Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Anulko to może tym razem ja przeleję ze swoich do Ciebie już akonto tej zapłaty?
  2. A czy Szafirek gdzieś po drodze śpi czy całą trasę na raz bierze?
  3. Wspaniale,że te wszystkie maluchy mają już swoje kochające domki :) Niestety człowiek potrafi też być najgorszym zwierzakiem na ziemi o czym często się przekonujemy :(
  4. Ja się zgadzam z Wami w 200% :) Zrobiłam i wyróżniłam Teosiowi ogłoszenie https://www.olx.pl/oferta/teo-szuka-kochajacego-domu-CID103-IDr62HF.html Za 10 dni zmienię miasto na inne :) A ja ciągle zapraszam na wątek moich kolejnych psiaczków :) Czekamy na transport . Już się nie mogę doczekać pierwszych relacji Hani dotyczących psiaków. Tak fajnie się czyta opisy kiedy psiak rozkwita w hoteliku, zmienia i się i pięknieje :)
  5. 10 lat u psiaka zwłaszcza małego jakiego chce Pani to naprawdę tak około połowa życia jeśli tylko będzie się o niego dbało
  6. Tamaro...nawet nie chcę myśleć co Kochana znowu przeżywasz :( Wirtualnie mocno przytulam .
  7. NAJWSPANIALSZY :D
  8. :) Też tak myślę. muszę być pewna na 100%, ze to będzie TEN domek :) Bardzo dziękujemy :) Kochani Dzwoniłam do Pani, która chciała Teosia. Obiecałam pomóc znaleźć dla niej odpowiedniego psiaczka. Szkoda tylko, że Pani uważa 10letnie psiaczki za stare. Ona chce takiego do 5-6 lat. Kudłacza, miłego do przytulania. U Hani takowych kudłaczów nie ma .Hania podesłała zdjęcia psiaczka z przytuliska do Córki Pani psiaka z dłuższym kłaczkiem Pani chce psiaczka na już po 9.01 córka wyjeżdża na wczasy . A Teosiowi postaram się zrobić dzisiaj nowe ogłoszenia na inne miasta. Trzeba szukać tego NAJ NAJ NAJ :)
  9. Jestem u Beni i ja :) Benia - Benitka :D
  10. Jak tam Pani? już nie może żyć bez ślicznotki ? ;)
  11. A ja zapraszam na mój pierwszy bazarek dla psiaczków. Chciałabym kupić im karmę- puszki Animondy bo jeszcze jest w dobrej cenie :)
  12. Wspaniale! Szkoda,ze nie szczęśliwa "7" :)
  13. To jedzie jeszcze 6 psiaczek?
  14. Dziękujemy :) To bardzo ułatwi pracę Eli, której jej wciąż przysparzam ;) :) Ja też Tolu :) Bardzo dziękujemy :) Ja zrobiłam wczoraj przelew 20 zł od dorcia2 :)
×
×
  • Create New...