Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43194
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Dobrze,że masz pomocnika pod ręką :)
  2. Wierzyć się nie chce ,że to ta sama dziewczyna :) Wielka zmiana zaszła !:)
  3. Dorzucę coś dla dziewczyny ale dopiero po 10.04 Przez to moje chorowanie gołam i wesołam jak mysza kościlna ;/
  4. A próbowałaś na innej przeglądarce?
  5. Koluniu maleńka nie strachaj się tak bardzo na wszystko :(
  6. Toficzku pekińczyku trzymam kciuki za ciebie. Teraz już będziesz miał opiekę i nie poddawaj się chorobom biedaku! Tolu co do kotków jak będzie już jakiś teks ,z którym będzie można zrobić ogłoszenie to szturchnijcie mnie ostro - tak żebym poczuła - to zrobię im na OLX :)
  7. ...ale chyba Ty na tym korzystasz więcej z jej miłości :D Pewnie gdzieś tam jeszcze siedzi jakiś lęk z przeszłości przed facetami. Niestety wiele psiaków tak ma. I szkoda tylko ,ze niewielka ich część może przekonać się jeszcze w swoim życiu ,że człowiek potrafi też być i dobry.
  8. Dzięki Jaguska za zdjęcia i opis. Pośmiałam się trochę i mami nadzieję , że ten dobry humor przetrwa ze mną do wieczora aż wyjdę z pracy :) Miłego dnia:)
  9. To chyba nie to. Nie jestem zalogowana i widzę filmik :) Możliwe ,że jest w przeglądarce zablokowane na określone witryny "wyskakiwanie reklam, okienek" i przez to film się nie otwiera. Trudno tak coś na odległość doradzić. A jakiej przeglądarki używasz?:)
  10. Fajnie ,że obie zostały zabrane i obie już mają domki :) Powodzenia maleńkie!
  11. Teraz najważniejsze polikwidować te stany zapalne a resztę jakoś się później ogarnie. Byle wyniki podciągnąć na ile się da.
  12. Poskładana jak scyzoryk :D Że ją plecki nie bolą ;) Za uszko PIĘKNIE dziękuję :D A z tym kawałeczkiem ozorka to już całkiem całościowo CUDNIE wygląda :D))))))
  13. Bożenko zaciskam i oby wszystko udało "załatwić" się bez niespodzianek!
  14. Niestety w większości jest tak ,że jedzeniem a raczej ponadprogramowym dokarmianiem smakołykami ludzie chcą wynagrodzić zły okres w życiu zwierzaczków. Niestety nie myślą o tym , że robią im krzywdę. może jakoś delikatnie zapytać czy to wina ujęcia czy też sunia ma ponadplanowe kilogramy. Uzmysłowić państwu ,ze to źle dla jej stawów, ze zaczną się kłopoty...Jakoś tak delikatnie pouczyć ich troszkę:)
  15. Rozumiemy Wasze obawy bo sami zawsze drzymy gdy naszym pupilom coś się dzieje. Tak jest kiedy zwierze nie jest tylko dodatkiem ale pełnoprawnym członkiem Rodziny. Tak samo martwimy się o nie jak o pozostałych członków. Jesteśmy z Wami i przesyłamy ciepłe myśli życząc aby wszystko było dobrze z sunią.
  16. Niestety czasami żeby było już lepiej musi po drodze być trochę gorzej. Najważniejsze żeby szybko się zaaklimatyzowała w nowym miejscu a reszta już pójdzie z górki:0 Za to trzymam kciuki :)
×
×
  • Create New...