-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Bieda z nędzą czyli Karmel już w najcudowniejszym DS.
b-b replied to Poker's topic in Już w nowym domu
No i znowu mały miał szczęście, że byłaś i zareagowałaś :) -
Bieda z nędzą czyli Karmel już w najcudowniejszym DS.
b-b replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Miał mały szczęście w tym swoim nieszczęściu, że na czas został zabrany :) -
Bazarek dla Fizi i Agatki >TU< Ciuszki damskie 36-50 i kurtki męskie. Serdecznie zapraszamy :)
-
Wiem ,że nikt powietrzem nie żyje ale myślę, że każdy zaglądający patrzy na rozliczenia. Jeśli w nich nie pisze czarno na białym to ewentualny darczyńca "leci" dalej bo pomoże psiakowi, który jest więcej na minusie. Niestety tych co dają jest za mało w porównaniu z tymi co potrzebują. Życie jest brutalne i trzeba o wszystko walczyć. Nawet o potencjalnego darczyńcę. Będę robić kolejny bazarek na Fizię. Tak mi jakoś ta dziewczyna na sercu leży. Zrobię pół na pół z Agatką I pewnie znowu Tamaro przez to, że na dwie dziewczyny on będzie wpłaty dla uproszczenia jeśli się zgodzisz będą szły na Twoje konto? Może tak być? Mam nadzieję, że i tym razem togaa nie będzie miała nic przeciwko :) Ostatnio w telewizji pokazywali panią, która też zajmowała się małymi jeżykami. Niestety wszystko kosztuje...a pieniędzy brak.
-
Ninka pojechała do domu :) czyżby pech się skończył ;)
b-b replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Obiecany banerek..a że zrobiły się dwa... ;) -
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
b-b replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Czyli wszystko OK tylko pewnie pisać nie ma o czym ;) -
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
b-b replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Też zaglądam :) -
Podrzucę chłopaka :)
-
Wpadłam przypadkiem i poczytałam. Sylwija proszę w pierwszym poście uzupełnij szerzej historię chłopaka. Skąd go masz , co o nim wiesz. gdzie teraz jest - województwo, miejscowość. Napisz też tam coś więcej o nim tak aby z tych wiadomości było można sklecić ogłoszenia . Jak to zrobisz to poproszę jedną cioteczkę o napisanie tekstu do ogłoszeń ale musi mieć z czego to zrobić ;) Jak będzie tekst to wykupię pakiet i ogłosi się chłopaka. W ! poście podaj też namiary gdzie jest rozliczenie chłopaka - taka przejrzystość jest mile widziana :) Zaprosimy też i cioteczki na jego wątek :) Taki przystojniak nie powinien długo szukać domu a cioteczki, które pójdą na WP postarają się oo to aby domek był odpowiedni dla niego i nigdy już nie wrócił z adopcji :) Zaraz też wezmę się za banerek dla niego :) Edit: Gotowe.
-
Bieda z nędzą czyli Karmel już w najcudowniejszym DS.
b-b replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Ależ z niego przystojniaczek :) Wspaniale, że obrzęk zszedł i stan zdrowia ma się ku lepszemu :) -
Czyli jest dobrze. i oby tak zostało! :) Misiu - Daisy bądź szczęśliwa w swoim domku :)
-
Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...
b-b replied to Cudak's topic in Psy do adopcji
To się chłopacy ucieszą :) -
Niestety na kreta u nas nic nie działało. Dopiero jak 4 lata temu wiosna była deszczowa to go ciągle zalewało i nie wiem czy zalało czy zwiał bo go - odpukać - już nie ma. Najlepsze jednak było metalowy wbity pręt i albo plastikowa butelka albo puszka po piwie. Lekkie i przy każdym powiewie się ruszało. Drgania szły w ziemię i trochę omijał te rejony.
-
Bieda z nędzą czyli Karmel już w najcudowniejszym DS.
b-b replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Poker postaraj się więcej odpoczywać bo na zdrowiu Ci się to odbije :( -
Jestem myślami z Wami! Onaa ( nie mogę się to tego nicku przyzwyczaić ;) ) trzymaj się!
-
U nas pełno tygrysich. Nie widać a nocą wyłażą nie wiadomo skąd i wcinają wszystko :(
-
Bieda z nędzą czyli Karmel już w najcudowniejszym DS.
b-b replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Wpadłam, poczytałam i trzymam za Was kciuki :) -
Szykuj się Misiu, szykuj!:)
-
Bieda z nędzą czyli Karmel już w najcudowniejszym DS.
b-b replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Zdrowiej chłopaku.