-
Posts
2205 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Buńka
-
PudLove czyli życie zwariowanego pudla i reszty gromadki
Buńka replied to Aleksandrossa's topic in Foto Blogi
http://oi61.tinypic.com/2cesw9f.jpg- Chiceł bez okeł :D -
Oj i to mega zacne xD cóż Angi powiem Ci że chyba lepiej wcale niż tak jak w moim przypadku jedynie skosztować i powstrzymywać się przed większą ilością ahahha
-
I nie tylko o rogziku :D
-
A mnie cały czas wylogowuje . . . :/ No i doświadczenie z dogomanią nauczyło mnie że zawsze kopiuję to co napiszę właśnie w razie pożarcia postu :D
-
Zaglądamy do Felusia <3 Śliczny chłopak! Coś szorstkacze mają ciężko... moja Leośka 2 lata spędziła w przytulisku, nie było nią żadnego zainteresowania... zero telefonów, nie słuchała się na spacerach przez co zrezygnowano z puszczania jej ze smyczy i tak biedna wegetowała. A to też wulkan energii. Nie przychodziła na zawołanie bo poprostu wiedziała, że czeka ją smycz a po kilkunastominutowym spacerze znów zamknięcie w boksie. Była bardzo nakręcona, niszczyła normalnie pies demolka. Wiedziałam, że ma marne szanse na adopcję i zdecydowałam się wziąć tą diablicę wcieloną :D I to był zdecydowanie najlepszy wybór! Uspokoiła się dopiero gdzieś po pół roku... teraz w domu nic nie niszczy, na spacerach słucha się lepiej niż mój drugi pies którego mam od szczyla. Przy adopcji była wersja, że absolutnie nie nadaje się do dzieci ( ze względu na żywiołowość itd ) a teraz dzieci się nie mogą oderwać od niej i odwrotnie :) Pokonaliśmy też już lęk przed mężczyznami i coraz lepiej idzie nam oswajanie z ruchem ulicznym... w czerwcu minęło 2 lata jak jest ze mną. Mam nadzieję, że Felusiowi też ktoś da szansę i że znajdzie najwspanialszy domek na świecie. Ma taką kochaną mordkę <3 Aż serce ściska że nie mogę sb pozwolić na jeszcze jednego urwisa :) Mocno trzymam kciuki i będę kibicować za dobry domek (y)
-
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/v/t34.0-12/11421590_972805592770943_1526889078_n.jpg?oh=05a6992195e711e04d10afa80e09125f&oe=5584CDAAahahhaha świetnie wygląda :D Ale mina coś niezadowolona chyba :D
-
Mr. Rocky & Mrs. Leokadia oraz czarna bestyjka i reszta stada xD
Buńka replied to Buńka's topic in Foto Blogi
Tą zabawkę ? :D czekaj jeszcze raz obczaję ahha Edit: obczaiłam i stwierdzam że ta zabawka stworzona jest dla Leokadii :D Tylko czy ona nie będzie za duża? Żeby to nie było zbyt proste dla niej xD -
Mr. Rocky & Mrs. Leokadia oraz czarna bestyjka i reszta stada xD
Buńka replied to Buńka's topic in Foto Blogi
chwilowo wyczerpały mi się hajsy a jeszcze Angina mi podsyła zabawkę idealną dla Leośki xD ale w tym miesiącu i zahaczając o ostatni tydzień maja wydałam tyle na swoje zwierza że jak wczoraj zaczęłam podliczać to mi się włosy na głowie zjeżyły :D Także jak coś to bier ją na zlot :P do tego czasu mam nadzieję odbije się z finansowego dołka ahahhah No i przez ten miesiąc dam szansę jeszcze innym na zakup tej zaje*istej obróżki xD -
Mr. Rocky & Mrs. Leokadia oraz czarna bestyjka i reszta stada xD
Buńka replied to Buńka's topic in Foto Blogi
Paula jak nie znajdziesz kupca na tą niebieską eko to bier ją na zlot :D Cześć Harika :) Balboszko dziękuje za pochwały :D Chociaż na nie nie zasługuje bo dzisiaj przez niego omało co zawału nie dostałam :/ Wzięłam go na działkę jak szłam po rzodkiewkę i truskawki... i ten jełopek mały oczywiście zrezygnował z szaleństw jak go Leośka zaczepiała i cały czas leżał przy mnie. Trochę mi zeszło ale jak się zbierałam do powrotu i go zawołałam to ten dureń wstał, łapy mu się poplątały i zaliczył glebę :D Mój kochany ułomek :D Ale w tamtej chwili wyglądało to dla mnie tak nienaturalnie że od razu wpadłam w panikę i pierwsza myśl to że stracił przytomność.... :/ a ten się zerwał tak szybko jak zaliczył glebę i zaczął szaleć i ganiać Leośkę uszczęśliwiony :D A ja do domu wracałam po mini zawale ... Z Leośką w miasto mi się nie udało wyrwać niestety ... może w przyszłym tygodniu. W poniedziałek miałam egzamin zawodowy pisemny - raczej zdany :) Chociaż wgl się do niego nie uczyłam. Jutro część praktyczna i tu już gorzej... też jak do tej pory sb nic nie przypominałam :D Czarno to widzę xD Ale i ogólnie gdzieś straciłam zapał do tych egzaminów i idę z taką myślą a co będzie to będzie... najchętniej to bym wgl nie poszła tak mi się nie chce ... jak pomyślę o 4 h siedzenia w miejscu to mi słabo :D Także jutro od 9 do 14 trzymcie kciuki :D -
Śliczny maluszek z fajnym umaszczeniem :) Na pewno będziemy zaglądać ;)
-
Maracuya, Malina, Malaga, Morela, Melisa Melon, Mango, Mech, Mniam, Malibu :D
- 13 replies
-
- imię
- szczeniaki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Mr. Rocky & Mrs. Leokadia oraz czarna bestyjka i reszta stada xD
Buńka replied to Buńka's topic in Foto Blogi
Aż mam ochotę na więcej tych eko ahah Serio jest świetna - zakochałam się w tej obroży! Mam nadzieję, że będzie nam służyła jak najdłużej. Taaaaaaaaka fajowa xD Tylko coś ostatnio za wcześnie nas pochwaliłam a tu mi się pieseł znów cofnął w rozwoju xD :/ Pisałam jak to Leośka świetnie w mieście, że nie reagowała na samochody, była wyluzowana itd... cóż więc to już nieaktualne dane. Wczoraj poszłyśmy na rower i o dziwo na wiejskiej drodze pojawił się tir. Od razu jak go zobaczyła wpadła w panikę i zaczęła w amoku uciekać :( ( ostatnio w mieście na tiry nie było żadnej reakcji ) Musiałam zostawić rower i włazić w krzaki żeby ją wyciągać bo na nic nie reagowała. No a dalej też nie było ciekawie... bo mijał nas zwykły samochód osobowy i pies znowu w amoku co zostało jej nawet w momencie kiedy byłyśmy już na polnej drodze gdzie żadne dzikie samochodowe odgłosy nie dochodziły. Cały czas szła spięta i oglądała się za siebie jak by ten tir miał nas gonić.... Nie miałam piłki przy sobie więc i nie miałam jej jak uspokoić i tak do samego domu szła jak na skazanie :( A już było tak dobrze, nie zwracała na auta takiej uwagi... no to klops. Zaczynamy chyba wszystko od punku wyjścia. . . Jutro postaram się znaleźć chwilę na wypad w miasto i zobaczę jak będzie reagować. Bo też zaczynam zauważać taką zależność, że w większych miejscowościach Lea nie zwraca takiej uwagi na ruch uliczny jak właśnie na takich naszych wiejskich drogach... -
Mój Murzyn często tak robi, że właśnie stanie krzywo, zapiszczy jak by coś z łapą a za chwilę leci dalej uradowany :D Oł no to nie fajnie ale z drugiej strony chociaż widać, że już chłopaki trzymają sztamę :D
-
cóż ja subów mam 0 a w nowej zawartości miałam aż 4..... -_- rano pododawałam na nowo kilka galerii a teraz wchodzę i znowu się zmieniło bo mam tylko 3 zapisane i to w dodatku nie te które dzisiaj odwiedzałam (y)
-
Zapisuję na nowo.... psiaki śliczne I czy wam też drogie ciocie zniknęły subskrypcje ? Mi zniknęły wszystkie i dopiero jak zaczęłam przegrzebywać zawartości to znalazłam tylko 4 a miałam ich około 70. Zaginęły mi obserwowane bazarki i inne zapisane wątki :/ Dogomania po raz kolejny zawodzi -_- chyba czas z niej na prawdę zrezygnować bo to się robi nie do zniesienia :/ wrrr Mam nadzieję, że jakoś to przywrócą! W końcu w niektórych przypadkach poszkodowane są też psy bo ludzie obserwują wątki takie jak np słodkopsiaków a jak poznikają suby to nie zawsze każdemu chce się szukać na nowo :/
-
Mr. Rocky & Mrs. Leokadia oraz czarna bestyjka i reszta stada xD
Buńka replied to Buńka's topic in Foto Blogi
Będą, będą w swoim czasie :D Na razie mam tylko fotki Rokulca w fioletowej eko <3 Wieczorem postaram się wstawić ;) Wgl to tak czułam że ten fiolet skończy na szyjce Balbosza :D 3 cm to jednak za szerokie na Leośkę ... jakoś mi się w tym nie widzi :) Chociaż kolorek jej pasuje -
A jak tam Rudy ? ogarnął się już na smyczy czy dalej robi za parowóz :D ?
-
Zapisuję na nowo... o ile mi zapisze xD
-
Serio to jest irytujące ... Ja chce moje suby! :D
-
Mr. Rocky & Mrs. Leokadia oraz czarna bestyjka i reszta stada xD
Buńka replied to Buńka's topic in Foto Blogi
ahahah ano właśnie :D a mi to zdjęcie wcięło jak wiele innych :< -
Wpadamy z rewizytą :) Cudne psiaki :) Hippolit podbił moje serducho :D http://www.dogomania.com/forum/uploads/monthly_04_2015/post-97745-0,41057000-1429449688_thumb.jpg- Cudny <3
- 123 replies
-
- collie
- collie rough
- (and 8 more)
-
Mr. Rocky & Mrs. Leokadia oraz czarna bestyjka i reszta stada xD
Buńka replied to Buńka's topic in Foto Blogi
Witamy nowego gościa, zapraszamy częściej i na pewno wpadniemy z rewizytą :) A jęzorek to on ma naprawdę długaśny :D Aż dziwne że nie wystaje mu z paszczy jak Joy xD ihiihih 8| Ano naszą piękną zardzewiałą tabliczkę z fajnym napisem [nie pamiętam już co on głosił xD ] z drutu kolczastego przy poligonie :D prana już była z kilka razy :D Nie zakładam mu jej jak idziemy nad rzekę czy na luźny spacer gdzieś w pola bo wtedy by taka czyściutka nie była xD I tak najlepsze glutki to te zostawione na kolanach po tym jak wcześniej kładzie na nich swój wielki puściutki łeb :D -
Oj ja swojego czasu piłam bardzo dużo kawy ... a później napojów energetyzujących i od nich to byłam już chyba uzależniona o.O W dodatku jakoś nigdy kawa mnie nie pobudzała a czasami skutek był wręcz odwrotny i po kawie chciało mi się jeszcze bardziej spać :D A teraz nie mogę pić niczego z kofeiną i mam spokój... I powiem Ci że da się bez tego pociągnąć i mówię to ja - osoba która pisała w maju maturę :D uciągnęłam bez żadnych "wspomagaczy" ... tylko że przez to zostałam nocnym markiem i teraz nie ma nocy gdzie położyła bym się przed godziną 23-24... poprostu wcześniej nie umiem zasnąć mimo że w ciągu dnia mam sporo roboty no i nie śpię do 9-10 tylko najpóźniej po 8 jestem na nogach.
-
Mr. Rocky & Mrs. Leokadia oraz czarna bestyjka i reszta stada xD
Buńka replied to Buńka's topic in Foto Blogi
No właśnie już byłam przy tym, że biorę ! Ale chwila głębszego zastanowienia... no i nie biorę :/ Z nim mogę być aktywna tylko wieczorem. Musiała bym kisnąć gdzieś koło domku i to w cieniu bo przeca cycuniu mamuni musi być blisko mnie bo sam w cieniu nie zostanie. Długie spacery też by odpadły... no i podeptał by Joj bo zapewne :D Może w wielu kwestiach przesadzam ale to je moje oczko w głowie xD On tylko dużej się zasapie po spacerze w upał a ja już najchętniej dzwoniła bym do weta :D W sumie to po tym otruciu mnie tak wzięło. Jestem przewrażliwiona na jego punkcie :D Nie wspominając już o tym że niedługo po jedzeniu to go chyba będę wiązała xD mam schizy co do skrętu żołądka że masakra... a ten durnotek mój po jedzonku ma największą ochotę na zabawy -_- No i podróż. jak by było gorąco to ja nie wiem jak on by te kilka godzin w samochodzie wytrzymał. Dla mojego spokoju wolę żeby został pod bacznym okiem mojej mamy (bo na ojca w tej kwestii to nie ma co liczyć xD ) :D Juz prędzej bym Murzyna wzięła :D Ale sądzę, że by nastąpiła szybka redukcja psów na zlocie i to by było zapewne ostatnie spotkanie z moim udziałem ahhahahha bosze jakie to by było słabe xD ahahahah po nochach bym nie spała Leośka idealnie wstrzeliła się w wymagania wyjazdowe, nie mała, nie duża, aktywna, lubi wodę, ciężko ją zmęczyć i upały jej nie straszne :D