Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Biedna kruszynka z radości , z emocji dostało się pani i to pewnie skreśliło ją zaraz :( A chociaż ten drugi piesek skorzystał?
  2. Fajnie, że mała trafi do domku ,w którym już jest jeden Wasz piesek :)
  3. I co? Jak tam wizyta?
  4. Wspaniałe wieści...i oby już tak zostało. Teraz tylko pozbawić ją nie chcianych lokatorów i ...bądź zdrowa i grzeszna Emisiu :)
  5. Zawsze oglądając takie zdjęcia psiaczka po adopcji zastanawiam się DLACZEGO poprzednia rodzina pozbyła się tak wspaniałego psiaczka. I obojętne jest czy to śliczny długowłosy czy zwyczajny sierściuch. Maleńka tylko tak wspaniałych chwil do końca życia ci życzę!!!
  6. Będzie dobrze ...bo inaczej być nie może! Z niecierpliwością będę czekać na wieczorny wpis Aniu :)
  7. Sama bym je obie przygarnęła. Miałabym 3 panienki w domu :) No ale...chcieć a móc. Niestety od jednego do drugiego daaaaleka droga :(
  8. Wciąż czas ucieka jak szalony. Pozdrowienia Dziewczyny zostawiam!:)
  9. Już zaciskam kciuki za jutrzejszy dzień!
  10. Byłam i poprawiłam. Toż to jak miniatura yorka by wagowo była ;) Trzymam kciuki za maleństwo! Oby wszystko dobrze poszło!
  11. Jest zapytanie o sunię:) Witam,W jakim wieku +- jest sunia? Ile waży? Czy odnalazłaby się w domu z inną suczką (2lata/7kg) i niemałym już dzieckiem (9) ?JB Dopisałam do ogłoszenia ,ze waży 7,5kg i ma około 2 lat . A to odpisałam Pani Sunia ma około 2 lat. Waży 7,5kg Z suniami jest tak ,że muszą przypaść sobie do gustu. Zawsze można spotkać się na wspólnym spacerze i zobaczyć jak dziewczynki zareagują na siebie :)
  12. Już trzymam kciuki! Na Wrocław https://www.olx.pl/oferta/malenka-usia-czeka-CID103-IDvW0XU.html Ma ode mnie promowanie do 10.10. Może ktoś w tym czasie się w maleńkiej zakocha :)
  13. Aniu na jakie miasto mam zrobić ogłoszenie dla małej?:)
  14. No to trzymajmy kciuki za domek dla Żabci :)
  15. Dobre wiadomości cieszą :) Bądź grzeczna maleńka :)
  16. Są na początku wątku dwa. Musiałabym przeszukać na zamojskim wątku może coś jeszcze tam jest. Niestety do mnie nikt z okolic łodzi nie dzwonił. Z samej Łodzi tak ale pani okazała się domem nie dla Miki.
×
×
  • Create New...