Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Nie wytrzymałam i zadzwoniłam już dzisiaj do domku Sabci. Mała wczoraj w drodze do Poznania oznakowała swoją Panią. Może stanęło jej coś bo zwymiotowała. Po przyjedzie do domku mała zwiedziła ale do kuchni bała się wchodzić. Dzisiaj już jest OK. Sara - bo tak będzie się teraz sunia wabić przed powrotem pani z pracy - pan był w domu - zrobiła wielką kupalę w domku. Dla pani to żaden problem. Powiedziała,że mała musi się do nich przyzwyczaić i że za jakiś czas wszystko będzie OK. Pojechały autobusem po szeleczki dla małej bo pani nie lubi kiedy psiaczek chodzi na obróżce. Sara jest usłuchana i wszystkich w koło zachwyca. Wszyscy mówią, że z pysia wygląda na szczeniaka. Nawet pani w sklepie chciała dać jej większe szelki bo przecież urośnie. Nie chciała wierzyć ,że to 2 letnia sunia. Wszędzie po domu chodzi za Panią a gdy ta usiądzie to kładzie się jej w nogach. Pani jest Sarą zachwycona :) Jutro wybierają się do swojej wetki bo Sara zaczęła kichać i jakby leciał jej katarek. Podesłałam maila i prosiłam w najbliższym czasie o zdjęcia i kilka słów co tam u nich słychać :)
  2. To i ja głośno zawołam,że też taką chcę ;)
  3. No to fajnie,że zostajemy razem :) Eluś Radek dostał serduszko i chciałam Ci również dać ale okazało się ,że mi się skończyły :( Dam jak je znowu odzyskam :*
  4. Kochani! Jako, że koszt transportu Miki wyniósł 530zł. Hania od siebie i Męża dołożyła do niego 50zł. Czyli uzbierać musimy 480zł. Pieniążki pożyczamy z konta psiaczków i oddawane będą z bazarków zrobionych na cel tego transportu.
  5. Dziękuję Elisabeta :* Również życzę miłego dnia. Dnia bez nerwów. I samych miłych ludzi w koło:) Benitko ślicznotko buziaki :)
  6. Ja swoją stałą będę wpłacać tak długo do puki mały nie będzie już w DS Kasa i tak się maluchowi teraz przyda :)
  7. Z bazarku zrobionego przez uxmal przyszła dzisiaj wpłata w wysokości 198,60zł Jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJEMY!!! :)
  8. https://www.olx.pl/oferta/spragniona-milosci-malutka-sunia-w-typie-cairn-teriera-CID103-IDszJfJ.html Powodzenia maleńka :)
  9. Jedni potrafią pół polski przejechać za psiakiem a innym pod nos podstawić to powiedzą, ze za daleko :/ Co zrobić. Niech lepiej czeka za swoim domkiem takim, dla którego odległość nie będzie problemem :)
  10. Haniu te w domku wyszły świetnie gdyby nie to, że za ciemno. Nie widać jego pysia oczu. Musimy pokazać jego radosny pychol i oczy. Wtedy psiak zyskuje na wyglądzie. Taki smutas nikogo nie rusza. Na ZG Bobik ma ogłoszenie. Bobi ma na ZG już dawno. https://www.olx.pl/oferta/moja-milosc-to-wszystko-co-moge-ci-dac-CID103-IDr62HF.html
  11. No malutka mam nadzieję, że już w swoim domku pokażesz jaka jesteś kochająca sunia :)
  12. Wspaniale,że ktoś jej a ona komuś da szczęście i miłość :)
  13. Witaj Benitko! Witajcie Dziewczyny :) Miałam dzisiaj ciężki dzień...mam nadzieję, że tylko ja :)
×
×
  • Create New...