Aniu podaj nr konta. Wpłacę teraz 10zł...i jeśli tylko wyrobię się z 3 obiecanymi bazarkami to będę pamiętać o maluchu....bo uwielbiam kudłacze :wub: :wub: :wub:
Jeśli dostaję taką wiadomość zawsze sprawdzam w tematach założonych przez osobę, która taką wiadomość do mnie przysłała i tam znajduję to czego szukam :)
Tamarko bardzo proszę o potwierdzenie na bazarku, ze zebrało sie na Agatkę 241,70zł
Wszystko opisałam w 2 poście ale bardzo proszę sprawdź mnie bo nieprzespane noce daję się mi już we znaki i coś mogłam źle podliczyć :/