Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. [quote name='Macia'] Przeliczyłam jeszcze raz wszystko i niestety wychodzi mi, że zadłużenie jest dokładnie [B]- [/B][B]953,3 zł[/B].Wczoraj już miałam wrażenie, że coś jest nie tak. Musiałam gdzieś się pomylić. Będziemy wdzięczne za bazarek, bo koszty utrzymania stworów i długi nas dobijają. Ale i tak warto biorąc pod uwagę historię Rudego.[/QUOTE] Jak znajdę czas to jeszcze przed wyjazdem porobię zdjęcia aby po powrocie szybciej ruszył bazarek no i zanim dojdą paki od cioć:D
  2. [quote name='Nutusia']Musiała wrócić i już, bo się... wakacje zaczęły?...[/QUOTE] Albo wyrosła nie na takiego psa jakiego się spodziewali... Lepiej, ze wróciła niż by miała wylądować w lesie albo nie wiadomo gdzie.
  3. One wszystko czują. Ja już wiele razy się przekonałam, że Mają 6 zmysł! Niech ci królewno leki pomogą! Zdrowiej maleńka!!!!:)
  4. [quote name='kejciu']Pan mimo 8 telefonów przed umówieniem się na niedzielę - wczoraj ani nie zadzwonił ani nie przyjechał[/QUOTE] No i dobrze! Takich ludzi dla psiaków nie chcemy!
  5. Oni wyglądają jak rodzeństwo :D [URL]http://imageshack.com/a/img840/6359/vp3b.jpg[/URL]
  6. Czytałam, czytałam:D Świetne wieści!:D
  7. Wspaniałe wieści!!!!:D Czekał, czekał i się doczekał:) Jak Maciu dojdziesz z rozliczeniami to wpisz tu ile jeszcze na minusie jest:) Coś pomyślę po 20.07 jak się ogarnę z pakami, które mają przyjść od Nutusi i Edek dla Was:razz:
  8. Wpadam od niechcenia....wcale na nic nie licząc...lecę dalej;)
  9. [quote name='ana666']Ale tu na watku mam wpisać? bo w tym co mam na koncie są tez koszty wysyłek, tak?[/QUOTE] Chciałam wysłać PW ale pełną skrzynkę masz :)
  10. [quote name='Poker']Rozlicz bez niej,a ona potem wpłaci i uzupełnisz. [/QUOTE] No to muszę poprosić ana666 o potwierdzenie wpłat :)
  11. moje dwa bazarki dla maleńkiej zakończone. Niestety nie mam wpłaty od irysek a jak się tutaj doczytałam nie będzie jej przez dwa tygodnie :roll: Szkoda, ze nie wpłaciła przed "zniknięciem" bo bym miała już rozliczenie z głowy.
  12. [quote name='inka33']Pozdrawiam dzielną Chomiczkę! :kciuki:[/QUOTE] I ja !!! :loveu:
  13. Nie napalam się! Nie napalam się??? Nie napalam się ale trzymam kciuki!!!:)
  14. Nutusia planuje znowu zasypać mnie fantami na bazarek:D Udało mi się zasypanie odroczyć do po 20.07:evil_lol: ale później nie ma że boli :p
  15. [quote name='hop!']Z Lilki wychodzi ostatnio mnóstwo sierści - pozbywa się zimowego okrycia. Przez to zrobiła się zgrabniejsza. ;-) Nie mogę pojąć, dlaczego tak długo czeka na dom... [URL]http://imageshack.com/a/img855/3647/xxsn.jpg[/URL] [URL]http://imageshack.com/a/img855/775/c1wml.jpg[/URL][/QUOTE] niestety wakacje to straszny czas dla zwierząt. Ani adopcje za bardzo nie idą...a psiaków niestety przybywa:(
  16. Wpadłam poczytać co się u Figuni dzieje:)Kotek rośnie jak na drożdżach :D a Lońcia siusiumajtka na tapczanik nawet cioci robi:crazyeye: Lońciu feeeee!:D
  17. [quote name='Macia']Wczoraj było naprawdę straszne zamieszanie. Na pewno znalazła mleko. Dziękujemy![/QUOTE] Wiem, ze zawsze macie urwanie głowy wiec czekałam:) Ania odpisała :)
  18. Mam nadzieję że Ania wczoraj znalazła mleko dla kotów pod drzwiami. Pisałam do niej ale...jak zawsze brak czzaasu nawet na odczytanie SMS-sów;)
  19. Nie dobre wieści masz Anula... Mam nadzieję, że tabletki pomogą.
  20. Obiecane:) Niestety nikt nie miał weny na tekst ;) [URL="http://up.programosy.pl/foto/1a_35.jpg"][IMG]http://up.programosy.pl/foto/1a_35.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://up.programosy.pl/foto/1aa.jpg"][IMG]http://up.programosy.pl/foto/1aa.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://up.programosy.pl/foto/1b_10.jpg"][IMG]http://up.programosy.pl/foto/1b_10.jpg[/IMG][/URL]
  21. [quote name='Lili8522']Sosnowiec - sunia shih w schronisku - znaleziona [URL]http://www.schronisko.sosnowiec.pl/bigPicture.php?id=4987[/URL][/QUOTE] Trzymam kciuki aby właściciel się odnalazł!
×
×
  • Create New...