Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43197
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. A coś więcej? Ja jak zawsze to pewnie tylko ja nic nie wiem :)
  2. Kolejny bazarek dla Zulki :)http://www.dogomania.com/forum/topic/333491-torebki-torby-dla-zulki-510-2000/ Zapraszam w imieniu Zulki :) Dawno wieści o małej nie było. Czekamy na zdjęcia :)
  3. Chłopaku drobi zdrowiej :) 30.09 kończy się twój bazarek :) wiadomo już ile trzeba uzbierać za operację?
  4. Ona ma takie plamki na brzuszku jak moja mała :) Krówcia :D
  5. Chwilowo bez zmian Aniu. Będę Cię prosiła o podanie namiarów na tego ortopedę od Ciebie. Proszę jak będziesz miała chwilkę napisz mi na PW jego dane i gdzie przyjmuje. Zobaczymy jak się dalej sytuacja rozwinie u naszego weta. Jak będzie trzeba pożyczę pieniądze i pojedziemy.
  6. Myślałam ,że się prześpią i dzisiaj zadzwonią... Nadal trzymam kciuki! Jak nie ten to inny domek czeka na ciebie maleńka :)
  7. Jeszcze trochę i będzie mogła się bawić bez gipsu :)
  8. Może dzisiejszy dzień przyniesie jakieś zmiany? ;)
  9. Patrząc na początki to zaszły już wielkie zmiany. Oby tak dalej.
  10. Dzisiaj mnie cały dzień nie było a tu tyle czytania :) Ściskam mocno Anię a Lonię nie bo by mnie jeszcze dziabła ;) Lonię wymizia Ania :)
  11. Mały urwisie nie ruszaj ranki.
  12. Gosia na zdjęciu wygląda tak jakby od zawsze jeździła samochodem :)
  13. Z Leszna jest Macia i Lacia. Wspaniałe dziewczyny, które pomagają tam wielu psiakom i kotom. Prowadzą fundację :Fundacja na rzecz potrzebujących zwierząt ZWIERZĘCE SOS
  14. Dobrze, że zdrowie wraca i oby tak już zostało :)
  15. Nooo to się mały rozpuścił. Mały kotów nie ruszaj!
  16. To będzie blisko mnie :)
  17. Jaki śliczny pycholek :)http://images68.fotosik.pl/1205/02989c172ba2ad40med.jpg
  18. Jak już choć troszeczkę ciekawi ją świat to dobrze rokuje :)
  19. Jak to "mało" do szczęścia człowiekowi potrzeba :)
×
×
  • Create New...