-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Tylko jak? Będę prosić Dziewczyny o ciągłe dopytywanie o nią. Może się coś zmieni ...wtedy jest pierwsza do zabrania po nowe życie. Wczoraj długo rozmawiałam z Hanią i jej Mąż jest człowiekiem, który nie odpuszcza łatwo. Widocznie musiało być źle. Agresywna i to bardzo musiała być skoro nie pojechała. Wszystkiego dowiemy się jak psiaki zajadą na miejsce. Jest mi jej żal bo urodziwa jest i pewnie szynko by ktoś się w niej zakochał.
-
Tego się niestety obawiałam :( Ile biedaczka musiała przejść, że tak boi się człowieka, że aż nawet p. Piotr się poddał. Rezerwową sunią była ta: Sunia w 1 boksie od strony pola Dobrze,że ona dała sobie szansę na zmianę życia. Imię pozostaje -Abi. Mam nadzieję,że darczyńcy i tą Abi pokochają i zechcą jej też pomagać :)
-
Dziękuję Wam Kochane. Niestety musiałam podesłać Hani zdjęcie innego psiaczka w razie nie zabrania Abi. Mąż Hani na miejscu ma ocenić zachowanie Abi i zadecydować czy będzie mogła jechać czy zostanie. Szkoda by jej było ale ... Mnie już nosi od rana, od rozmowy z Hanią. Będę niecierpliwie czekać na jakieś wieści czy się udało ją zabrać.
-
Piesek z raną w oku, bardzo potrzebuje naszej pomocy.. pomożemy prawda :) :)
b-b replied to anica's topic in Już w nowym domu
Przez przypadek zobaczyłam ten wątek. Mogę dołożyć 20zł dla bidulka. -
Musi być lepiej. Chłopak dostał drugie życie!
-
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Ja naprawdę nie wiem Anulko jak się Wam za to wszystko odwdzięczę ? -
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Wiem Anulko,że chodzi Ci o Twoje ogłoszenie na OLX :) Nie chcę tylko abyś traciła pieniądze kiedy sprawujecie z Bogusią opiekę nad tyloma psiakami :) -
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Czyli "będzie wesoło" :( Tak mi Cię żal Kochana ! Że też nie wymyślą nic na to :/