Jump to content
Dogomania

Maciek777

Members
  • Posts

    23786
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Maciek777

  1. Ja tak nie do końca, ale po napisaniu i przeczytaniu tekstu (do ogłoszeń) o moim Baju, postanowiłem go adoptować :D
  2. Ale odpowiedzialność na mnie spada :roll: Skoro nie masz tu nikogo innego w pobliżu to OK, choć zawsze to duży stres. Postaram się pospieszyć. Pewnie żeby jakaś decyzja tu zapadła to DT i tak trzeba sprawdzić :roll: Resztę uzgodnimy przez maila żeby tu nie zaśmiecać :)
  3. Ha ha, widzę, że upodobałaś sobie te kąty :D To jakieś 20 km ode mnie :)
  4. A w którą stronę? Może znamy kogoś z tych okolic. Chyba, że sam będę miał bliżej. Ja do Poznania mam 65 km :roll: Propozycja brzmi całkiem fajne, ale oczywiście potrzebne informacje od kogoś kto tam był. Czy Twój kolega bywa u swojej kuzynki? Ewentualnie można zorganizować coś w rodzaju wizyty PA ;)
  5. Dziękuję i wzajemnie :) Ale Ty masz cuda z tymi kreseczkami nad literami :eviltong: Myślisz, że to przez skopiowanie zdjęcia psiego renifera? Aż takich praw autorskich na nie nie ma ;) Plaga dogo i mnie sięgnęła w Święta i od tamtego czasu nie widzę prawie żadnych emotikon. Wpisuję je na pamięć, a później znikają :roll: A właśnie, jak tam Święta Wam się udały? Były białe? :)
  6. Pod wrażeniem rogów? Oby nie :evil_lol:
  7. Warunki tylko domowe? To brzmi obiecująco :) Zwłaszcza dla Kluskowych stawów. Ile czasu pani potrzebuje na decyzję? Daleko to? Gdyby do tego doszło to mam nadzieję, że szybko przyzwyczają się do nowych warunków. Rozumiem, że to dom, a nie domowy hotel. Zawsze to lepiej jak się ma człowieka tylko dla siebie. Rozumiem to i nawet jak nam z hotelu zabierają jakieś psy do DT to nie mam nic przeciwko, a wręcz cieszę się,że poprawiają im się warunki :) Krótko mówiąc - nie jestem deklarowiczem więc nie mi tu "głosować" za czy przeciw, ale jeśli to dobry dom to bardzo bym się ucieszył gdyby mogły sobie zimę (i nie tylko) przeleżeć przy grzejniku :) Choć i tak bardziej jestem za tym by sobie wreszcie DS znalazły :D
  8. Maksiu wychodzi na ludzi psy :D
  9. I znowu jesteś pogryziona :( Jak tam? A masz myszy? Nie musisz odpowiadać ;) Jak jest szczur to podobno nie ma myszy bo na nie poluje. Nie wiem jak to się ma z łasicami / kunami / fretkami itp. Chyba najpierw musiałabyś się dowiedzieć co to by jakoś z tym postępować :roll: A masz kocią klatkę-łapkę? Chyba nie muszę rozwijać myśli :) Później sterylka i adopcja :D Ale się cieszę, że Tofik ma dom :) Chyba nikt się nie nadaje na DT :shake: Ale nie lubię takich sytuacji jak ta z Mikim :mad: Nie strasz :lol:
  10. Jestem na zaproszenie ewy gonzales. Poza Murką, Tolą i agusiązet nie znam nikogo z Podkarpacia, kto jeszcze zagląda na dogo.
  11. Wrzucam fotki przedświąteczne :)
  12. Zdrowych i spokojnych Świąt życzę :) Tu Sid jeszcze kilka dni przed chorobą: A tu fotka z początku tygodnia: Trzyma tak głowę i to chyba największa oznaka tej choroby. Jest nieco słabszy i gorzej u niego z utrzymaniem równowagi w różnych sytuacjach, ale wesoły charakter mu pozostał. No i moim zdaniem jest coraz lepiej. Po trochu, ale jest. Miejmy nadzieję, że cały czas będzie mu się poprawiać :) Wigilie i Pierwsze Święto spędził z Maszą - prywatną sunią, podobną do niego :) Mieszkał z nią latem. Na Sylwestra też do niego przyjedzie ;)
  13. Zdrowych i spokojnych Świąt :)
  14. Zdrowych i spokojnych Świąt życzę :) Dzięki akcji (fundacji Animalia) Paka Dla Animaliowego zwierzaka https://www.facebook.com/events/1376080522687379/ Azorek otrzymał karmę, gryzaki i suplementy na stawy :)
  15. Spóźnione życzenia pogodnych i radosnych Świąt :)
  16. Sam się dziwię, że jakoś wcześniej nie odpisałem... :shake: Co do preparatu dla Aresa to oczywiście zapytam weta przy najbliższej okazji, która mam nadzieję szybko nie nastąpi :( Mam do niego 50 km więc to nie takie łatwe by jechać by tylko zapytać :roll: Póki co to Ares ładnie się trzyma i nawet już pare razy zauważyłem, że jednak sam wskakuje do budy więc może to było chwilowe załamanie formy. Albo spowodowane przez mróz... Baj przybrał trochę na wadze - robi się niedźwiedziowaty, jak co roku zimą :) Nie można jednak przesadzać ze względu na stawy. Z Alfredem chyba coś nie tak. Zapach z pyska ma niemożliwy :( Miał taki przed czyszczeniem zębów jesienią, a później mocno złagodniał. Teraz znowu to samo albo i gorzej. Nie wiecie co może być przyczyną, nie licząc zębów? Julian i Saszka też się tłuściutkie zrobiły. Zwłaszcza po niej to widać, jakby kotna była ;) Ale jak tu nie dać jeść jak się domagają ;) Pora na dietę... O dziwo nie zajmują się rozbiorem choinki :D U Rogera też jakoś bez nowości. Od kiedy zrobiło się zimniej, dostaje ok 2x więcej jedzenia by miało go co grzać ;)
  17. To ja zszokowany i zawstydzony dziękuję za potwierdzenie :lol: Zdrowych i spokojnych Świąt (Święta) życzę wszystkim :)
  18. Tylko, że w zły sposób wykorzystywał swoją elastyczność :mad: Wigilia minęła, a on nic nie przemówił :hmmmm: Ciekawe czy już pęcłaś od śmiechu czy świątecznego jedzenia ;) To i ja życzę Wam udanych, radosnych, spokojnych, zdrowych i szczęśliwych (reszty) Świąt :) A bezdomniakom tego jednego jedynego domu :) Sobie pozwoliłem wkleić swojego Baja ;)
  19. Jutro tu wrócę, a teraz tylko tak na bardzo szybko ;) Dziękuję za życzenia i również ja i wszystkie moje zwierzaki życzymy Wam wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt :) Tylko śniegu brak ;)
  20. Gdzie jest mod gdy jest potrzebny :nonono2: :lol:
  21. Nie boję się :obrazic: Ciorli choćby mógł mówić to i tak by się na temat moich warunków nie wypowiedział bo na samą myśl o tym oniemiałby z zachwytu :eviltong:
  22. Chyba nikt tu nie chciałby tego słyszeć. Jesteśmy odpowiedzialni za kastrację :evil_lol:
×
×
  • Create New...