-
Posts
43194 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Jak wspaniale się czyta takie wiadomości:)
-
[quote name='wiewoira']Cioteczki kochane jeszcze tylko troszkę,tylko ciut,dzieli Tolunia od lepszego życia :loveu: Po 17 bedziemy dzwonić aby się upewnić że dyżurujący w schronie jest i możemy przyjechać..Mam nadzieję że nie bedzie żadnej interwencji i przed 18 bedziemy już wiozły chłopaka na "pranko" może pierwsze w jego życiu ... :multi: Samochód już zatankowany i tylko czeka by przewieźć pasażera ;) Paragon wstawię jak go "obfocę" ;) W tej chwili na paliwo idzie z pieniążków zebranych dla Toleczka ale tak jak i przy Jurandzie ja systematycznie bedę po troszku oddawać mu te pieniążki ;)[/QUOTE] A ja kończę fotografować fanty i najpóźniej w niedzielę - oby czas mi na to pozwolił - będzie dla Tolo bazarek :)
-
Na starość mu się tak robi?:cool3::D
-
[IMG]http://iv.pl/images/22340746608811573411.jpg[/IMG]
-
Emi- mikroskopijna, skrajnie zachudzona sunia,ma dom :)
b-b replied to Ellig's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gusiaczek']Emi, kciuki zaciśnięte :)[/QUOTE] Mooooooocnoooo:) -
Miniaturkowa Karolcia i jej towarzysz Bonusik już w swoich domach:)
b-b replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za Tolę! -
Ostatnie zdjęcie powala! Wspaniale, że trafiła na taki domek:)
-
Jestem Pudlisia i mam juz swoj wymarzony domek -u Dorothy !!!!!
b-b replied to beataczl's topic in Już w nowym domu
Na wszystkich zdjęciach widać, że malutka dobrze się w swoim domku czuje:) -
Jestem Pudlisia i mam juz swoj wymarzony domek -u Dorothy !!!!!
b-b replied to beataczl's topic in Już w nowym domu
[quote name='beataczl']:) potwierdzilam wplate 224,30 zl na bazarku : [B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/250557-ROZLICZAMY-Biżuteria-buty-torebki-i-ciuszki-dla-Pudlisi-do-5-02-20-00/page39"]ROZLICZAMY Biżuteria, buty, torebki i ciuszki dla Pudlisi do 5.02 -20.00[/URL][/B][/QUOTE] Z drugiego uzbietaliśmy z nadpłatami 138,70zł :) Beatko proszę o potwierdzenie na bazarkowym wątku:) -
Bazarek dla Rudiego [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250402-DZIECIĘCY-dla-RUDIEGO-do-19-02-20-00?p=21875488#post21875488[/URL] :)
-
Elmo pies w typie shi-tzu zaniedbany , upodlony .. chore oczy! Pomocy!
b-b replied to kkasiiiar's topic in Już w nowym domu
[quote name='kolejna kobietka']Dowiedzialam sie od Kasi, ze u Elmo wszystko dobrze. Jest juz po kastracji. Zdarza mu sie kopulowac jak jest podekscytowany, ale nauczyli sie go wyciszac i jest o wiele lepiej. Ogolnie nauczyli sie z nim zyc ;)[/QUOTE] To wspaniale! bo bałam się ,że z czasem będą mieli tych jego figli dość. Ulżyło mi :) -
[quote name='Mysza2']To czekamy na dalsze wieści i fotki:)[/QUOTE] Czekamy, czekamy :)
-
[quote name='Bogusik']Najwazniejsze,ze rokowania są jednak optymistyczne...:smile: Mocno trzymam kciuki za zdrowie Mikunia i ten jeden,ale właściwy domek dla Sawanki :kciuki::kciuki::kciuki:[/QUOTE] I ja zaciskam kciuki za psiaki !:)
-
Miniaturkowa Karolcia i jej towarzysz Bonusik już w swoich domach:)
b-b replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Poszukuję pilnie Toli :roll: -
Powodzenia maleńka :) Mam nadzieję, ze Pani bedzie dawała znać co u małej :)
-
[quote name='Doda_']na hotelik .. jedzie do dexterki. .. i na leczenie też. To wiekowy pies.[/QUOTE] Dziękuję za informacje:) Wspaniale, że nie będzie musiał już siedzieć w schronisku :) Chciałabym chociaż jednorazowo pomóc Tolusiowi:) Bardzo proszę o kontakt na PW osoby, która będzie przyjmować wpłaty z bazarku i na końcu kiedy już wszyscy wpłacą rozliczy się ze mną z kosztów wysyłek i kopert. Ja od jakiegoś czasu nie przyjmuję wpłat na swoje konto. Za dużo tego przy ilościach bazarków jakie robię.
-
Emi- mikroskopijna, skrajnie zachudzona sunia,ma dom :)
b-b replied to Ellig's topic in Już w nowym domu
Witaj królewno Emi :D Domki się o ciebie dopytują a cioteczki ci wybiorą taki naj naj naj lepszy!!!:) -
Jestem Pudlisia i mam juz swoj wymarzony domek -u Dorothy !!!!!
b-b replied to beataczl's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gosiapk']Beatko, czy wiadomo już po skończonym jednym bazarku (może dwóch?), ile Pudlisia ma długu jeszcze do spłacenia?[/QUOTE] Z Twoich fantów z nadpłatami jest 58,80zł Z fantów od Anuli/Bogusik - 162zł a ile się z nadpłat zbierze to się okaże jak marit23 wpłaci pieniążki. W tej chwili jest 2,50zł Ostatni bazarek z fantów Ewanka i świecidełek uzbierało się za fanty 127zł Z nadpłat jest teraz 2,50zł . Czekamy na reszte wpłat bo dopiero się zaczęły :) -
Miniaturkowa Karolcia i jej towarzysz Bonusik już w swoich domach:)
b-b replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Murka'][COLOR=#a9a9a9]Wszystko ok. Bonusikowi wcale nie przeszkadza kołnierz, Karolcia jest trochę bardziej delikatna (trochę z niej panikara krótko mówiąc ;) ), ale też dzielnie znosi ograniczenie. Koło czwartku będę ich uwalniać [/COLOR]:) Nikt się nie zgłasza po Karolcię?? Toż to zbrodnia w biały dzień![/QUOTE] Zgłosi się! Zgłosi :) Dzisiaj kończy się bazarek dla maluchów :) Może ciocie wlecą coś kupić?:razz: Mamy przecenę 50%!!!:)