Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. No po prostu WSPANIALE!!! :D Miła chłopak szczęście :)
  2. Gratulacje i miziaki dla Małego a buziaki i słowa uznania dla Was ! :D
  3. Jak nie jesteś? Gdybyś nie była mała już by jechała do pani a Ty dociekliwa jesteś i wiesz o co pytać i jak pytać! No i lata praktyki i piąty zmysł pomagają Ci :)
  4. Witamy, witamy Miłe Odwiedzające :D Szkoda tylko ,że Hania nie pokazała nam małej ;)
  5. Ja też tak moją nauczyłam - zrób siusiu. Przydaje się bardzo często :)
  6. Mam wiadomość od hop! , że Mika po 8.03 może do Niej jechać :D Teraz tylko mam poszukać transportu dla Miki. Mam też w razie czego namiary na jubu :) Może wiecie o kimś kto kursuje gdzieś na tej trasie i by Mikę zabrał? Trasa z Nowej Soli do Łodzi.
  7. Strasznie mi Bobika przypomina :) Ślicznotka!
  8. Ślicznie znowu wyszła. Widać ,ze potrzebuje na JUŻ człowieka do kochania :)
  9. Kochani miłej niedzieli! Ja lecę nadrobić zaległości w domu. Będę za to miała grzecha jak stąd do piekła ;) A,że domek będzie przelustrowany przez Elę to przecież nic dziwnego :D Tak musi być!
  10. Jestem u Benitki. Martwi ten jej strach ale też i cieszy ,że już nie jest takim strachulcem jak na początku. Na wszystko potrzeba czasu.
  11. Wspaniale, że mała ma zapewniony byt. Oby tylko szybko wyzdrowiała i łapeczka doszła do normy :)
  12. Ja też Aniu :) Teraz jest już wszystko OK :)
  13. Dziękuję za odpowiedź :) Bardzo się cieszę, że chłopak czuje się coraz lepiej :)
  14. Jestem mile zaskoczona :) Bardzo ,bardzo dziękujemy z Sabcią :D :*
×
×
  • Create New...