Jump to content
Dogomania

Buńka

Members
  • Posts

    2205
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Buńka

  1. http://oi61.tinypic.com/2cesw9f.jpg- Chiceł bez okeł :D
  2. Oj i to mega zacne xD cóż Angi powiem Ci że chyba lepiej wcale niż tak jak w moim przypadku jedynie skosztować i powstrzymywać się przed większą ilością ahahha
  3. I nie tylko o rogziku :D
  4. A mnie cały czas wylogowuje . . . :/ No i doświadczenie z dogomanią nauczyło mnie że zawsze kopiuję to co napiszę właśnie w razie pożarcia postu :D
  5. Zaglądamy do Felusia <3 Śliczny chłopak! Coś szorstkacze mają ciężko... moja Leośka 2 lata spędziła w przytulisku, nie było nią żadnego zainteresowania... zero telefonów, nie słuchała się na spacerach przez co zrezygnowano z puszczania jej ze smyczy i tak biedna wegetowała. A to też wulkan energii. Nie przychodziła na zawołanie bo poprostu wiedziała, że czeka ją smycz a po kilkunastominutowym spacerze znów zamknięcie w boksie. Była bardzo nakręcona, niszczyła normalnie pies demolka. Wiedziałam, że ma marne szanse na adopcję i zdecydowałam się wziąć tą diablicę wcieloną :D I to był zdecydowanie najlepszy wybór! Uspokoiła się dopiero gdzieś po pół roku... teraz w domu nic nie niszczy, na spacerach słucha się lepiej niż mój drugi pies którego mam od szczyla. Przy adopcji była wersja, że absolutnie nie nadaje się do dzieci ( ze względu na żywiołowość itd ) a teraz dzieci się nie mogą oderwać od niej i odwrotnie :) Pokonaliśmy też już lęk przed mężczyznami i coraz lepiej idzie nam oswajanie z ruchem ulicznym... w czerwcu minęło 2 lata jak jest ze mną. Mam nadzieję, że Felusiowi też ktoś da szansę i że znajdzie najwspanialszy domek na świecie. Ma taką kochaną mordkę <3 Aż serce ściska że nie mogę sb pozwolić na jeszcze jednego urwisa :) Mocno trzymam kciuki i będę kibicować za dobry domek (y)
  6. https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/v/t34.0-12/11421590_972805592770943_1526889078_n.jpg?oh=05a6992195e711e04d10afa80e09125f&oe=5584CDAAahahhaha świetnie wygląda :D Ale mina coś niezadowolona chyba :D
  7. Tą zabawkę ? :D czekaj jeszcze raz obczaję ahha Edit: obczaiłam i stwierdzam że ta zabawka stworzona jest dla Leokadii :D Tylko czy ona nie będzie za duża? Żeby to nie było zbyt proste dla niej xD
  8. chwilowo wyczerpały mi się hajsy a jeszcze Angina mi podsyła zabawkę idealną dla Leośki xD ale w tym miesiącu i zahaczając o ostatni tydzień maja wydałam tyle na swoje zwierza że jak wczoraj zaczęłam podliczać to mi się włosy na głowie zjeżyły :D Także jak coś to bier ją na zlot :P do tego czasu mam nadzieję odbije się z finansowego dołka ahahhah No i przez ten miesiąc dam szansę jeszcze innym na zakup tej zaje*istej obróżki xD
  9. Paula jak nie znajdziesz kupca na tą niebieską eko to bier ją na zlot :D Cześć Harika :) Balboszko dziękuje za pochwały :D Chociaż na nie nie zasługuje bo dzisiaj przez niego omało co zawału nie dostałam :/ Wzięłam go na działkę jak szłam po rzodkiewkę i truskawki... i ten jełopek mały oczywiście zrezygnował z szaleństw jak go Leośka zaczepiała i cały czas leżał przy mnie. Trochę mi zeszło ale jak się zbierałam do powrotu i go zawołałam to ten dureń wstał, łapy mu się poplątały i zaliczył glebę :D Mój kochany ułomek :D Ale w tamtej chwili wyglądało to dla mnie tak nienaturalnie że od razu wpadłam w panikę i pierwsza myśl to że stracił przytomność.... :/ a ten się zerwał tak szybko jak zaliczył glebę i zaczął szaleć i ganiać Leośkę uszczęśliwiony :D A ja do domu wracałam po mini zawale ... Z Leośką w miasto mi się nie udało wyrwać niestety ... może w przyszłym tygodniu. W poniedziałek miałam egzamin zawodowy pisemny - raczej zdany :) Chociaż wgl się do niego nie uczyłam. Jutro część praktyczna i tu już gorzej... też jak do tej pory sb nic nie przypominałam :D Czarno to widzę xD Ale i ogólnie gdzieś straciłam zapał do tych egzaminów i idę z taką myślą a co będzie to będzie... najchętniej to bym wgl nie poszła tak mi się nie chce ... jak pomyślę o 4 h siedzenia w miejscu to mi słabo :D Także jutro od 9 do 14 trzymcie kciuki :D
  10. Świetne te julki <3
  11. Śliczny maluszek z fajnym umaszczeniem :) Na pewno będziemy zaglądać ;)
  12. Maracuya, Malina, Malaga, Morela, Melisa Melon, Mango, Mech, Mniam, Malibu :D
  13. Aż mam ochotę na więcej tych eko ahah Serio jest świetna - zakochałam się w tej obroży! Mam nadzieję, że będzie nam służyła jak najdłużej. Taaaaaaaaka fajowa xD Tylko coś ostatnio za wcześnie nas pochwaliłam a tu mi się pieseł znów cofnął w rozwoju xD :/ Pisałam jak to Leośka świetnie w mieście, że nie reagowała na samochody, była wyluzowana itd... cóż więc to już nieaktualne dane. Wczoraj poszłyśmy na rower i o dziwo na wiejskiej drodze pojawił się tir. Od razu jak go zobaczyła wpadła w panikę i zaczęła w amoku uciekać :( ( ostatnio w mieście na tiry nie było żadnej reakcji ) Musiałam zostawić rower i włazić w krzaki żeby ją wyciągać bo na nic nie reagowała. No a dalej też nie było ciekawie... bo mijał nas zwykły samochód osobowy i pies znowu w amoku co zostało jej nawet w momencie kiedy byłyśmy już na polnej drodze gdzie żadne dzikie samochodowe odgłosy nie dochodziły. Cały czas szła spięta i oglądała się za siebie jak by ten tir miał nas gonić.... Nie miałam piłki przy sobie więc i nie miałam jej jak uspokoić i tak do samego domu szła jak na skazanie :( A już było tak dobrze, nie zwracała na auta takiej uwagi... no to klops. Zaczynamy chyba wszystko od punku wyjścia. . . Jutro postaram się znaleźć chwilę na wypad w miasto i zobaczę jak będzie reagować. Bo też zaczynam zauważać taką zależność, że w większych miejscowościach Lea nie zwraca takiej uwagi na ruch uliczny jak właśnie na takich naszych wiejskich drogach...
  14. Mój Murzyn często tak robi, że właśnie stanie krzywo, zapiszczy jak by coś z łapą a za chwilę leci dalej uradowany :D Oł no to nie fajnie ale z drugiej strony chociaż widać, że już chłopaki trzymają sztamę :D
  15. cóż ja subów mam 0 a w nowej zawartości miałam aż 4..... -_- rano pododawałam na nowo kilka galerii a teraz wchodzę i znowu się zmieniło bo mam tylko 3 zapisane i to w dodatku nie te które dzisiaj odwiedzałam (y)
  16. Zapisuję na nowo.... psiaki śliczne I czy wam też drogie ciocie zniknęły subskrypcje ? Mi zniknęły wszystkie i dopiero jak zaczęłam przegrzebywać zawartości to znalazłam tylko 4 a miałam ich około 70. Zaginęły mi obserwowane bazarki i inne zapisane wątki :/ Dogomania po raz kolejny zawodzi -_- chyba czas z niej na prawdę zrezygnować bo to się robi nie do zniesienia :/ wrrr Mam nadzieję, że jakoś to przywrócą! W końcu w niektórych przypadkach poszkodowane są też psy bo ludzie obserwują wątki takie jak np słodkopsiaków a jak poznikają suby to nie zawsze każdemu chce się szukać na nowo :/
  17. Będą, będą w swoim czasie :D Na razie mam tylko fotki Rokulca w fioletowej eko <3 Wieczorem postaram się wstawić ;) Wgl to tak czułam że ten fiolet skończy na szyjce Balbosza :D 3 cm to jednak za szerokie na Leośkę ... jakoś mi się w tym nie widzi :) Chociaż kolorek jej pasuje
  18. A jak tam Rudy ? ogarnął się już na smyczy czy dalej robi za parowóz :D ?
  19. Zapisuję na nowo... o ile mi zapisze xD
  20. Serio to jest irytujące ... Ja chce moje suby! :D
  21. ahahah ano właśnie :D a mi to zdjęcie wcięło jak wiele innych :<
  22. Wpadamy z rewizytą :) Cudne psiaki :) Hippolit podbił moje serducho :D http://www.dogomania.com/forum/uploads/monthly_04_2015/post-97745-0,41057000-1429449688_thumb.jpg- Cudny <3
  23. Witamy nowego gościa, zapraszamy częściej i na pewno wpadniemy z rewizytą :) A jęzorek to on ma naprawdę długaśny :D Aż dziwne że nie wystaje mu z paszczy jak Joy xD ihiihih 8| Ano naszą piękną zardzewiałą tabliczkę z fajnym napisem [nie pamiętam już co on głosił xD ] z drutu kolczastego przy poligonie :D prana już była z kilka razy :D Nie zakładam mu jej jak idziemy nad rzekę czy na luźny spacer gdzieś w pola bo wtedy by taka czyściutka nie była xD I tak najlepsze glutki to te zostawione na kolanach po tym jak wcześniej kładzie na nich swój wielki puściutki łeb :D
  24. Oj ja swojego czasu piłam bardzo dużo kawy ... a później napojów energetyzujących i od nich to byłam już chyba uzależniona o.O W dodatku jakoś nigdy kawa mnie nie pobudzała a czasami skutek był wręcz odwrotny i po kawie chciało mi się jeszcze bardziej spać :D A teraz nie mogę pić niczego z kofeiną i mam spokój... I powiem Ci że da się bez tego pociągnąć i mówię to ja - osoba która pisała w maju maturę :D uciągnęłam bez żadnych "wspomagaczy" ... tylko że przez to zostałam nocnym markiem i teraz nie ma nocy gdzie położyła bym się przed godziną 23-24... poprostu wcześniej nie umiem zasnąć mimo że w ciągu dnia mam sporo roboty no i nie śpię do 9-10 tylko najpóźniej po 8 jestem na nogach.
  25. No właśnie już byłam przy tym, że biorę ! Ale chwila głębszego zastanowienia... no i nie biorę :/ Z nim mogę być aktywna tylko wieczorem. Musiała bym kisnąć gdzieś koło domku i to w cieniu bo przeca cycuniu mamuni musi być blisko mnie bo sam w cieniu nie zostanie. Długie spacery też by odpadły... no i podeptał by Joj bo zapewne :D Może w wielu kwestiach przesadzam ale to je moje oczko w głowie xD On tylko dużej się zasapie po spacerze w upał a ja już najchętniej dzwoniła bym do weta :D W sumie to po tym otruciu mnie tak wzięło. Jestem przewrażliwiona na jego punkcie :D Nie wspominając już o tym że niedługo po jedzeniu to go chyba będę wiązała xD mam schizy co do skrętu żołądka że masakra... a ten durnotek mój po jedzonku ma największą ochotę na zabawy -_- No i podróż. jak by było gorąco to ja nie wiem jak on by te kilka godzin w samochodzie wytrzymał. Dla mojego spokoju wolę żeby został pod bacznym okiem mojej mamy (bo na ojca w tej kwestii to nie ma co liczyć xD ) :D Juz prędzej bym Murzyna wzięła :D Ale sądzę, że by nastąpiła szybka redukcja psów na zlocie i to by było zapewne ostatnie spotkanie z moim udziałem ahhahahha bosze jakie to by było słabe xD ahahahah po nochach bym nie spała Leośka idealnie wstrzeliła się w wymagania wyjazdowe, nie mała, nie duża, aktywna, lubi wodę, ciężko ją zmęczyć i upały jej nie straszne :D
×
×
  • Create New...