Jump to content
Dogomania

jaguska

Members
  • Posts

    2645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    8

Everything posted by jaguska

  1. Witajcie, nie wiem do kogo się zwrócić ale komu mam te 20 zł przelewać, wiem że nie ma jeszcze pełnych deklaracji na dt jednak ten mój pieniążek może się przyda na jakieś witaminki czy pełnowartościową puszkę mięsną dla staruszki, trzeba wspomóc czymś jej organizm żeby miał siłę walczyć z trudną rzeczywistością w jakiej się znalazła. Proszę o jakieś konto osobę która odwiedza sunie w schronisku, jak nazbiera się deklaracje to te moje grosiki też pójdą za suniami. Pozdrawiam.
  2. Witajcie, ja mogę tylko 20 miesięcznie zadeklarować, przykro mi że tak mało ale...., więc brakuje 270, może ktoś dołączy ???
  3. Poleciał pieniążek dla dzielnego Filusia, trzymaj się chłopaku :-)
  4. Proszę również o numer konta na pw wspomogę niewielkim grosikiem, jak ktoś będzie robił bazarek proszę o kontakt szybką paczką prześlę kilka fantów, trzymaj się szkrabie:-(
  5. Bardzo niepokojąca jest ta cisza :-(
  6. Następna bieda. Dorzucę grosik na pieska jak będzie wiadomo na jakie konto. Bazarku nie umiem robić ale gdyby ktoś bazarek montował to ja chętnie prześlę fotki z fantami i jeżeli ktoś kupi to wyślę, lub prześlę paczką fanty do tego kto będzie robił bazarek.
  7. Wczoraj napisałam maila do schroniska w sprawie Śleputka, myślę że po weekendzie powinnam już otrzymać odpowiedź, czekam :-)
  8. Jak się cieszę że psiak już bezpieczny, teraz tylko trzymać kciuki żeby wygrzebał się z choróbska.
  9. Witajcie, skierowała mnie na ten wątek kinga_kinga7. Jako że Śleputkowi/Fredziowi szukanie domku idzie "jak po grudzie" będę wieczorkiem pisać na strone schroniska o info w sprawie adopcji wirtualnej dla tego chuligana żeby do czasu znalezienia domku chociaż odrobinkę wesprzeć psiola. Niemniej jednak bardzo interesuje mnie Dziadunio który onegdaj miał starcie ze Śleputkiem więc bardzo proszę o informacje o Dziaduniu. Będzie teraz długi weekend więc może ktoś się wybiera do schroniska, proszę więc o popytanie o dziadunia (fotki jego są na wątku Śleputka), a może jakieś fotki choćby z komórki :-). Może i Dziadunia obejmę adopcją wirtualną, zobaczę jak się obliczę z wolnymi środkami finansowymi, bo to przecież są długo terminowe zobowiązania i nie można podchodzić do takich spraw lekko. Dlatego dzisiaj piszę w sprawie Śleputka do schroniska a Was proszę o info o Dziaduniu, takie podstawowe (wiek, wielkość, kondycja, potrzeby weterynaryjne, może fotki :-) )
  10. Proszę o link do wątku schroniskowego, czyli w sprawie Śleputka piszę mail do schroniska a o Dziadunia pytam na wątku schroniskowym.
  11. mam jeszcze ogromna prośbę, jak będę prosić o info o Dziaduniu to jak mam pytać i wytłumaczyć o którego psiaka mi chodzi, wystarczy pytać o Dziadunia, proszę o jakąś podpowiedź
  12. Dziękuję za konkretną odpowiedź, w takim razie wieczorkiem napiszę do schroniska w sprawie wirtualnej adopcji Śleputka i o info o Dziaduniu, mam nadzieję że raz na jakiś czas dostanę jakieś fotki i że Wy również nie zapomnicie o Śleputku, bo przecież ogłaszać go można nadal, ja co jakiś czas zapłacę za pakiet ogłoszeń ale nie mam o tym pojęcie więc mam nadzieję że je ktoś kumaty porobi, może w końcu los się do psiula uśmiechnie, pozdrawiam.
  13. kinga_kinga7 właśnie chodzi mi o to czy zbieramy deklaracje na DT czy nie, bo po co mam Śleputka adoptować wirtualnie w schronisku skoro zbieramy deklaracje na DT, dlatego proszę o decyzję autora wątku. Wymyśliłam sobie tak, zaadoptuję Ślepautka wirtualnie, jeżeli nazbieracie deklaracje na DT to po prostu przeniosę ewentualnie kwotę z adopcji na DT, w takim razie wieczorkiem napiszę do schroniska, pozdrawiam.
  14. 20 zł miesięcznie na razie na 12 miesięcy ale pod warunkiem że ktoś się zobowiąże raz w miesiącu smsem przypomnieć mi o tym, bo jestem zapominalska, może uda się zebrać deklaracje na Śleputka/Fredzia (dla mnie już zostanie Śleputkiem)? I bardzo proszę o informacje odnośnie Dziadusia którego swojego czasu Śleputek poturbował, może można mu jakoś polepszyć warunki, może coś mu potrzeba kupić, jakieś psie witaminy czy inne rzeczy, bardzo dziaduś mnie ujął (oprócz domku którego oczywiście potrzeba wszystkim psiakom) :-) Jeżeli nie uda się zebrać deklaracji na dt to czytałam na stronie schroniska o adopcji wirtualnej więc na te 12 miesięcy obejmę chuligana adopcją wirtualną, tylko wyznaczcie jakiś termin zbierania deklaracji, jeśli się nie uda proszę wolontariuszki z BP o poproszenie w schronisku o wstawienia Śleputka na stronę schroniska żebym mogła go oficjalnie zaadoptować wirtualnie, zaglądam tam co jakiś czas ale strona jest w aktualizacji, pozdrawiam.
  15. I ja również witam się z Barrym, oby zbyt długo nie czekał na domek, jest taki smutny że aż za serce ściska. Tak mi się nieraz marzy że wszystkie psiaki w naszym dziwnym kraju mają obowiązkowe czipy i żaden właściciel pieska nie jest anonimowy, a oddając do schroniska płaci miesięczne alimenty (jak na dzieci) na utrzymanie psiaka, i kary są nieuniknione i egzekwowane za krzywdzenie zwierząt, dobrze że człowiek może pomarzyć ale potem trzeba wrócić do rzeczywistości i spojrzeć w oczy takiemu Barremu :-(
  16. Czekamy więc dzisiaj na dobre wieści i trzymamy mocno kciuki :thumbs:
  17. Nie ma za co dziękować, jak mam możliwość to pomagam, troszkę na dogo, troszkę na miau, będę odwiedzać psiaka i jak dam radę to jeszcze wspomogę :-)
  18. Pyrdka, poszło jednak 99zł na dobry początek niech mu te dwie dziewiątki szczęście przyniosą :-) napisałam "dla sznaucerka" bo imienia jeszcze nie ma ale chyba już niedługo :-)
  19. Biedactwo, czy już wiadomo kto będzie skarbnikiem psiolka? Na dobry początek mogę dać ale tylko 50zł, miało być na zakupy dla mojej drużyny ale krzywdy nie mają więc mogą się podzielić z bidulkiem, proszę o pw z danymi do przelewu i może jakieś imię dla psiaka?
  20. Biedny mały, będę odwiedzać i jak dam radę dorzucę parę grosików w styczniu, trzymaj się psinko,
  21. Bardzo cieszą mnie dobre informacje o Gniewusi bo naprawdę martwiłam się jak nasza psinka zaaklimatyzuje się w domu, przecież wiele lat spędziła w schronisku, teraz już jestem spokojna, dzięki nukujek za dobre wieści, pozdrawiam wszystkich :-)
  22. :-) To super że Lolek jest tak dobrze zaopiekowany, więc nam pozostaje tylko mocno trzymać kciuki za to żeby się domek znalazł jak najszybciej :thumbs:
  23. Witam Lolka wieczorową porą, trafiłam tutaj od Gniewki która już grzeje [B]swoją[/B] doopkę w [B]swoim[/B] domku :-). jeśli Lolo ma znaleźć swój kącik to trzeba go do tego przygotować :-). Czy jest wysterylizowany? Jeśli nie, to trzeba by nazbierać na to kaskę, odkarmić, zaszczepić, więc może na początek trochę więcej informacji o tym kawalerze?
  24. No to teraz ja etatowa maruda. Jeśli chodzi o pieniądze to myślę że nukujek spożytkuje je należycie. Mam jednak wielką prośbę do asiapyziak, jak wiemy Gniewka idzie do domku z pominięciem DT, więc może mieć problemy z aklimatyzacją i nie łudźmy się, mogą być (nie muszą) problemy z utrzymaniem czystości w w domku, przynajmniej na początku, wystarczy poczytać wątek Jordanka jak wygląda aklimatyzacja i nauka czystości po pobycie w schronisku. Wiemy już że domek jest super, ale bardzo proszę żeby asiapyziak dowiadywała się u znajomego pana jak przebiega aklimatyzacja Gniewki i czy panu starcza cierpliwości do naszej kochanej suni. Będziemy pewnie wszyscy niecierpliwie czekać na wiadomości z nowego domku Gniewki. Skoro Gniewka wędruje do własnego domku to ja malutkie wsparcie chciałabym przeznaczyć na Dziadunia poturbowanego przez Fredzia (no i Fredzia też przy okazji), więc proszę Cię nukujek pomyśl nad Dziaduniem przez święta i może jakiś mały wąteczek dla Dziadunia po nowym roku by się dało założyć? :-)
  25. karolkamadry, spojrzałam sobie na Twój zwierzyniec na fb, śliczne psiaki :-)))
×
×
  • Create New...