) Ale samochodziku szkoda ...
-
Mr. Rocky & Mrs. Leokadia oraz czarna bestyjka i reszta stada xD
Buńka replied to Buńka's topic in Foto Blogi
Eko jest świetna! A tymczasem łapcie zaległe foteczki ;) https://plus.google.com/photos/115312670252191862635/albums/6165159811245649665 -
https://lh5.googleusercontent.com/-7UuldfOJH9M/VYe2qk8pBYI/AAAAAAAAaJI/NDtzCfn2q8k/w868-h577-no/DSC_0373.JPG -jego spojrzenie mnie aż hipnotyzuje :D
-
Wiem może się powtarzam ale te kochane fafelki ociekają słodkością poprostu :D Oj jak mi brakuje takich spotkań boksiowych... :< ahahha no właśnie to kiedy pierwszy miot 3:) ? ja już teraz w ciemno rezerwuję szczyla... białasa najlepiej 3:)
-
Piracik faktycznie przypomina Asika ... Biedny piesiołek nie dość że to oczko to jeszcze guzek :( Mam nadzieję, że wszystko będzie z nim dobrze :) A maluszki przeurocze :> Dziewczynka jaka tłuściutka :D No i piesio z tą czarną maską <3 Aż nie mogłam się powstrzymać : ahahha na tym zdjęciu to jak jakaś mini wersja mojego Balboszka :D w innej wersji kolorystycznej haha
-
Natusia - "kobieca" wersja mojego Cykora <3 Śliczności!
-
Mr. Rocky & Mrs. Leokadia oraz czarna bestyjka i reszta stada xD
Buńka replied to Buńka's topic in Foto Blogi
Mam troszku zaległych fotek ale znowu komputer jak i internety ze mną nie współpracują :/ Zresztą wystarczy jedno wspólne zdjęcie które wyraża więcej niż tysiąc słów xD :D Ofiara losu, dominant i debilek (y) :3 Pogoda kiepska i jedyna radość to czekanie na kolejne psie paczuchy które do nas idą :D No i siedzenie jak na szpilkach bo za trochę ponad tydzień i wyniki matur :) Po za tym, nudy, nudy i jeszcze raz nuuudy. -
świetne wieści :) Trzymam kciuki :)