Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43197
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Trzymam kciuki za zdrówko psiaczków! Mam nadzieję że u Mikusia to przejściowe jest.
  2. Witaj maleńka długonoga panienko :)
  3. Nic mądrego nie napiszę :/ Szkoda i Ciebie i małego.
  4. Ooo to Miłej nocy wszystkim życzę :) Tobie maleńka też
  5. Dla mnie może być i jamnikiem (chociaż ten akurat wiem jak wygląda) Jest urocza Oczywista oczywistość i wątpię aby Anula z Bogusik inaczej zrobiły I Ty Daszeńki tez byle gdzie nie oddasz
  6. Dzisiaj i mi dogo strasznie świruje Posty niby nie chcą się zapisać a jak odświeżę stronę to okazuje się, że są. Po edytowaniu posta nie mam już tyle funkcji jak przy pierwszym zapisywaniu :( ( nie ma tak rozwiniętego paska do góry) Nie przychodzą mi powiadomienia . A zmiany miały być chyba po to żeby było lepiej???
  7. Może i tak....choć też się nie znam . I tu nie ma wątpliwości :D
  8. Ładna z niej sznupka :)
  9. Poker na stronie są 3 opcje rejestracji : 1 - rejestracja 2 - rejestracja + silikonowa opaska 3 - rejestracja + silikonowa opaska + karta safe animals Czy korzystać z 1 czy raczej z 2i 3 opcji?
  10. Szkoda,ze dogo pozbawiło - nie dało nam emotek. Ale jak widać zaradne ciocie poradzą sobie i z tym :)
  11. No to powodzenia maleńka :)
  12. Gosia i tak wygrała los na loterii bo znalazła wspaniały DT. Teraz tylko czekamy aby trafiła 6 w lotka i pokochał i zaopiekował się nią do końca jej dni.
  13. Dlatego byłam zdziwiona, że nie biorą go teraz :) Bałam się tego, że państwo z Poznania się obrażą. No cóż inny psiak zyska domek.
  14. no to mały szykuj manele :) Aniu a nie chcą małego wsiąść teraz na ferie?
  15. Golasek z niego ale jak widać podoba mu się albo śnieg albo poruszanie bez abażura
×
×
  • Create New...