-
Posts
2205 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Buńka
-
Cichaj kobietko o tych julkach, cichaj :D Na razie jest plan przymierzania Gosiowych szelek w innych zacnych kolorach 3:) Co do sztuczek to "zdechła joj" do odwołania ahah ona odpocznie a ty przestaniesz czuć się obserwowana :P
-
Zacne, zacne ale my nie mamy julek :D ahahhah właśnie przez to że ta niewiasta je zaraz uświni xD
-
O nie i tu się zaczynają rozmowy gadżetowe xD :D Przez was w końcu coś zamówię :'( (*) ahahha
-
Mr. Rocky & Mrs. Leokadia oraz czarna bestyjka i reszta stada xD
Buńka replied to Buńka's topic in Foto Blogi
Ja również nie znoszę jak ktoś pcha na siłę swojego psa do mojej suczy "żeby się poznały" O.o Najlepiej mam z Balboszem jego wszyscy się boją więc nikt nam piesków nie podstawia a wręcz odchodzą... i to jak najdalej :D W poniedziałek jadę do CK po farby na dalszy remont domu i przy okazji zakupię czarnej bestyjce kaganiec... i we wtorek do weta :D Już nie mogę się doczekać jego odpałów ahaha <3 jak to przeżyjemy to zdam wam relacje ;) A dzisiaj od 7 na nogach a od 8 już w przytulisku :) Tylko pogoda nie dopisała bo najpierw mega pochmurno i wilgotno a później deszcz. W końcu poznałam parfoxsiego Remika <3 Jest zajebi*ty! Widać że pies z łańcucha bo na smyczy cały czas zatacza koła i poprostu to jak się porusza na smyczy, czy jak mu się gdzieś łapka zaplącze to widać że ma takie odruchy łańcuchowego burka. Jest ciut większy od Leośki ale to w końcu jak na faceta przystało :D Wzięłam też na spacer naszego "haskowatego" Onuko. Również pies rewelacja. Jak na tę rasę to dość kontaktowy :D Wgl dawno nie byłam w przytulisku a teraz jak poszłam, poznałam nowe psiaki to wzięła bym co najmniej połowę z nich xD Ogólnie w przytulisku u nas teraz bardzo mało psiaków bo ok 23 :) A pamiętam czasy jak było ok 70. Z tych 23 aż 7 psów "nieadopcyjnych". Świętokrzyskie słynie z dzikusów niestety :/ No i mój ukochany boks od 2... może nawet 3 lat bez zmian :< Co prawda dwie sunie są dzikawe ale Vecchio to przekochany pieseł. Tylko wiekowy... i to chyba jego jedyna "wada" ... Mam nadzieję, że w tym roku mu się poszczęści i w końcu i o niego ktoś zadzwoni. -
Tsss proszę Cię na Leośkę takie zacne szele O.o W życiu :D :P Moment nie uwagi i były by całe w g**nie albo błocie xD
-
ahahha popatrz na uszy Rokulca i wtedy zrozumiesz co to ucholcowa patologia :D Nie miał klejonych i też teraz to wychodzi że czasami ( dzięki ci bosze że nie zawsze xD ) leżą mu jak u cio*y xD
-
Piesełki po wylewie <3 Uwielbiam takie pozy :D <3 Tylko co tak mało tych foteczek ? :D
-
http://i1274.photobucket.com/albums/y421/leonowa95/IMG_4223_zps2mx635fj.jpg - co tam uchole xD mega jest <3 _ <3
-
gadanie o szelach to ja nie nadrabiam xD :D
-
https://lh3.googleusercontent.com/-tW54nKpq-2o/VVr8JyYQHuI/AAAAAAAAFq0/yowOZz0ie-w/s700/DSC_0108-011.pngsuper razem wyglądają :) Batmanki bardzo suczy pasują :D A co do charakterku to uważam że na pewno się zmieni - oby na lepsze xD Teraz jeszcze jest w tej fazie, że sprawdza na ile może sobie pozwolić ale jak dobrze się ją poprowadzi to wyjdzie na "ludzi" :D
-
Rocky'emu pokazało się coś takiego jak guzki... O.o I coś czuję że to się skończy na takich badaniach... Ten pies mnie do grobu wprowadzi :D W najbliższych dniach jedziemy obadać co to rośnie i to jeszcze w dość delikatnym miejscu bo centralnie na siusiaczku. 12 maja stuknęło mu 7 latek to się zacznie jeżdżenie po wetach. Nie młodnieje mi niestety mój faflunek ... ale w główce nadal niepoukładane :D I z Leokadią dzień w dzień istne szaleństwo. Na szczęście Leokadia to okaz zdrowia :) Wczoraj byłyśmy na kompletnym szczepieniu, przy okazji obadaliśmy łapkę bo jej ostatnia kontuzja była naprawdę nieciekawa ale wszystko w porządku. Tylko oczywiście jak by diabeł w nią wstąpił przy mierzeniu temperatury i na widok igły :D Ale najważniejsze że się trzyma wariatuńka :) Udanych wakacji :) I pogody ! :D
-
O kurcze :( Szkoda że tak dużo pracy poszło na marne ... Firanki... kurcze kiedyś gdzieś coś nam zalegało ale nie wiem czy ojciec nie wyrzucił -_- Jak coś znajdę to mogę podrzucić bo wiem, że były w dobrym stanie... o ile nie wylądowały w koszu :/ Nowy psiaczek ma świetną mordkę :) Fajnie mu sterczą uszka. I jak już wpadłam to też rzucę propozycją imionkową : Spajk :) Inne propozycje zostawiam cioci Istar ;) I jeszcze tylko zapytam. Czy orientują się ciocie ile średnio kosztuje badanie histopatologiczne psa?
-
https://lh4.googleusercontent.com/-jVzFKnafxKM/VVtuDV5M4qI/AAAAAAAAGVk/qHpBOJCgm4o/w413-h550-no/20150406_142431.jpg- śliczności <3
-
Mr. Rocky & Mrs. Leokadia oraz czarna bestyjka i reszta stada xD
Buńka replied to Buńka's topic in Foto Blogi
25 zeta u nas sama wścieklizna ale Leokadii wolałam zafundować komplet :) Mój wet ogólnie jest bardzo tani w porównaniu do innych w okolicy... Bardzo lubię P. Mateusza, nigdy nie zapomnę mu tego jak siedział z nami do północy przy schodzącym psie mimo, że właśnie urodził mu się syn i jechał do nas z samych Kielc z porodówki :) Dzisiaj wypytywał o Rokulca :) Trochę sie rozgadałam a o najważniejsze rzeczy się nie zapytałam :3 Cała ja :D Co do ONka, ja rozumiem że nie każdy musi mieć świra na punkcie psów tak jak ja xD No ale chociaż jakieś minimum wiedzy o swoim psie... a oni nawet nie wiedzą jak ich pies w stosunku do suk o.O Czy wgl innych psów. Tyle się dowiedziałam że obce koty gania a ich kota akceptuje ahah (y) więcej się nie dało usłyszeć bo zaczął drzeć jape... I kurde jeśli ledwo się trzyma psa a ten rzuca się do mojej suczy która siedzi koło mnie to chyba wiadomo, że trzeba albo psa wpakować do samochodu albo odejść kawałek dalej lub mieć byle jaki kaganiec. A nie stać jak ekhm a pies robi co chce... jeszcze na jakiejś kurcze cienkiej smyczy ... -_- -
Mr. Rocky & Mrs. Leokadia oraz czarna bestyjka i reszta stada xD
Buńka replied to Buńka's topic in Foto Blogi
Leokadia zaszczepiona. Myślałam że w tym tyg załatwię całe stado a tu doopa :/ Ojciec wziął urlop do końca tygodnia a jak to ojciec lubi ograniczać swobodę córce :D :P Więc jak mam słuchać gadania i marudzenia to wolę przełożyć wyjazdy na przyszły tydzień :D Leośka dzisiaj u weta nawet spokojnie po za tym że zerwała sobie obrożę na kleszcze w momencie kiedy zaczęła się wyrywać i drzeć japę na całą okolicę jak by ją ze skóry obdzierali :D Ale nie miała zamiaru gryźć :)Jest tylko obrażona xD Jutro wyciągnę zabawki to jej przejdzie :> A przed gabinetem chcial ją pożreć ONek -_- Dla mnie te psy są skreślone całkowicie... nie dość że doopa przy ziemi, jak jakaś upośledzona żaba to jeszcze zryta psycha, nakręcony, rzucający się... Ja sama panicznie boję się ONków więc tym razem nie wytrzymałam :3 Powiedziałam że skoro nie potrafi się zachować to albo niech czeka w samochodzie albo kaganiec ! Nie będe ryzykowała swoim zdrowiem czy psa jak taka bestia nie daj Boże by się wyrwała ze smyczy :/ Kobitki były w szoku 3:) Aż wet wyszedł xD Ale akurat była kolej tego psychola ... A za nami był ślepy miot ala spanieli. Chyba do uśpienia (*) Oczywiście chwila mojej nieuwagi i Leokadia nie omieszkała wsadzić mordki do pudła z dzidziolami :D Chyba jest uczulona bo strasznie kichała ahahah No i tym sposobem chwilowa wizyta i 45 zeta w plecy ... ale chociaż za to gratisowo zostaliśmy odpchleni i zabezpieczeni od kleszczy ;) Emotikon grin -
Mr. Rocky & Mrs. Leokadia oraz czarna bestyjka i reszta stada xD
Buńka replied to Buńka's topic in Foto Blogi
Helykopter xD ahhaha Kiczowo, że nasza spółka rozrzucona tak po całej Polsce :( Mogłybyśmy chociaż mieszkać w jednym województwie xD -
Mr. Rocky & Mrs. Leokadia oraz czarna bestyjka i reszta stada xD
Buńka replied to Buńka's topic in Foto Blogi
ahahha no cóż taki mój los z tym przygłupem xD szkoda, że jadę sama bo zrobiła bym zdjęcie ahahah O ile na szczepienie Leośki jeszcze są chętni do "pomocy" to z Murzynem raczej nikt w samochodzie przebywać nie chce 3:) Nie mówiąc już o histerii i agresji u weta :D Ja tam się przyzwyczaiłam już do jego zrytego zachowania, nie rusza mnie ono, nie reaguję emocjonalnie nawet jak mu odpierdzieli. Przez to on sam jest chyba spokojniejszy :) Teraz mi się przypomniało że kilka razy szczepiliśmy też z pętlą na mordzie. Też skuteczna metoda ;) Tyle że później przy ściąganiu można oberwać 8| Chociaż nie powiem bo ostatnio jest spokój. Nie było jakichś dzikich zachowań z jego strony do żadnego z domowników (y) -
No tak... matma i wszystko jasne :D Zmora uczniów :D Brawa za ocenkę z historii ;)
-
https://lh3.googleusercontent.com/-f1jqbUzVPMU/VVYm_xsyaII/AAAAAAAAC0k/ZwhQedN3feE/w426-h284/11206476_1411919439130684_4552087459630879536_o%2B%25283%2529.jpg- jakie cudności śliczne <3
-
Mr. Rocky & Mrs. Leokadia oraz czarna bestyjka i reszta stada xD
Buńka replied to Buńka's topic in Foto Blogi
tzn że pies jest z jednej strony ogrodzenia/siatki, przeciągam smycz na drugą stronę i mocno ciągnę i dociskam mu ryj żeby się nie mógł odwrócić a wet w tym czasie daje zastrzyk :D To jest dobre bo w przypadku wkurwu Murzyna można się spodziewać że nawet po zastrzyku może mu coś odpalić. A tak to zluzuje smycz i poczekam aż się uspokoi ;) 8| EDIT: jak przechodził nosówkę i warczał już na sam widok igły to też tak podawałam zastrzyki... sprawdzony sposób ahahha -
Mr. Rocky & Mrs. Leokadia oraz czarna bestyjka i reszta stada xD
Buńka replied to Buńka's topic in Foto Blogi
Życzonka faflastemu przekazane :) Oj siwizny na mordce nie wypatrujemy ;) Dla mnie ile by on nie miał to będzie wieczny dzidziol <3 Trzymcie kciuki za niego, bardzo prosim... od poniedziałku zaczynam jeździć po wetach na szczepienia. Niestety muszę z wszystkimi piesami osobno :( z dwoma nie dała bym rady a cała trójka na raz to by się chyba zagryzła , w samochodzie same też nie zostaną bo rozniosły by mi auto albo nie daj bosze rozbiły szybę :o "Bo jak to pańcia wychodzi a ja mam zostać?! Przecież może jej się coś stać! " xD W dodatku Leośka kagan i pasy bezpieczeństwa bo na widok igły próbuje gryźć weta... jeszcze w przytulisku u dziabała i wolontariuszkę i weta przy szczepieniu -_- Murzyn to już wgl nie chcę mówić co to będzie... pewnie znowu szczepienie przez siatkę O.o Bo nawet kagan nie pomoże :D ZBalboszkiem jadę jako ostatnim. Bo Rocky po tym jak został otruty widząc drzwi gabinetu zapiera się tak że nawet mojemu bratu było go kiedyś ciężko uciągnąć.... dobrze, że wet znajomy to mi pomoże... a w gabinecie płytki to jakoś się go przeciągnie :) Po za tym on ma dość słabą psychikę :D Nie mogę krzyknąć, tupnąć bo by się zaciął na amen i przywarł do ziemi nie mówiąc o tym że przez kolejne dni unikał by kontaktu ze mną xD No i jego czeka nie tylko szczepienie... ale na razie nic nie mówię żeby nie wywołać wilka z lasu ...... -
Biedna Joya :( Trzymajcie się kochane na pewno wszystko będzie dobrze :) Przykro czytać że taki maluszek tyle się musi umęczyć... I dla mnie to jest cholernie dziwne... bezpańskich dziko żyjących psów tak rzadko się coś chwyta, a te zadbane, kochane mordy z dnia na dzień potrafią wywinąć niezły numer...
-
Mr. Rocky & Mrs. Leokadia oraz czarna bestyjka i reszta stada xD
Buńka replied to Buńka's topic in Foto Blogi
Zapomniałam pisać a tu 12 maja mojemu Rocky'emu Balboa stuknęło 7 latek :) -
Mr. Rocky & Mrs. Leokadia oraz czarna bestyjka i reszta stada xD
Buńka replied to Buńka's topic in Foto Blogi
U mnie są podlewane tylko raz w miesiącu. Mi udało się nawet ususzyć raz kaktusa także naprawdę kwiaty na parapecie u mnie mają ciężkie życie ahahah Teraz im kupiłam specjalny nawóz w żelu żeby je troszkę wzmocnić.