Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43197
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Ślicznie dziękuję Kochane Dziewczyny :*:)
  2. Bardzo, bardzo za pomoc DZIĘKUJĘ! :D Elu bo Dorcia2 wpłaciła do mnie a ja przelałam do Ciebie. Kiedy się wyjaśniło, że wpłaty idą do Ciebie i że będą dwa psiaki a nie tylko sunia Jola dołożyła jeszcze dyszkę, która powinna już wylądować na Twoim koncie :) Pięknie dziękujemy :) Dzięki Dziewczyny ! :*:)
  3. Anulko to może tym razem ja przeleję ze swoich do Ciebie już akonto tej zapłaty?
  4. A czy Szafirek gdzieś po drodze śpi czy całą trasę na raz bierze?
  5. Wspaniale,że te wszystkie maluchy mają już swoje kochające domki :) Niestety człowiek potrafi też być najgorszym zwierzakiem na ziemi o czym często się przekonujemy :(
  6. Ja się zgadzam z Wami w 200% :) Zrobiłam i wyróżniłam Teosiowi ogłoszenie https://www.olx.pl/oferta/teo-szuka-kochajacego-domu-CID103-IDr62HF.html Za 10 dni zmienię miasto na inne :) A ja ciągle zapraszam na wątek moich kolejnych psiaczków :) Czekamy na transport . Już się nie mogę doczekać pierwszych relacji Hani dotyczących psiaków. Tak fajnie się czyta opisy kiedy psiak rozkwita w hoteliku, zmienia i się i pięknieje :)
  7. 10 lat u psiaka zwłaszcza małego jakiego chce Pani to naprawdę tak około połowa życia jeśli tylko będzie się o niego dbało
  8. Tamaro...nawet nie chcę myśleć co Kochana znowu przeżywasz :( Wirtualnie mocno przytulam .
  9. NAJWSPANIALSZY :D
  10. :) Też tak myślę. muszę być pewna na 100%, ze to będzie TEN domek :) Bardzo dziękujemy :) Kochani Dzwoniłam do Pani, która chciała Teosia. Obiecałam pomóc znaleźć dla niej odpowiedniego psiaczka. Szkoda tylko, że Pani uważa 10letnie psiaczki za stare. Ona chce takiego do 5-6 lat. Kudłacza, miłego do przytulania. U Hani takowych kudłaczów nie ma .Hania podesłała zdjęcia psiaczka z przytuliska do Córki Pani psiaka z dłuższym kłaczkiem Pani chce psiaczka na już po 9.01 córka wyjeżdża na wczasy . A Teosiowi postaram się zrobić dzisiaj nowe ogłoszenia na inne miasta. Trzeba szukać tego NAJ NAJ NAJ :)
  11. Jestem u Beni i ja :) Benia - Benitka :D
  12. Jak tam Pani? już nie może żyć bez ślicznotki ? ;)
  13. A ja zapraszam na mój pierwszy bazarek dla psiaczków. Chciałabym kupić im karmę- puszki Animondy bo jeszcze jest w dobrej cenie :)
  14. Wspaniale! Szkoda,ze nie szczęśliwa "7" :)
  15. To jedzie jeszcze 6 psiaczek?
  16. Dziękujemy :) To bardzo ułatwi pracę Eli, której jej wciąż przysparzam ;) :) Ja też Tolu :) Bardzo dziękujemy :) Ja zrobiłam wczoraj przelew 20 zł od dorcia2 :)
×
×
  • Create New...