-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
TUJKA,maleńka mikrosuczka POJECHAŁA DO DOMU STAŁEGO!!!!!!!!
b-b replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Bazarek cegiełkowy dla małej zrobiony na pośbę Romki :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/254728-CEGIE%C5%81KOWY-dla-TUJKI-do-11-08-20-00?p=22342683#post22342683"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254728-CEGIE%C5%81KOWY-dla-TUJKI-do-11-08-20-00?p=22342683#post22342683[/URL] -
Skąd Ty je bierzesz [URL]http://i.imgur.com/4GVQebn.jpg[/URL] :D
-
Jak wspaniale czyta się takie opisy z domku psiaczka, który jeszczen ie tak dawno go nie miał:)
-
[quote name='Martika@Aischa']niedzielnie sobie do Charliego zaglądam ;)[/QUOTE] A ja po powrocie...tym razem z Borui zaglądam:D Było świetnie, godziny spędzone w jeziorze...Będzie mi tego brakowało:placz:
-
TUJKA,maleńka mikrosuczka POJECHAŁA DO DOMU STAŁEGO!!!!!!!!
b-b replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Urocza!!! [URL]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/9f63a35e4e58.jpg[/URL] Postaerasm się pomóc ale nie wiem czy dasm radę jeszcze w sierpniu bo czasu mi wciąż brak!!!:( -
[FONT=comic sans ms]I ja spóźnione życzenia imieninowe zostawiam[/FONT] :)
-
[quote name='Maciek777']Witamy:p Nawet imię to samo:) Charlie też ma puchatszy ogon niż na zdjęciu, ale jego ogon nie ma jeszcze dobrego zdjęcia;) Chociaż jak wiewiórka to nie:evil_lol:[/QUOTE] A może mniej ma włosków bo tyle się tułał i to z niedożywienia? Pewnie jak go podkarmisz to sierść będzie miał piękniejszą :D A i zabiegi higieniczne będą miały na to wpływ:) Przepraszam bo może nie doczytałam. Czy ogłaszasz go już? Mam wykupione dwa pakieciki z ogłoszeniami u Zuzi więc jeden mogę małemu podarować :)
-
Dopiero teraz zauważyłam Twój banerek:roll:...a więc jestem u malucha:) Podobny jest do psiaka jakiego kiedyś mieliśmy:) Czaruś miał tylko więcej włosów i bardziej puchaty ogon - jak wiewióra.
-
Aris - prawie collie smooth. Czy spędzi resztę życia w schronisku?
b-b replied to magda_z's topic in Już w nowym domu
Kochani Ziutka mnie uświadomiła ,że jeśłi będą szły ogłoszenia na różne woj z tym samym tekstem to[COLOR=#000000] wywalą z gumtree, olx i innych portali. [/COLOR] [COLOR=#000000]Ja na jedno woj go zmieniła ale jeśli reszta chętnych do ogłoszeń będzie używać bez zniany ten tekst z 1 posta to nic z tego nie wyjdzie.[/COLOR] -
TUJKA,maleńka mikrosuczka POJECHAŁA DO DOMU STAŁEGO!!!!!!!!
b-b replied to Romka's topic in Już w nowym domu
To mała teraz jest już u hop! czy jeszcze w schronisku? Mam dwa wolne pakieciki z ogłoszeniami tylko tekst, mail i nr telefonu by się przydał ;) -
Aris - prawie collie smooth. Czy spędzi resztę życia w schronisku?
b-b replied to magda_z's topic in Już w nowym domu
[quote name='magda_z'] Tekst można skopiować z pierwszego postu, (zaznaczyłam pogrubionym i na zielono, żeby było łatwiej), tam też jest kontakt do mnie i zdjęcia.[/QUOTE] W takim razie wykupię dwa pakiety(wielkopolska-Poznań i dolny śląsk - Wrocław) i podam ten tekst i namiary na Ciebie:) -
Jak znajdę chwilkę to wlecę do małej i poczytam :)
-
Aris - prawie collie smooth. Czy spędzi resztę życia w schronisku?
b-b replied to magda_z's topic in Już w nowym domu
[quote name='magda_z']Witam u Ariska! Aris ma tylko kilka ogłoszeń. Porozsyłałam go także na różne strony na FB. Jest ogłoszony na: olx.pl alegratka.pl naszemiasto.pl lento.pl przygarnijzwierzaka.pl gumtree.pl Jak wiadomo, im więcej ogłoszeń tym lepiej, większa szansa, że ktoś go w końcu wypatrzy! [/QUOTE] Dziewczyny zamieście tu tekst do ogłoszeń z 4-5 zdjęciami aby można korzystając z tego zrobić mu ogłoszenia. Koniecznie z telefonem kontaktowym i mailem do aktywacji ogłoszeń. Wykupię mu wtedy ogłoszenia na woj wielkopolskie - Poznań i dolnośląskie - Wrocław. -
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
b-b replied to ana666's topic in Już w nowym domu
[quote name='ana666']kochana b-b wplata do Anety Z to ode mnie, z dwóch Twoich bazarków(coś koło 103zł)plus 15,30zł z mojego i zaokrągliłam do pełnej kwoty:)[/QUOTE] Przepraszam:oops:...Nie pamiętałam ,że Aneta Z to Ty a i kwoty mi nie pasowały:roll: -
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
b-b replied to ana666's topic in Już w nowym domu
[quote name='ana666']jeszcze co do finansów, chciałam przypomnieć że nie nie wzięłam od fundacji deklarowanego 100zł na transport tylko przekazałam na leczenie ;)[/QUOTE] Tu są chyba też pieniążki z moich dwóch bazarków, które miałaś wpłacić?:) Bo zgłupiałam :oops: -
Aniu czy Sawanka miała robione ogłoszenia na Wrocław? Ostatnio z Dogo psiaki mają tam szczęście znaleźć swoje domki:)
-
[quote name='Hope2']odrasta...doopkę będziemy jutro strzyc, resztą też trzeba się zająć (bo do zimy chyba jeszcze zdąży odrosnąć?)[/QUOTE] Spokojnie :) Ja moją na 3 milimetry strzygłam jakieś 3-4 tygodnie temu i dzisiaj znowu musiałam bo futerko rośnie jak głupie :D Jak co to zawsze jakieś okrycie w razie mocniejszego ochłodzenia na krzyż się wrzuci i będzie OK. Ochłodzenie. Marzenie :D
-
Cała trójka urocza!!!:) A Mikuś jak zawsze "patroluje" okolice :lol: https://www.empikfoto.pl/albumy78/703944/2238326/90010567_dsc02098.jpg Mały strażnik- obrońca :)
-
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
b-b replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że małą nic nie boli i oby tak dalej było :) -
Trójca ale czy święta?:D http://images67.fotosik.pl/34/c97f6502ab4ce3b4med.jpg No to miałaś wesoło ;) Fajnie ze Mikuś i Sawanka grzecznie przyjęły gościa :)
-
Aris - prawie collie smooth. Czy spędzi resztę życia w schronisku?
b-b replied to magda_z's topic in Już w nowym domu
Mogę zamówić mu pakiet ogłoszeń jeśli będziecie chciały go ogłaszać gdzieś w innym mieście/województwie. Jeśli tak to proszę o PW na maila bo ostatnio nie mam czasu na zaglądanie na wszystkie subskrybowane wątki:roll: -
Zrobiłam :lol: http://www.dogomania.pl/forum/threads/254590-Staniki-ciuszki-i-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Sawanki-do-4-08-20-00?p=22325362#post22325362 zapraszam ;)