Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Zdrowiej, zdrowiej mały bo tu ciocie o ciebie dbają i cię kochają :)
  2. Anula masz rację, ze coś było w Zośce takiego, że się o niej ciągle pamięta... To jest tak jak z ludźmi. Jednych się pamięta a innych tylko mija. PS Widzę, że jeden banerek znikł :( Daj zdjęcie zrobię nowy :)
  3. ...i na brzusiu :D
  4. Zdrowiej chłopie! :)
  5. Poszła dzisiaj paczuszka do p.Mariana http://i.imgur.com/VXGspBy.jpg
  6. Wspaniale, wspaniale, ze to nic poważnego!!! :D Szkoda tylko, ze nóżki niedomagają. Przynajmniej już wiadomo co małej dolega i będzie można coś z tym zrobić - mam nadzieję :)
  7. Szkoda, że jeszcze nikt się w niej nie zakochał....ale może to i lepiej? Bo może gdzieś tam czeka na nią najwspanialszy domek! :)
  8. Sprawdziłam ten specyfik od Anula i faktycznie działa! :) Ewo a może lepiej niech papryka kupi i wklei paragon z apteki a Ty jej pieniążki prześlesz bo po co za wysyłkę masz płacić :)
  9. Oby już nic nie musieli mu robić...
  10. Żegnaj Maksiku [*]
  11. Wpadam i ja po jakieś wieści ...
  12. Romka będzie jeszcze jedna wpłata od dorcia2 - 10zł cegiełka z tego bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/144959-rozliczamciuszki-na-drog%C4%99-do-domu-dulci-i-jedzonko-dla-mamby-do-1701-2000/
  13. Wspaniale, ze już mniej siusiania :) Trzymam kciuki aby pewniej poczuła się na spacerach :)
  14. Musi być dobrze bo trzymamy kciuki z małego! :)
  15. Elu Tobie należą się podziękowania za miłą współpracę :)
  16. Biedny Maksio....
  17. Niestety na chwilę obecną mogę tylko kibicować....
  18. A może położyć jej podkład w domu? Może by się nauczyła nie niego robić?Może trzeba ją jak szczeniaka uczyć siusianiem...
×
×
  • Create New...