-
Posts
43197 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Trzymam kciuki za zdrówko psiaczków! Mam nadzieję że u Mikusia to przejściowe jest.
-
Pankracy-kudłaczek chodzący kłębek nieszczęścia już w domku k/Namysłowa .
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Oby nie. -
ABI-TERIERKOWATA SUNIA Z ZAMOŚCIA - JUŻ W SWOIM DOMKU!
b-b replied to Bogusik's topic in Już w nowym domu
Witaj maleńka długonoga panienko :) -
Sheldon, psie dziecko, ma rodzinę i dom :) powodzenia, łobuziaku ;)
b-b replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Nic mądrego nie napiszę :/ Szkoda i Ciebie i małego. -
ABI-TERIERKOWATA SUNIA Z ZAMOŚCIA - JUŻ W SWOIM DOMKU!
b-b replied to Bogusik's topic in Już w nowym domu
Ooo to Miłej nocy wszystkim życzę :) Tobie maleńka też -
ABI-TERIERKOWATA SUNIA Z ZAMOŚCIA - JUŻ W SWOIM DOMKU!
b-b replied to Bogusik's topic in Już w nowym domu
Dla mnie może być i jamnikiem (chociaż ten akurat wiem jak wygląda) Jest urocza Oczywista oczywistość i wątpię aby Anula z Bogusik inaczej zrobiły I Ty Daszeńki tez byle gdzie nie oddasz -
Dzisiaj i mi dogo strasznie świruje Posty niby nie chcą się zapisać a jak odświeżę stronę to okazuje się, że są. Po edytowaniu posta nie mam już tyle funkcji jak przy pierwszym zapisywaniu :( ( nie ma tak rozwiniętego paska do góry) Nie przychodzą mi powiadomienia . A zmiany miały być chyba po to żeby było lepiej???
-
ABI-TERIERKOWATA SUNIA Z ZAMOŚCIA - JUŻ W SWOIM DOMKU!
b-b replied to Bogusik's topic in Już w nowym domu
Może i tak....choć też się nie znam . I tu nie ma wątpliwości :D -
ABI-TERIERKOWATA SUNIA Z ZAMOŚCIA - JUŻ W SWOIM DOMKU!
b-b replied to Bogusik's topic in Już w nowym domu
Ładna z niej sznupka :) -
GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.
b-b replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Brawo kochana! -
Pankracy-kudłaczek chodzący kłębek nieszczęścia już w domku k/Namysłowa .
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Poker na stronie są 3 opcje rejestracji : 1 - rejestracja 2 - rejestracja + silikonowa opaska 3 - rejestracja + silikonowa opaska + karta safe animals Czy korzystać z 1 czy raczej z 2i 3 opcji? -
ABI-TERIERKOWATA SUNIA Z ZAMOŚCIA - JUŻ W SWOIM DOMKU!
b-b replied to Bogusik's topic in Już w nowym domu
No to powodzenia maleńka :) -
Pankracy-kudłaczek chodzący kłębek nieszczęścia już w domku k/Namysłowa .
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Dlatego byłam zdziwiona, że nie biorą go teraz :) Bałam się tego, że państwo z Poznania się obrażą. No cóż inny psiak zyska domek. -
Pankracy-kudłaczek chodzący kłębek nieszczęścia już w domku k/Namysłowa .
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
no to mały szykuj manele :) Aniu a nie chcą małego wsiąść teraz na ferie? -
Sheldon, psie dziecko, ma rodzinę i dom :) powodzenia, łobuziaku ;)
b-b replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Golasek z niego ale jak widać podoba mu się albo śnieg albo poruszanie bez abażura