Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Czy ktoś wie czy Taks jeszcze szyje szelki? Gdzie można by je kupić?
  2. Wszystko jest nie tak . Bogusia podała mi Z szansą po lepsze życie a ja zrobiłam jutro :/
  3. Rozkręci się dziewczyna. Zobaczy, że to nie tam gdzie była, że więcej może, że ma lepiej. Wspaniale,że się otwiera :)
  4. Powoli się rozkręcaj. Mam nadzieję że nie będzie szczekliwy. Haniu jeśli jest taka potrzeba to podkarmiaj psiaki puszkami Teosia. Ela zamówiła nowe. Niestety takich jak ma Teoś już nie było .:)
  5. Nie napiszę tu czego życzę tym "właściecielom" Maksia!
  6. Bogusia poprosiła mnie o banerek dla Trójki :) Na szybko wymyśliła tekst, który jest na banerku :) Jeśli napis ma być inny lub tło pod zdjęciami dajcie znać. W miarę czasu coś zmienię :)
  7. Za dobrze by było gdyby jeszcze trwała. Trzeba ich lepiej teraz odżywić :) Kup Elu tą. Później pomyślimy co dalej :) Dziękuję :*
  8. Korci mnie dzwonić do Hani jak tam psiaki ...ale nie chcę jej przeszkadzać. Prwnie jak wszystko ogarnie sama wleci coś napisać :)
  9. Wpłata poszła. Nadrobiłam nocą zaległości w czytaniu. No...ręce opadają...Kochać? i dać cierpieć???
  10. I to się chłopakowi należy :( A domek...jeśli ma być to prędzej czy później będzie :)
  11. Istar19 Wspaniale się czy ta to co piszesz. Podziwiam wszystkie DT!!! Jesteś WIELKA! :) Powodzenia Fanciu! Niech cię pokochają na zabój a ty ich :)
  12. Trzymam kciuki aby aklimatyzacja przeszła jak najszybciej :) Jak widzę dziewczyny nie chcą wyglądać na łatwe ;)
×
×
  • Create New...