Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Wspaniale, ze psiaki już na miejscu :) Czekamy więc na wieści :)
  2. Aniu kochana tulę i trzymam kciuki za wasze spotkanie :)
  3. Aniu podaj nr konta. Wpłacę teraz 10zł...i jeśli tylko wyrobię się z 3 obiecanymi bazarkami to będę pamiętać o maluchu....bo uwielbiam kudłacze :wub: :wub: :wub:
  4. Anulo jestem na zaproszenie. Pomyślę i dam znać na co mnie teraz stać :/
  5. Oba urocze i jak widać zadowolone...a Mikulek to chyba najbardziej :D
  6. Jeśli dostaję taką wiadomość zawsze sprawdzam w tematach założonych przez osobę, która taką wiadomość do mnie przysłała i tam znajduję to czego szukam :)
  7. Dziękuję :) Dziecię śliczne...ale daje nam popalić :D Mam nadzieję, że, ze staruszkiem wszystko OK?
  8. Cały czas siedzę u córki i pomagam przy wnuku. Czasu niestety bardzo mało mam na kompa a co za tym idzie na wpadanie na wątki :/
  9. Niestety u nas to samo... Sama szukam pracy...i nadal jestem bez niej :/
  10. Tamarko bardzo proszę o potwierdzenie na bazarku, ze zebrało sie na Agatkę 241,70zł Wszystko opisałam w 2 poście ale bardzo proszę sprawdź mnie bo nieprzespane noce daję się mi już we znaki i coś mogłam źle podliczyć :/
  11. Będzie jaśniej p. Marianowi i Rexiowi :) Dziękujemy :)
  12. ...a mnie w domu nie ma żeby chociaż Wam bazarkiem pomóc. Jak wrócę to dam znać.
  13. Ślicznie mu w ubranku :) http://images67.fotosik.pl/690/b70689a70c9eba98med.jpg
  14. Mam nadzieję, że szybko znajdzie dobry domek, w którym zapomni co to znaczy :ręka pana" ;/
  15. Wspaniale, że Miśka czuje się coraz lepiej :)
×
×
  • Create New...