-
Posts
2645 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
8
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jaguska
-
4 kg 8-10 lat MALEŃKA ma chore serduszko.MA DOM
jaguska replied to jusstyna85's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
maja602 dlatego właśnie wcale nie zamierzam za wszelką cenę dążyć do zabiegu bo zdaję sobie sprawę z tego co napisałaś, a to nie ja mam mieć komfort emocjonalny tylko o Margolkę tu chodzi i jej dożycie w jak najlepszych warunkach. Guzki nie są duże, może uda mi się fotkę zrobić to wstawię. Miałam okazję takiej mini konsultacji więc z tego skorzystałam, każdy by tak zrobił no i takie są wnioski wetów - zapomnieć o zabiegu, więc na razie skupiamy się na leczeniu farmakologicznym. Może po badaniach uda się odstawić jakiś lek, zobaczymy. O konsultacji kardiologicznej pomyślimy z wetką i wtedy zdecydujemy jak będzie cieplej, bo dla nas to wyjazd na cały dzień a Margolcia jest słabiutka. Dzisiaj po mini spacerku (bo ona tylko sio i do domku), trzęsła się z zimna bardzo, podgrzałam w mikrofali poduszeczkę z pestek okręciłam ją w kocyk i śpi jak zabita. Za to co mnie cieszy to że zaczęła jeść, niestety tylko gotowane (drób,ryby, ryż, warzywa) chrupki to dla zabawy czasem zje, a chciałabym żeby przeszła na cardiaca ale to daleka droga i w ogóle nie wiem czy mi się uda. A tak poza tym to jest kochana psinka, przylepa, zawojowała nas ta kruszynka i mamy nadzieję że długo z nami pobędzie. -
4 kg 8-10 lat MALEŃKA ma chore serduszko.MA DOM
jaguska replied to jusstyna85's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
U mnie trzech wetów badało Margolcię i każdy wykluczył operację, lekarz z Rudy również, tak przekazała mi Justyna. Margola nawet jak machnie ogonem mocniej to już ją dusi, a nawet jak nic nie robi to ma ataki. Za jakieś dwa tygodnie mamy zaplanowane badania, zobaczymy czy leki przynoszą dobry skutek. Te guzy bardzo mi siedzą w głowie, może jak już będzie ciepło (kwiecień,maj) ustalimy wizytę u kardiologa we Wrocławiu i jak on odradzi operację to już nic robić nie będę. Wtedy zostanie mi prosić Boga żeby Margolcia odeszła kiedyś na serduszko a nie na raka, bo moja wyobraźnia nie jest w stanie tego ogarnąć. A tutaj Margola w roli psa ogrodnika, sama nie zje - drugiemu nie da ;-) -
Myszka -w domu jest dziecko uczulone na sierść. PROSZĘ O RADY :(
jaguska replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Śliczna psinka, moje grosiki już przelane. -
Myszka -w domu jest dziecko uczulone na sierść. PROSZĘ O RADY :(
jaguska replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
I ja również wspomogę grosikiem, proszę o konto na pw. -
I ja tu trafiłam i witam się z wszystkimi :-)
-
4 kg 8-10 lat MALEŃKA ma chore serduszko.MA DOM
jaguska replied to jusstyna85's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Życie z Myszką Margolcią jest wielce urozmaicone, od zawałów serca ze strachu o nią po śmiech do łez, jest kochana i pocieszna, zadomowiła się i apetyt jest zdecydowanie lepszy, oczywiście gotowane jedzonko musi być, sucha karma służy wyłącznie do zabawy. Przedwczoraj Margolcia miała kryzys jelitowy, na spacerkach skubała trawkę i wieczorem zwymiotowała a w nocy ją ruszyło z drugiej strony :-) ale na tym koniec, apetyt jak na nią jest dobry, leki wchodzą dobrze oblepione jedzonkiem i w asyście innych zwierzaków. Przyjrzałam się tym guzkom na listwie mlecznej, no cóż może wielkie nie są ale jednak są, czy macie doświadczenie jak to postępuje i czy może pójść na macicę, bo Margolcia nie jest sterylizowana a stan serca wyklucza całkowicie narkozę. Margola to cudna, kochana i prześmieszna sunieczka no i...... pomału próbuje na nas wymuszać to co chce :-) Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us -
4 kg 8-10 lat MALEŃKA ma chore serduszko.MA DOM
jaguska replied to jusstyna85's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja też :-) -
4 kg 8-10 lat MALEŃKA ma chore serduszko.MA DOM
jaguska replied to jusstyna85's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Syla napisz co się z Żabcią dzieje, czy Żabcia ma swój wątek, jak ma to podaj link. -
4 kg 8-10 lat MALEŃKA ma chore serduszko.MA DOM
jaguska replied to jusstyna85's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Witajcie mili dogomaniacy :-) Mysia już zastrzyków nie bierze, oskrzela wyleczone ale ten kaszel i charczenie to już zostanie do końca bo to jest od chorego serduszka. Niunia oprócz tabletek wymienionych wyżej bierze ten Immunoactive balance raz dziennie kapsułkę. Apetyt się poprawił ale dużo nie je a nakarmić ją to jest sztuka, z rączki z paluszków a jak ma chęć to coś tam z miseczki poskubie. Myszka to nasz najmniejszy domownik a w łóżku rozpycha się jak niektórzy za PRLu w kolejkach, poszczekuje na jednego kota a potem z nim śpi, zaczyna się bawić zabawkami ale po minutce zaraz się dusi, bardzo to serduszko słabiutkie jest. Serce mi staje ze strachu bo jak się zacharczy to się potrafi przewrócić, za pierwszym razem myślałam że Myszka odchodzi, ale ogólnie jest dużo lepiej. Mam już jedną babcię Ziutę ale ona przy Myszce to jest okazem zdrowia. Mała niuńka podbiła nasze serca, jest przekochana, nie mogę uwierzyć że się jej ktoś pozbył tylko dlatego że jest stara i chora. Pozdrawiam i fotkę wstawiam :-) Uploaded with ImageShack.us Spać można i z kotem ale "odległość szkolna" musi być zachowana (linijką nie mierzyłam) :-) -
ja się już pogubiłam :roll:
-
hihi no nie wiem, nie wyobrażam sobie wołać na podwórku Kostusia a Kostucha to już całkiem :razz:, może bym spłonęła na stosie i tak dziwnie na mnie patrzą na wiosce, mieszkam tam dopiero drugi rok i trochę robię za dziwadło :evil_lol:
-
Piękne imiona jak pójdą razem a jak domki będą osobno to Brava ok ale jak zdrobnić Costa?
-
Moje 30 zł jako składka do transportu nadal aktualne,skoro okruszek wątkowy ma domek na miejscu to może być na tego psiaka od elik :-)
-
Biedne maluchy, mają wielkie szczęście że trafiły w dobre troskliwe ręce, też jestem ciekawa jakie dostaną imiona?
-
Podczytuję sobie od początku wątek i bardzo się cieszę że znalazły bdt, będę trzymać kciuki za dobre domki dla maleństw, pozdrawiam :-)
-
Poleciało 30 do Ramzeska. Jak ktoś będzie robił bazarek to ja bym chciała dorzucić spódniczkę z zary, prześlę fotkę komuś kto będzie robił bazarek a jak ktoś kupi to wyślę spódniczkę paczką.
-
Klaudus, 30zł dla Ramzeska, proszę o namiary na pw.