-
Posts
43194 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
[COLOR=#ff0000][SIZE=5][B]Dziewczyny przepraszam ! [/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=3]Kochani proszę kto jest na FB zapraszajcie jak najwięcej osób i udostępniajcie wszystkie zdjęcia, wydarzenie i co tam się robi żeby jak najwięcej ludzi o tym wiedziało Bardzo proszę! Zuzia potrzebuje pomocy[/SIZE][/COLOR] [URL]https://www.facebook.com/events/592371210815144/#[/URL] Jej wątek jest również na Dogo. Można tam wejść poprzez mój banerek,
-
Jestem Pudlisia i mam juz swoj wymarzony domek -u Dorothy !!!!!
b-b replied to beataczl's topic in Już w nowym domu
[SIZE=5][COLOR=#ff0000][B]Dorothy przepraszam!!!![/B][/COLOR][/SIZE]... [COLOR=#ff0000][SIZE=3]Kochani proszę kto jest na FB zapraszajcie jak najwięcej osób i udostępniajcie wszystkie zdjęcia, wydarzenie i co tam się robi żeby jak najwięcej ludzi o tym wiedziało Bardzo proszę! Zuzia potrzebuje pomocy[/SIZE][/COLOR] [URL]https://www.facebook.com/events/592371210815144/#[/URL] Jej wątek jest również na Dogo. Można tam wejść poprzez mój banerek, -
MAJĄ DOM! :)Podrzucona mama i 3 córeczki-mix jamnika szorstkowłosego?
b-b replied to Hope2's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#ff0000][/COLOR][B][SIZE=5][COLOR=#ff0000]Dziewczyny przepraszam..[/COLOR][/SIZE][/B]. [SIZE=3][COLOR=#008000]Kochani proszę kto jest na FB zapraszajcie jak najwięcej osób i udostępniajcie wszystkie zdjęcia, wydarzenie i co tam się robi żeby jak najwięcej ludzi o tym wiedziało Bardzo proszę! Zuzia potrzebuje pomocy[/COLOR][/SIZE] [URL]https://www.facebook.com/events/592371210815144/#[/URL] Jej wątek jest również na Dogo. Można tam wejść poprzez mój banerek, -
Zbiorczy wątek zwierząt pod naszą opieką. Sytuacja bardzo ciężka!
b-b replied to Macia's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#b22222][SIZE=3]Kochani proszę kto jest na FB zapraszajcie jak najwięcej osób i udostępniajcie wszystkie zdjęcia, wydarzenie i co tam się robi żeby jak najwięcej ludzi o tym wiedziało Bardzo proszę! Zuzia potrzebuje pomocy[/SIZE][/COLOR] [URL]https://www.facebook.com/events/592371210815144/#[/URL] Jej wątek jest również na Dogo. Można tam wejść poprzez mój banerek, -
Z zaproszeń na PW przybywam:) Nic nie obiecuję bo mam zobowiązania i czasu mi coraz bardziej brak... ale będę zaglądać i się starać:)
-
MAJĄ DOM! :)Podrzucona mama i 3 córeczki-mix jamnika szorstkowłosego?
b-b replied to Hope2's topic in Już w nowym domu
Nadal nic? -
Na pewno pomysł nie tylko dobry dla Tuni ale i dla Mortes:)
-
Dzięki Bgra:) Na widok tych oczu poryczałam się :(
-
Jestem Pudlisia i mam juz swoj wymarzony domek -u Dorothy !!!!!
b-b replied to beataczl's topic in Już w nowym domu
Musieliście mieć wesoło no ale całe szczęście, ze tylko raz taki ubaw z małą się przytrafił ;) Niech maleńka jak najdłużej trzyma się chociaż w takiej formie jaką ma teraz:) -
Pierwszy link mi się nie otwiera - może trzeba być zalogowanym na FB? Drugiego bidula widziałam. Szkoda, ze nie mają tu jego wątku. Mnie na FB nie ma.
-
Sawanko dla ciebie :)http://www.dogomania.pl/forum/threads/251715-QUILLING-WIELKANOCNY-II-dla-Sawanki-do-21-03-20-00?p=21967670#post21967670
-
Jestem Pudlisia i mam juz swoj wymarzony domek -u Dorothy !!!!!
b-b replied to beataczl's topic in Już w nowym domu
Co tam u "naszej" pannicy:) -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
b-b replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
Skoro ta klapeczka leciutko chodzi to może na siłę ją tam wypchnąć żeby zrozumiała, ze to nie boli ;) -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
b-b replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
A próbowałaś ją wołać tamtędy? Znajoma kiedyś uczyła tak swoje. Ona w środku zwierzętan na dworze pod drzwiami. Wołała je przez ptwór kusiła smakołykami i teraz bez problemu wszystkie otworem w drzwiach się pchają :) -
Codziennie zaglądam z nadzieję na nowe wieści z domków:D Dziewczyny bądźcie już teraz tylko szczęśliwe:)
-
[quote name='ksenia9']Witajcie jestem tu nowa ale chętnie przyjmę pieska rasy shih tzu. Bez względu na wiek i ciężkie przeżycia. Chciałabym zapewnić pieskowi ciepły i normalny dom, mieszkam w bloku. Jeśli mielibyście jakieś informacje byłabym bardzo wdzięczna. Pozdrawiam serdecznie :)[/QUOTE] A sprawdzałaś najbliższe schroniska, przytuliska w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania?:) Niedawno dorota w-l - dwa posty wyżej - znalazła psiaka i szukała dla niego domu. Skontaktuj się z nią może go jeszcze ma.
-
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
b-b replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[quote name='kakadu']też mi sie tak wydawało, dopóki wetka nie powiedziała mi, że nawet takie połączenie nie daje gwarancji...[/QUOTE] Znalazłam tu na Dogo temat właśnie o tej obroży i wypowiedzi dziewczyn czym zakraplają co pomaga a co nie . Może Ci trochę to pomoże :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/224338-Nowa-obroża-przeciwkleszczowa-Bayera-Foresto[/URL] -
Choć cicho na wątku to ja nie zapominam :) Nie martw się Anula zrobię i bazarek dla Sawanki to może uzbiera się na szczepienie małej:)
-
Radość i smutek zarazem... Wspaniale, że chociaż Tunia jest bezpieczna.
-
Miniaturkowa Karolcia i jej towarzysz Bonusik już w swoich domach:)
b-b replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Murka']Wyjazd Karolci musimy przesunąć na przyszły tydzień (ew. okolice weekendu), bo dziecięcie nam się ostro pochorowało, gorączkuje do 40 stopni i mamy ostry dyżur 24h.[/QUOTE] Zdrówka dla dzieciątka i cierpliwości w zasypywaniu Bonusikowych dołów:D A Karolci cierpliwości :D -
Plaskato - Kudłata Zgraja czyli Toffi, Zuzia i Kava :-)))
b-b replied to Agucha's topic in Foto Blogi
[quote name='Anula']Słyszałam,że na FB można robić bazarki,tylko musi to ktoś zrobić,kto jest w tym temacie obeznany tj.w FB.[/QUOTE] Ja FB nie ogarniam:roll: Weszłam kiedyś przez konto syna i to nie dla mnie. Za trudno mi się jest tam połapać. Jeśli znajdzie się ktoś to albo podeślę zdjęcia albo wyślę do "organizatora" fanty. Kilka sztuk srebrachowane na czarną godzinę dla jakiegoś biedaczka. Raczej na FB za więcej zejdą niż na allegro. Wspaniale by było gdyby można tu zrobić na małą bazarek. -
Zbiorczy wątek zwierząt pod naszą opieką. Sytuacja bardzo ciężka!
b-b replied to Macia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Ja wczoraj puściłam przesyłkę z ciuszkami na bazarek do b-b. Edytko, taniej, szybciej, a przede wszystkim wygodniej jest wysyłać paczki kurierem za pośrednictwem strony sendpoint.pl Za paczkę do 30 kg nawet płaci się ok. 14 zł (cena zależy od wymiarów kartonu), a przede wszystkim kurier przyjeżdża po nią do domu i dostarcza ją do domu adresata. Super sprawa - polecam! ;)[/QUOTE] Przesyłka już u mnie. Jutro zobaczę co tam za cuda Nutusia włożyła:D -
Plaskato - Kudłata Zgraja czyli Toffi, Zuzia i Kava :-)))
b-b replied to Agucha's topic in Foto Blogi
Docha zrobiła wpis o małej na Anuli bazarku więc jestem. Docha zostawiam Tobie dowiedzenie się od moda czy można coś zrobić dla małej. Nie mogę finansowo wiele pomóc bo żyjemy obecnie w czwórkę z 1 pensji ale 20zł wyskrobię. Poszukam coś wartościowego- mało mi już tego zostało - i spróbuję sprzedać na allegro. Może się chętny znajdzie i następny grosil dla małej wpadnie:) Jeśli jest szansa to musimy coś zrobić aby pomóc maleńkiej....kocham kudłacze !!! PS a czy można by zrobić na operacje małej bazarek na FB? Mnie tam nie ma ale wiem, że bazarki mają tam powodzenie. -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
b-b replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
Myślałam ze jak obroża to nie kropi się już psa :)