Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Trzymam kciuki za Tośka i jego nawracanie na właściwą drogę wspólnego życia z kotami :)
  2. Aniu nie doczytałam, że się pochorowałaś. Zdrowiej kochana :)
  3. Śliczny kociak. Może z balkonu spadł...albo czego się obawiam znudził się .
  4. A może to choroba, która jest zaraźliwa i da się nią pozarażać większą ilość osób?
  5. Włoski odrosną a samopoczucie na pewno im się poprawiło.
  6. Tobciu wpłaciłam - ale zapomniałam wpisać nick - 20zł na opał dla p. Mariana. Tak napisałam w tytule. Mam nadzieję, że Maupa4 pojawi się w najbliższym czasie i znowu pozwoli na bazarek dla Reksa.
  7. Te oczy :D https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/v/t34.0-12/12244062_1207325795949491_117532257_n.jpg?oh=5cae29cd43925db2d1e1108062d7ab3f&oe=5646B4D8
  8. Ogłoszenia dla sunieczki. Pakiet podarowała cioteczka Elik :) Bardzo dziękujemy :D
  9. Bożenko jeśli mi się uda to najszybciej dopiero jutro po południu. W sobotę przyjeżdża córka z wnusiem i przez tydzień nie będę miała czasu na nic innego jak tylko na zabawy z tym małym moim Kochaniem :) Bazarek dla maluszka :) http://www.dogomania.com/forum/topic/333847-misz-masz-od-1z%C5%82-wyprzeda%C5%BC-na-shih-z-wypadaj%C4%85cymi-dyskami-do-2311-2000/?p=16634777
  10. nic tylko schrupać malucha! I wielka szkoda, ze nadal nikt z Wawy czy też Krakowa nie chce pomóc na czas rehabilitacji małemu :( Bożenko robię dla małego wyprzedażowy. Jak się znajdzie ktoś chętny na FB na zrobienie bazarku z tych chamaczków to je prześle. Jak za dwa tygodnie nadal będzie cisza to je podeśle do jakiejś szczurkowej fundacji lub DT
  11. http://i592.photobucket.com/albums/tt9/mstswf/Helcia/IMG_0054_zpshgf7zszc.jpg boski widok...a zwłaszcza te ząbki :D http://i592.photobucket.com/albums/tt9/mstswf/Czetka/20151111_225511_zpst5nfyvic.jpg ćwiczenie ułożenia łapinek w kontenerku mogą się bardzo małej przydać ;)
  12. Jak tam się panienka zachowuje?:)
  13. Czyli już prawie futerko OK :)
  14. No bo co psiak w tym wieku ma innego robić niż jeść, spać i od czasu do czasu przewietrzyć się :)
  15. Sami wiemy, że jeśli człowiekowi zależy to i całą Polskę przejedzie po psiaka.
  16. Tolu Tolu gdzie ogłaszać?
  17. Ja wrzucam z tego i bez problemu mi wchodzą. Chyba, ze znowu zrobił się podział, ze część coś może a reszta nie :(
  18. To jeszcze na jakie miasto i województwo zrobić ogłoszenia?
  19. AM bardzo dziękujemy za wieści :) A co tam u drugiej Gosi? Oby i jej trafił się wspaniały domek chociaż pewnie w DT jej się podoba :)
×
×
  • Create New...