-
Posts
43197 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Ślicznie dziękuję Kochane Dziewczyny :*:) -
Bardzo, bardzo za pomoc DZIĘKUJĘ! :D Elu bo Dorcia2 wpłaciła do mnie a ja przelałam do Ciebie. Kiedy się wyjaśniło, że wpłaty idą do Ciebie i że będą dwa psiaki a nie tylko sunia Jola dołożyła jeszcze dyszkę, która powinna już wylądować na Twoim koncie :) Pięknie dziękujemy :) Dzięki Dziewczyny ! :*:)
-
Wspaniale,że te wszystkie maluchy mają już swoje kochające domki :) Niestety człowiek potrafi też być najgorszym zwierzakiem na ziemi o czym często się przekonujemy :(
-
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Ja się zgadzam z Wami w 200% :) Zrobiłam i wyróżniłam Teosiowi ogłoszenie https://www.olx.pl/oferta/teo-szuka-kochajacego-domu-CID103-IDr62HF.html Za 10 dni zmienię miasto na inne :) A ja ciągle zapraszam na wątek moich kolejnych psiaczków :) Czekamy na transport . Już się nie mogę doczekać pierwszych relacji Hani dotyczących psiaków. Tak fajnie się czyta opisy kiedy psiak rozkwita w hoteliku, zmienia i się i pięknieje :) -
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
10 lat u psiaka zwłaszcza małego jakiego chce Pani to naprawdę tak około połowa życia jeśli tylko będzie się o niego dbało -
NAJWSPANIALSZY :D
-
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
:) Też tak myślę. muszę być pewna na 100%, ze to będzie TEN domek :) Bardzo dziękujemy :) Kochani Dzwoniłam do Pani, która chciała Teosia. Obiecałam pomóc znaleźć dla niej odpowiedniego psiaczka. Szkoda tylko, że Pani uważa 10letnie psiaczki za stare. Ona chce takiego do 5-6 lat. Kudłacza, miłego do przytulania. U Hani takowych kudłaczów nie ma .Hania podesłała zdjęcia psiaczka z przytuliska do Córki Pani psiaka z dłuższym kłaczkiem Pani chce psiaczka na już po 9.01 córka wyjeżdża na wczasy . A Teosiowi postaram się zrobić dzisiaj nowe ogłoszenia na inne miasta. Trzeba szukać tego NAJ NAJ NAJ :) -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Jestem u Beni i ja :) Benia - Benitka :D -
Jak tam Pani? już nie może żyć bez ślicznotki ? ;)
-
Wspaniale! Szkoda,ze nie szczęśliwa "7" :)
-
To jedzie jeszcze 6 psiaczek?