Jump to content
Dogomania

jaguska

Members
  • Posts

    2645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    8

Everything posted by jaguska

  1. Czekam na pojawienie się Justyny85 i jakieś informacje bądź ustalenia co dalej :-)
  2. Mogę dać Mysi dt prawdopodobnie z opcją ds, jeżeli jest jeszcze w schronisku.
  3. Ja mogę sfinansować jakieś ogłoszenia, sama nie zrobię bo niestety komputer ma jeszcze dla mnie wiele tajemnic ale mogę na ogłoszenia przelać pieniążki, tylko nie wiem ile i do kogo. Sama bym wzięła Myszkę ale czekam na odpowiedź w sprawie innego pieska, czy jeszcze szuka domku.
  4. Syla "Może by nie pisać o tym serduszku chorym.Ktoś się zakocha i jak zadzwoni a dowie się, to może nie będzie mu to przeszkadzać." Witajcie, przepraszam że się wtrącam, podczytuję sobie po cichutku o tej kruszynie, i proszę nie ukrywajcie że sunia ma chore serduszko i wiąże się to z kosztami. Ona jest do zakochania, ale samo zakochanie to za mało, ktoś musi sobie zdawać sprawę że może się to wiązać z kosztami leków i dobrej karmy i opieki wet bo przecież chory zwierzaczek potrzebuje dobrej karmy i kontroli wet. W jej nowym domku nie może braknąć na leczenie by mogła jeszcze długo i szczęśliwie pożyć. Pozdrawiam.
  5. Jesssu zawsze na każdym wątku musi coś wyskoczyć. Niech sobie jedne psiaki jedzą polędwicę a inne podroby, i tak najważniejsze jest dobre serce, ciepłe miejsce i czuła ręka dla psiaka, pozdrawiam wszystkich serdecznie bez względu na stan posiadania zwierzaków i kasy :-) Mestudio, nie podpisałam nickiem na przelewie I.L. to ja :oops:
  6. Żeby cioteczki mogły wpłacić zadeklarowane sumki to muszą mieć jakieś namiary ;) A wredne też bywa piękne :razz: chyba.
  7. Super że psinka już bezpieczna, czyli teraz obiecane pieniążki przelewamy na konto mestudio?
  8. Trzymam mocno kciuki żeby wszystko poszło zgodnie z planem :-)
  9. Jak miło widzieć Gniewkę jak po wielu latach w schronisku grzeje futro w domku na miękkim posłaniu, ma przy sobie dobrego człowieka i nic jej więcej do szczęścia nie trzeba oby tylko zdrówko służyło jak najdłużej, dzięki za wiadomości i filmiki :-)
  10. [quote name='mestudio']Konik to pół biedy. Ale jak się mestudio czaiła jak mnie do tej niespodzianki przygotować... Już dwa dni wcześniej była taka miła :-D Ale przynajmniej będzie co wspominać na starość..... A na właściwe psy (koniki) jeszcze przyjdzie czas...:evil_lol: TZmestudio[/QUOTE] A jak mestudio będzie miła przez pięć dni? :crazyeye: A tak poważnie, to się do psiaka uśmiechnął los że może do Was trafi, trzymam za to kciuki. Ja jestem taki cichy podczytywacz i bardzo kibicuję Waszej drużynie.
  11. On taki malutki że się z parówkiem w jednym posłanku zmieści, nawet go nie zauważycie ;)
  12. Ja suńki odwiedzam codziennie, kibicuję, udostępniam na fb i nk bo tylko tyle mogę a jak przyjdzie "ten" czas to wspomogę finansowo wszystko jedno czy to będzie ds czy bdt, pozdrawiam wszystkich na biszkoptowym wątku :-)
  13. TZmestudio głupi na pewno nie, po prostu masz serce od Bałtyku po Tatry :loveu: ja się dorzucę jak trzeba do transportu, niewiele bo 50 dyszek.
  14. No jak to przecież domku jeszcze nie znalazły? W Poznaniu dobrze by miały, z koziołkami z ratusza by się zaprzyjaźniły, To takie ładne miasto i rogale macie pyszne ale tuczące, pewnie by im się tam spodobało ;)
  15. Gruba Berta, rozważaj, rozważaj może z tych rozważań coś dobrego dla suniek wyniknie ;)
  16. Dziękuję Nikaragua za odpowiedź, więc moje nędzne 20zł pójdzie za suniami cokolwiek Basi1244 uda się dla suń znaleźć, nędzny to grosik ale ze 4 puszki karmy można kupić, oby szybko znalazły spokojną przystań.
  17. O mój Boże, a tak wierzyłam że mu się uda, brak słów :-(:-(:-(
  18. Basia1244, wielki szacunek z mojej strony, mam jeszcze takie pytanie, czy w schronisku jest opcja adopcji wirtualnej? W niektórych schroniskach jest taka możliwość i podobno wpłacone pieniądze idą na taką psinkę, może zanim znajdzie się domek objąć sunie taką wirtualną adopcją? Ja nie jestem w tych tematach biegła więc pytam mądrzejszych w tej kwestii ode mnie :-)
  19. [quote name='Nikaragua']jutro Basia pójdzie z nimi do weta to się dowiemy[/QUOTE] Czy coś wiadomo o stanie zdrowia sunieczek ?
  20. Z pewnością to będą deklaracje długoterminowe, bo jak już sunie by poszły do dt to już do schroniska nie mogą wrócić, mogłyby nie przeżyć powrotu. Gruba Berta :klacz:
  21. :-(:-(:-( Filusiu walcz dzielny psiaczku.
  22. Dobrze poczekamy co powie Basia1244, tak mi strasznie szkoda tych suń, i wszystkich pokrzywdzonych psiaków, ludziska w cywilizacyjnym amoku gdzieś pogubili serca :-(
×
×
  • Create New...