Jump to content
Dogomania

Maciek777

Members
  • Posts

    23786
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Maciek777

  1. Nie, nic nie mam :D Może po Świętach jakieś świąteczne zbłąkane zdjęcie mi wpadnie :roll:
  2. Z bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/144017-rozliczam-ponad-200-fant%C3%B3w-zapraszamy-do-01-xii-godz-2000/ uzbierało się dla Charliego 30 zł na pokrycie długów :) Jest już na ZERO :-P
  3. Jakoś mnie nie pocieszyłaś :roll: Z bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/144017-rozliczam-ponad-200-fant%C3%B3w-zapraszamy-do-01-xii-godz-2000/ uzbierało się dla Kluski 473,3 zł :) Proszę o podanie danych do przelewu oraz proszę też o potwierdzenie tu i na bazarku gdy pieniądze dojdą. Dziękuję :)
  4. Z bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/144017-rozliczam-ponad-200-fant%C3%B3w-zapraszamy-do-01-xii-godz-2000/ uzbierało się dla Lizki 473,3 zł :) Proszę o podanie danych do przelewu oraz proszę też o potwierdzenie tu i na bazarku gdy pieniądze dojdą. Dziękuję :)
  5. Super wieści :) To dopiero musi być widok :D
  6. Leczenie przynosi rezultaty. Na początku nie mógł się otrzepać bo tracił przy tym równowagę. Teraz już może normalnie. Ciągle jednak jest chwiejny i trzyma głowę po ukosie, ale miejmy nadzieję, że uda się go z tego wyprowadzić...
  7. Dziękujemy za info i fotki :) A są przy tym jakieś bóle czy inny dyskomfort? Kluska nam nie powie ;)
  8. Z dnia na dzień mówiłem, że jutro przeczytam wątek, a tu już nie będzie jutra :( Odpoczywaj [*]
  9. I jak to możliwe, że taki pies ciągle bez domu? :niewiem:
  10. To faktycznie jest powód do awantury :mad: Tak, bardzo możliwe. Mieliśmy raz też czarnego kota. Były podejrzewane różne choroby skóry, w tym grzybica i był na to leczony. Miał przeżedzone futro, a miejscami był łysy. Aż w końcu inny wet stwierdził, że to wszoły, a gdy się ich pozbył to kot wypiękniał :) Czy nie przywiozłyście to nie wiadomo. Podobno najłatwiej zobaczyć je na brwiach :evil_lol: Podobno one nie przenoszą się między gatunkami: http://weterynarzwarszawa.com/poradnik-medyczny/pasozyty-zewnetrzne/wszy/ Tak się zastanawiam, że to może jak z chorobami. Was nie zjadają, ale może przeszły na Wasze zwierzaki :roll: W sumie zwierzaczków w domu nigdy zbyt wiele :diabloti: Jaki super trikolor!!! :) http://naforum.zapodaj.net/thumbs/e15778293997.jpg
  11. Już zapisałem wątek Maksia :roll: Nie jestem lekarzem, ale myślę, że wachlarz chorób odzwierzęcych jest jednak szerszy :( Dlatego właśnie nie możesz osierocić psiaków :) Uzupełniam informacje i choć wcześniej było zabawnie (np słownik ;) ) to żałuję, że przeczytałem ostatnie posty :(
  12. Są jakieś nowe wieści? :roll:
  13. Całe szczęście :) Dogo nie chce byś się nudziła ;)
  14. A co z tym wątkiem? Dlaczego założyłaś nowy? :)
  15. To lecimy na bazar :-P
  16. Właśnie, to zaledwie drugi raz więc słabo w porównaniu do osób, które co miesiąc płacą deklaracje :) Może Tobie kapie, ale mi nie :evil_lol:
  17. Nie ma za co :) Ile za to? Dobre :D
  18. Dzisiaj wysłałem Klusce zapas Cortaflexu (na stawy) na ok 100 dni. Liczę, że do piątku dojdzie :roll:
  19. Sara kończy wymianę futra na zimowe. Trzeba jeszcze tylko uważać by za bardzo nie przybrała na zimę :evil_lol:
  20. Dorka dobrze znosi pierwsze przymrozki choć woli jednak przesiadywać w środku :) Swoje już w życiu namarzła :(
  21. Azorek delikatnie schudł. Zamierzone działanie bo było go trochę za dużo :evil_lol: Ogólnie też wszystko OK :)
  22. Przepraszam, że tak długo :( Jest mały problem z aparatem, ale liczę, że się rozwiąże lada dzień :roll: Jaś, jak mówiłem, zmienił się. Na lepsze :) Jednak jakieś stare przyzwyczajenia jednak zostały bo ostatnio gdy się z nim bawiłem, tarmosiłem itd, w czasie takiej akcji gdzie był bardzo pobudzony zabawą to chciałem go objąć za szyję, po sekundzie puścić i dalej się bawić. Normalna sprawa. I gdy go objąłem to zamruczał mi do ucha. Fajne to nie było :siara: Jednak nic więcej nie zrobił. Ja natychmiast od niego wstałem, a on spuścił głowę i uszy w geście poddania. Chyba nigdy wcześniej go tak nie złapałem. Nie pamiętam. Dobrze, że przynajmniej ostrzega bo bym był na przymusowym urlopie :evil_lol: Poza tym zgrzytem to jednak jest chętny do zabawy :)
  23. Sidnej ma koleżankę! Czarno białą spanielkę :) Nie ma żadnych problemów. Nawet potrafią się wymieniać miskami podczas jedzenia :)
×
×
  • Create New...