-
Posts
43197 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Istar19 Wspaniale się czy ta to co piszesz. Podziwiam wszystkie DT!!! Jesteś WIELKA! :) Powodzenia Fanciu! Niech cię pokochają na zabój a ty ich :)
-
No Bobik to musiał pokazać, że z niego groźny gość przecież :) A Mika....no przecież tak bez ostrzeżenia ktoś ją zabrał z miejsca, które może nie kochała ale znała.Mam nadzieję,że szybko wyjdzie z niej mała, szczęśliwa rozrabiara :) Haniu proszę dokarmiaj je Teosiowymi puszkami. Zamówi Ela dla tej dwójki to się Tośkowi odda ;) Haniu a co Mąż powiedział o Abi?
-
U Was też dzieją się PIĘKNE rzeczy :D
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Jest cudowna Elu bez dwu zdań! :) -
Same słodkości znowu do schronu trafiły. Mam nadzieję,ze owczarkowata sunia to nie porzucenie tylko zagubienie...ale bez obróżki...
-
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Zmieniłam ogłoszenie na Świebodzin Wyzerowuje licznik. Zobaczymy jak tu nam pójdzie ;) -
Kochani przepraszam ale zapomniałam Wam napisać, że Hania napisała mi rano po 8.00 a ja odczytałam SMS dopiero przed 11.00, że sunia, która jedzie ma roczek. To jeszcze takie duże dziecko! Tym bardziej cieszę się, że ją właśnie wybrałam w razie awarii, która miałam nadziej nie nastąpi. O Abi nie zapomnę. Nie ma szans. Postaramy się jej pomóc...jeśłi nam tylko na to pozwoli. Oby!
-
:) I właśnie nie odpuścimy i będą Dziewczyny miały ciągle uwagę na Abi. Ano kraje... Trudny wybór bo wszystkie imionka są fajne :) Człowiek musiał jej dać popalić :( Zgadzam się z Tobą Anulko w 100%! Przepraszam za to co napiszę...ale dla mnie to takie drugie Radysy.. I proszę nie wdawać się tu w dyskusję i porównywać te dwa schroniska co do ilości psiaków, warunków i nie wiem czego jeszcze. Prawdą jest,że takich schronisk jest PEŁNO w całej Polsce. Pewnie i bliżej nas też coś się znajdzie. Tylko tak jak napisała Anula co z tymi? Zostawić je tam. Szczęście będą miały te zabrane na łańcuchy do budy lub nieliczna garstka do domu jako psiaki pupilki a reszta takiej "szansy" nie dostanie nigdy. Niestety wszystkim nie da się pomóc...ale chociaż ci szczęśliwcy mają na to jedną swoją szansę.
-
Też fajnie :) no też :) Szkoda...ale tego się obawiałam dlatego zapasowo wybrałam inną sunię aby skoro podjęłam się ratowania 2 przyjechały 2 :) Ślicznie :) Co muszą biedaki przeżywać. Boją się pewnie bo to wszystko dla nich nie znane. I my też :) Będziemy jeszcze mieli sunię na uwadze i jeśli tylko coś się zmieni pojedzie po swoją szansę po nowe życie.
-
Wspaniałe wieści! Wspaniała Kawusia!!! :)