Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43194
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. [quote name='taks']przyznam sie że gdybym trafiła na bazarek gdzie w opcji "kup teraz" pojawiaja sie jakies rezerwacje to uznała bym, że to nie powazne wobec innych kupujacych i zrezygnowała z zakupów. A co jesli osoba rezerwujaca zmieni zdanie ( bo przeciez rezerwacja oznacza właśnie wahanie)- warto ryzykować że kolejny kupiujący odejdzie? Róbcie takie precedensy a za chwilę jakiś dowcipniś "zarezerwuje" Wam cały bazarek i na koniec zostaniecie z niczym.[/QUOTE] Zgadzam się z Taks ale ja robię wyjątek w rezerwacji jeśli ktoś dopytuje się np o nie podany wymiar, wielkość czy też upewnia się co do koloru :)
  2. [quote name='wiewoira']Tolcio ma wydarzenie na fb [URL]https://www.facebook.com/events/243105879200570/?ref=ts&fref=ts[/URL] ale o bazarku tam nie pomyślałam,nie wiem jaki odzew by miał[/QUOTE] trzeba spróbować. Mnie na FB nie ma ale wiem ,że wiele psiaków dużo skorzystało na tym. Więcej ludzi- większem możliwości:)
  3. [quote name='wiewoira'][COLOR=#3E454C][FONT=lucida grande][SIZE=2] Poroszę Was ciocinki podpowiedzcie mi jak jeszcze można zdobyć kasiorkę żeby Toluś nie został na lodzie bo wiadomo że jak się zacznie leczenie to te pieniążki które już mamy rozejdą się szybciutko. Ja w bazarkach całkowicie leżę [/SIZE][/FONT][/COLOR]:oops: :loveu:[COLOR=#3E454C][FONT=lucida grande][SIZE=2] [/SIZE][/FONT][/COLOR][/QUOTE] A czy chłopak ma wydarzenie na FB? Można by zrobić bazarek cegiełkowy na leki dla niego. Zawsze coś tam dodatkowo wpadnie.
  4. Bazarek kilometrowy by trzeba zrobić...
  5. [quote name='Havanka'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/250664-Miniaturkowa-Karolcia-i-jej-towarzysz-Bonusik-bez-funduszy-pomóż/page8"][IMG]http://i58.tinypic.com/4l6ok.jpg[/IMG][/URL] Podoba mi się, ale pewnie nie uda mi się wstawić jako drugiego. No i się nie udało. Pojawiła się informacja: "Twoja sygnatura nie może być dłuższa niż 400 znaków [I]łącznie[/I] z tagami BB code."[/QUOTE] A zmień podlinkowanie banerka na to [URL]http://tiny.pl/qj2cd[/URL] Pewnie pełny link do wątku zajmuje za dużo znaków BBcode ;) [quote name='Tola'][B]B- b, Maciek[/B] - banerki super, bardzo dziękuję:loveu:. [/QUOTE] Miałam radochę bo mogłam oderwać się od czegoś innego ;)
  6. [quote name='Hope2']można-jak znajdę link, to podrzucę :)[/QUOTE] No to czekam :) [quote name='sharka']trafiłam z zaproszenia na bazarek, wspomóc nie dam rady ale targam ze sobą sygnaturkę i zachęcam do zawnioskowania o pieniążki na podkłady, leki i co tam potrzebne. Możliwa kwota do otrzymania to 120 zł (zwrot po 6 tygodniach 30 zł). Może zawnioskować każdy, niekoniecznie deklarowicz. Polecam! (w razie czego pytajcie :) )[/QUOTE] Dzięki Moniko :)
  7. [quote name='Hope2']Grypsko kochaną BERKANO dopadło :( no i tak bardziej na stałe serduszko szwankuje :( ale za to-jaaaakie opowiadania pisze !!!!![/QUOTE] No proszę :) A czy gdzieś można poczytać? Matko sadysta i kiełki z nerwami na wierzchu. już mnie boli to czego dawno nie ma :D Zdrowia życzę:)
  8. [quote name='Maciek777'] Wejść, może i wejdzie, ale ten duży to max co można (wg regulaminu) mieć w podpisie. Co do piksela:) (100 x 500 pikseli)[/QUOTE] Tak? Czytając kiedyś wydawało mi się, że baner nie może być większy niż 100x500 ale ich ilość chyba nie była podana. Czy nie chodzi tu tylko alby nie przekroczył wpis tej wymaganej ilości znaków?:hmmmm:k Zresztą widziałam podpisy z jednym dużym i drugim mniejszym więc chyba nie tylko ja to tak zrozumiałam:D Jak znajdę trochę czasu to odszukam i poczytam jeszcze raz ;)
  9. Co tu się gniewać? Tylko podziwiać za niesioną pomoc temu biedakowi :) A ma on może wydarzenie na FB? Zdrowia życzę bo czytam, że coś nie teges. a co to dopadło za choróbsko?
  10. [quote name='Hope2']w końcu udało mi się z szyszunią pogadać-znak czasów chyba już taki-dzwonię ja-ona nie ma czasu odebrać...oddzwania-już mnie gdzieś poniosło-bez telefonu ma się rozumieć... Tak czy inaczej-Ruda będzie miała swoje własne ogłoszenia-taka piękna mordencja powinna szybko komuś w oczy wpaść :D[/QUOTE] A z maluszkami co? Pytał ktoś? A mamuśka jest urocza. Powinna szybko złapać kogoś za serducho :)
  11. [quote name='Maciek777'][B]b-b[/B], ale Ci super wyszły:) I ja coś mam:) Jak by co to też mogę zrobić szczegółowo wg życzenia:) [IMG]http://i59.tinypic.com/2re0bkp.jpg[/IMG] [IMG]http://i61.tinypic.com/8wi0i9.jpg[/IMG] [IMG]http://i57.tinypic.com/2icaykw.jpg[/IMG] [IMG]http://i62.tinypic.com/2uft1uh.jpg[/IMG][/QUOTE] Śliczności! :D Aż szkoda, że tak mało idzie w sygnaturkę "włożyć" :roll: Chyba przestanę bazarki robić i zacznę po dwa banerki wstawiać ;) [quote name='Havanka']B-b, Maćku, banerki bardzo ładne ! Ten [URL]http://i57.tinypic.com/2icaykw.jpg[/URL], jest super ! Jest mały i informuje jednocześnie o dwóch psiaczkach. Może tylko zmieniłabym podpis na: "Połączyła ich bezdomność".[/QUOTE] A nie lepszy ten większy? Że większy to wcale nie oznacza ,ze nie wejdzie z innym w podpis:)
  12. [quote name='Hope2']BERKANO...a może by poprosić Skarpetę Owczarkową o pomoc? jak sądzisz?[/QUOTE] Aniu spróbować nie zaszkodzi a tu każdy grosz się przyda. Przez Twoje zaproszenie na bazarek tu zajrzałam - znowu! - i tak jak pisałam pomyślę nad chociaż małym bazarkiem dla chłopaka. Ale to dopiero w weekend albo w przyszłym tygodniu. Coś zrobię to jest pewne tylko fanty muszę znowu wyżebrać.
  13. [URL]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/516bfe1804e0.jpg[/URL] trzeba zapytać Mamy dlaczego jej tak asystują :D
  14. [quote name='Tola'] Czy ktoś potrafi zrobić banerek dla obu psiaków. [/QUOTE] Tak na szybko. Napisy mogę zmienić tylko podaj jakie mam umieścić. [IMG]http://up.programosy.pl/foto/11_340.jpg[/IMG] [IMG]http://up.programosy.pl/foto/22_146.jpg[/IMG]
  15. Emi śliczna królewno bądź grzeczna :D
  16. Przeczytałam jedynie 1 post. Na więcej jak zawsze nie mam czasu:/ Staruszek jest gdzieś w hoteliku czy u osoby przywatnej bo chyba znowu nie czytam ze zrozumieniem:( Proszę napiszcie trochę jaki jest teraz jego stan zdrowia.
  17. [quote name='Gabi79'][COLOR=#a9a9a9]Nie wiem czemu, ale nie potrafię być dobrej myśli, rano dostałam maila, że Figunia z radością podbiegła do Czarka, polizała go. Napisałam smsa, a w odp. przeczytałam[/COLOR], że Figa skacze na Czarka i wykonuje kopulacyjne ruchy. Ja się nie znam, ale p. Beata twierdzi, że to oznacza chęć dominacji. [COLOR=#a9a9a9]Aż się boję pisać i dzwonić w obawie, co usłyszę[/COLOR].:flaming::flaming:[/QUOTE] To prawda. Chce rządzić i tyle. Nowi państwo muszą być konsekwentni bo inaczej mała się rozbryka.
  18. [quote name='Ewa Marta']Emi przespala noc w łóżku z Państwem. Klara niezdecydowala się do nich dołączyć i spała na poslanku przy łóżku. Jednak o 5 rano postanowiła wskoczyć do łóżka. Emi warknęła na nią, na co zareagowała natychmiast Pani Ewa i postawiła łobuziaka na podłodze. Potem już na spokojnie wzięła do łóżka obie sunie i głaskała równocześnie. To bardzo rozsądne podejście i myślę, że Emi szybko załapie, że sprawiedliwość musi być:-)[/QUOTE] Wspaniała reakcja pani Ewy!!! Trzeba małej pokazać, że nie ma lepszych i gorszych :)
  19. Mała się rozbrykała wyczuła, że wszystko może to chce sprawdzić ILE MOŻE:cool3: Mam nadzieję, że domek da sobie z tym radę.
  20. I ja wpadam z nadzieję na nowe wieści:)
  21. No i Emi ma swój domek Jak to wszystko szybko Wam poszło dziewczyny!:)
  22. Obiecany bazarel dla Tola :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251052-QUILLING-WIELKANOCNY-i-inne-cudeńka-na-godną-starość-dla-Tolo-do-24-02–20-00[/URL]
  23. A chciałam zapytać czy ogłoszenia przyniosły jakiś odgłos. Mam nadzieję, że i pozostała dwójka znajdzie szybko domek zanim wyrośnie:)
  24. I ja będę trzymać za zgodne zapoznanie:)
×
×
  • Create New...