Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Szkoda, ze oczek już nie da się leczyć....ale dobrze, że chociaż trochę widzi :)
  2. Wpadłam w odwiedziny :)
  3. Zaglądam...żeby nie było, ze zapomniałam ;)
  4. Jak dobrze, ze chomiczek na spacerze nie zakopał się w ...kretowinie ;)
  5. Bazarek dla SELMY I BLEKIEGO zrobiony przez Bogusik >TU< Serdecznie zapraszamy :)
  6. Wpadam zobaczyć co u chłopaka słychać.
  7. Oderwałam się Aniu, oderwałam :D Trzymam kciuki aby Lońcia nadal tak wytrzymywała i w domku nie sikała :)
  8. Wpadłam, poczytałam..i oczy mi się spociły. Będzie dobrze Aniu
  9. Anula trzymam kciuki!
  10. Oderwałam się na chwilę od wnuka...poczytałam i się poryczałam:( Wspaniale, że Olenek czyjeś serce :) Samych wspaniałych chwil w nowym domku :* Witam i ja Olenkowy domek :)
×
×
  • Create New...