Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Tylko jak? Będę prosić Dziewczyny o ciągłe dopytywanie o nią. Może się coś zmieni ...wtedy jest pierwsza do zabrania po nowe życie. Wczoraj długo rozmawiałam z Hanią i jej Mąż jest człowiekiem, który nie odpuszcza łatwo. Widocznie musiało być źle. Agresywna i to bardzo musiała być skoro nie pojechała. Wszystkiego dowiemy się jak psiaki zajadą na miejsce. Jest mi jej żal bo urodziwa jest i pewnie szynko by ktoś się w niej zakochał.
  2. Niestety. Nie wiem. Może za jakiś czas coś się zmieni i da sobie pomóc. Dobrze, że przestraszony Bobi dał sobie pomóc.
  3. Tego się niestety obawiałam :( Ile biedaczka musiała przejść, że tak boi się człowieka, że aż nawet p. Piotr się poddał. Rezerwową sunią była ta: Sunia w 1 boksie od strony pola Dobrze,że ona dała sobie szansę na zmianę życia. Imię pozostaje -Abi. Mam nadzieję,że darczyńcy i tą Abi pokochają i zechcą jej też pomagać :)
  4. Ja się wzięłam za opasywanie fantów ma bazarek dla A i B Niestety muszę mierzyć po 2 razy bo zamiast się skupić na tym co robię ciągle myślę jak tam im idzie. Powinna być transmisja na żywo z takich kamerek w kaskach jak żołnierze na akcjach mają ;)
  5. Kładłam się po 2.00 i wydaje mi się,że nie spałam bo co obrót to oczy na zegarek. Jak nasze psiaczki jechały poprzednio jakoś się ta nie stresowałam...a teraz to nie wiem co robić aby nie myśleć :/
  6. To i ja dołączę się do życzeń choć urodzinki w niedzielę ale moja skleroza ciągle postępuję wiec lepiej wcześniej niż wcale ;)
  7. I ja tak myślę. W tak wspaniałym domku nie może być inaczej :D Malutka jest wspaniała. Bidulka musiała nie jedno w swoim życiu przejść. Dobrze,że już teraz jest bezpieczna :)
  8. Też jestem ciekawa co tam u NIch. Mam nadzieję Anulko, że mała da sobie pomóc. Może dostaniemy jakieś wieści jak już ruszą :)
  9. Wiem Bogusiu :) Widzę Anulko,że też już na posterunku :) Oj denerwuję się strasznie :/
  10. No niestety. Nie zawsze jesteśmy w stanie wszystko przewidzieć. Trzymajmy kciuki za psiaki i powrotną podróż wszystkich :)
  11. Dziękuję Wam Kochane. Niestety musiałam podesłać Hani zdjęcie innego psiaczka w razie nie zabrania Abi. Mąż Hani na miejscu ma ocenić zachowanie Abi i zadecydować czy będzie mogła jechać czy zostanie. Szkoda by jej było ale ... Mnie już nosi od rana, od rozmowy z Hanią. Będę niecierpliwie czekać na jakieś wieści czy się udało ją zabrać.
  12. Przez przypadek zobaczyłam ten wątek. Mogę dołożyć 20zł dla bidulka.
  13. Ciekawe jak będzie przebiegał "załadunek" psiaków. Tak boję się o Abi....Mam nadzieję, że będzie grzeczna.
  14. Musi być lepiej. Chłopak dostał drugie życie!
  15. Tysiu jestem u sunieczki. Dam 10zł stałej. Przepraszam, że tylko tyle ale wiesz,że będę miała 3 psiaki i żaden nie ma pełnych deklaracji .
  16. Ja naprawdę nie wiem Anulko jak się Wam za to wszystko odwdzięczę ?
  17. Wiem Anulko,że chodzi Ci o Twoje ogłoszenie na OLX :) Nie chcę tylko abyś traciła pieniądze kiedy sprawujecie z Bogusią opiekę nad tyloma psiakami :)
  18. Dziękuję Dziewczyny ,że jesteście z nami :) Tianku to nie ja to WY jesteście WSPANIALI> To tylko dzięki Waszej pomocy zdecydowałam się na wyciągnięcie psiaków. Niestety moja wypłata nie należy do dużych i trudno by mi było utrzymać samej psiaki.
  19. Czyli "będzie wesoło" :( Tak mi Cię żal Kochana ! Że też nie wymyślą nic na to :/
  20. To była najlepsza Twoja decyzja jaką mogłaś dla niego Tamaro zrobić. Przytulam mocno!
×
×
  • Create New...