Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43197
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Ja tak samo :D Bardzo się cieszę, że Rodzina zachwycona małą a Mała zauroczona Rodzinką. Powodzenia Kochani!!! :)
  2. Hania poleciła mi Alfa. Napisałam PW i zobaczymy co dalej :)
  3. Kochani! Właśnie dzwoniła do mnie Hania. Chyba wyczuła, że chce do Niej zadzwonić przed wyjściem do pracy ;) Jest zainteresowany Teosiem domek w Szczecinie :) Mam dane Pani. Trzeba teraz zorganizować wizytę PA :) i zobaczymy czy to TEN domek :)
  4. No widzisz...a z moich nic. Cisza.
  5. Elu bardzo , bardzo ,bardzo Ci dziękuję! :)
  6. Wspaniale,że mały tak fajnie się dogadał z rezydentami :)
  7. Teosiowe ogłoszenia od Anulki i Bogusik - https://www.olx.pl/oferta/teos-pokochaj-mnie-CID103-IDqFt9F.html: Moje: http://adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,160529,aW5kZXgucGhw.html http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Szukam-kochajacego-domu---Teos-id169784.html http://www.e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/94287/teos-szuka-domu/ http://www.morusek.pl/ogloszenie/375428/Teos-kocha-ludzi-i-szuka-domu/#.Wj7nn9Liazc https://www.gumtree.pl/a-psy-i-szczenieta/wroclaw/teos-szuka-domu/1002186365500911312649509
  8. Ruszę dzisiaj wieczorem...albo raczej w nocy. Linki powstawiam tutaj aby było wiadomo gdzie jest ogłoszony .
  9. Tyle tych świątecznych obrazków,że nie mogę się powstrzymać aby coś nie wkleić ;)
  10. No to mieliście "wesoło" :( My już zaopatrzeni w agregat od 5 lat jesteśmy. Ostatnim razem prawie 3 dni prądu nie mieliśmy to sąsiedzi w kolejce na wypożyczenie się zapisywali aby choć zawartość zamrażarek im nie padła no i telefony podładować. Nie ma teraz nic gorszego niż brak prądu i wody :/ Dobrze,że już wszystko Wam "oddali" i oby jak najdłużej tak zostało!
  11. Anulko napisałam tekst do ogłoszeń Teosia. Mam nadzieję ze taki może być i nada się na podmiankę ogłoszeń Majeczki :)
  12. Napisałam tekst do ogłoszeń Teosia. Może tak być? Hej! Jestem Teoś. Mam 4 lata. Przebywam w Hoteliku w Nowej Soli (woj. lubuskie). Choć wspaniale się mną tutaj opiekują i bardzo polubiłem moich opiekunów chciałbym mieć swoje miejsce na ziemi, swoją kochającą rodzinę, swój kącik w ich domku. Uwielbiam małych i dużych ludzi. Dogaduję się świetnie z moimi braćmi mniejszymi – kotami. Wszystkie swoje potrzeby załatwiam na dworze a na spacerach ładnie chodzę na smyczy. Jeśli muszę zostać sam nie płaczę i nie niszczę tylko cierpliwie czekam na powrót opiekunów. Mam 43cm w kłębie i 11kg wagi. Moi opiekunowie zadbali o pełen pakiet szczepień. Posiadam czipa. Jestem wykastrowany. Czy zechcesz mnie pokochać ? Czy chcesz abym stał się Twoim najlepszym przyjacielem? Jeśli Twoje odpowiedzi są twierdzące zadzwoń do mojej opiekunki Hani. http://www.dogomania.com/forum/uploads/monthly_2017_11/IMG_20171125_104124_450x600.jpg.fba0122cd14a2f0bcab102c46e68f6cf.jpg http://www.dogomania.com/forum/uploads/monthly_2017_12/PC226357_800x600.JPG.f08af6e7216328b42c9fa931ab04f45a.JPG http://www.dogomania.com/forum/uploads/monthly_2017_11/IMG_20171125_104207_450x600.jpg.b316b0ca7e72ee08b74ac25d549f349b.jpg http://www.dogomania.com/forum/uploads/monthly_2017_11/IMG_20171127_163016_699x600.jpg.990387250ac7d75e47ca853933df5348.jpg http://www.dogomania.com/forum/uploads/monthly_2017_12/IMG_20171207_094414_450x600.jpg.cab929bd311313cff8e23a300c96503f.jpg
  13. Haniu bardzo dziękuję za domowe zdjęcia Teosia i opis chłopaka. Mam nadzieję, że uda mi się znaleźć trochę czasu w święta i chłopaka zacznę ogłaszać :) Cud, miód, malina :D Dziękujemy Anulko :)
×
×
  • Create New...