-
Posts
43197 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
ABI-TERIERKOWATA SUNIA Z ZAMOŚCIA - JUŻ W SWOIM DOMKU!
b-b replied to Bogusik's topic in Już w nowym domu
I ja czekam na transformację Abi :) -
Sheldon, psie dziecko, ma rodzinę i dom :) powodzenia, łobuziaku ;)
b-b replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
A co się będzie chłopak przejmować :D -
ABI-TERIERKOWATA SUNIA Z ZAMOŚCIA - JUŻ W SWOIM DOMKU!
b-b replied to Bogusik's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki aby wszystko przebiegło spokojnie a efektem będzie śliczna sznupeczka w nowej fryzurce :) -
Nie ma nikogo z tych okolic? Szkoda psiaka bo znowu zimno zapowiadają,
-
DWIE KUDŁATE SUNIE KIKA I MIKA -MAJĄ WSPANIAŁY DOM!
b-b replied to Bogusik's topic in Już w nowym domu
Anulo nie martw się bo nie tylko Ty tak masz. U mnie od 2 dni na jednym wątku przy próbie napisania posta wciąż wyskakuje stare cytowanie, którego na domiar złego nie mogę wymazać. Tekst się wymazuje ale ramka, godzina i nick za diabła nie chcą :/ -
Pankracy-kudłaczek chodzący kłębek nieszczęścia już w domku k/Namysłowa .
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Ale się dzieje!!! :) -
Pankracy-kudłaczek chodzący kłębek nieszczęścia już w domku k/Namysłowa .
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Jeśli się pani zdecyduje a Wy podejmiecie decyzję, że to dom dla niego to Maciek777 ma żabi skok do NT :) -
ABI-TERIERKOWATA SUNIA Z ZAMOŚCIA - JUŻ W SWOIM DOMKU!
b-b replied to Bogusik's topic in Już w nowym domu
Gusiaczku a nie chodziło Ci czasem o post Anuli a nie Bogusik ? http://www.dogomania.com/forum/topic/334277-abi-terierkowata-sunia-z-zamościa-potrzebuje-pomocy/?page=4#comment-16705810 -
Sheldon, psie dziecko, ma rodzinę i dom :) powodzenia, łobuziaku ;)
b-b replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Jaki z niego słodziak kochany. -
ABI-TERIERKOWATA SUNIA Z ZAMOŚCIA - JUŻ W SWOIM DOMKU!
b-b replied to Bogusik's topic in Już w nowym domu
Zaglądam codzienni do Abi :) U mnie dzisiaj to samo. Pewnie coś jeszcze "ryją" i to przez to. -
Różyczka sunia po operacji i rehabilitacji mieszka już w DS
b-b replied to buniaaga's topic in Już w nowym domu
To jest najważniejsze:) -
Sheldon, psie dziecko, ma rodzinę i dom :) powodzenia, łobuziaku ;)
b-b replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Śpij i zdrowiej maluchu. -
-
Sheldon, psie dziecko, ma rodzinę i dom :) powodzenia, łobuziaku ;)
b-b replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
A ja teraz nie mogę nawet zacytować dwóch postów bo cały czas pokazuje mi się w okienku moje poprzednie cytowanie ;/ Jolantina u mnie tak nie idzie :( Może to jeszcze przez to ,że cały czas coś na dogo grzebią . Sylwija widzę, że mimo ocieplenia jeszcze sporo śniegu macie. EDIT: Obiecany bazarek dla malucha :) http://www.dogomania.com/forum/topic/334325-buty-dla-sheldonka-na-długi-po-operacjach-do-1801-2000/ -
Sheldon, psie dziecko, ma rodzinę i dom :) powodzenia, łobuziaku ;)
b-b replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Nie można -tak jak na starym dogo - dodać cytowania lub skopiować je i dodać do napisanego już posta. Przynajmniej ja nie mogę. Chyba nie klikając a najeżdżając kursorem na cyfrę? Ja kiedy kliknę pokazuje się odnośnik do postuhttp://www.dogomania.com/forum/topic/333997-rozpaczliwie-potrzebuje-pomocy-sheldon-psie-dziecko/?page=19#comment-16705713 -
Sheldon, psie dziecko, ma rodzinę i dom :) powodzenia, łobuziaku ;)
b-b replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Poker można zawsze zrobić odnośnik postu - tak jak zrobiłam to dla Sylwii wyżej. Chociaż tak sobie radzić. Trzeba kliknąć na - Napisano 2 godziny temu · Zgłoś ten post i skopiować link Wnerwia mnie jeszcze ,że nie idzie skopiować cytowania i wkleić jej do poprzedniego postu bo się nie da! Przez to trzeba pisać drugi. No chyba , ze jest na to sposób a ja o nim nie wiem :/ -
Sheldon, psie dziecko, ma rodzinę i dom :) powodzenia, łobuziaku ;)
b-b replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Ja bym chyba nie wyszła bez zrobienia tam zadymy. Biedny maluch :( Sylwija edytuj swój post http://www.dogomania.com/forum/topic/333997-rozpaczliwie-potrzebuje-pomocy-sheldon-psie-dziecko/?page=19#comment-16705495 bo coś się strasznie rozciągną. Jeśli zdrowie mi jutro pozwoli - niestety wirus nas dopadł - to wezmę się za zdjęcia na bazarek dla małego. -
ABI-TERIERKOWATA SUNIA Z ZAMOŚCIA - JUŻ W SWOIM DOMKU!
b-b replied to Bogusik's topic in Już w nowym domu
Normalnie aż mi łzy popłynęły -
Wspaniale, że kolejne zwierzaki mają swoje kochające domki :)