-
Posts
23786 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
17
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maciek777
-
Nie, nic nie mam :D Może po Świętach jakieś świąteczne zbłąkane zdjęcie mi wpadnie :roll:
-
Z bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/144017-rozliczam-ponad-200-fant%C3%B3w-zapraszamy-do-01-xii-godz-2000/ uzbierało się dla Charliego 30 zł na pokrycie długów :) Jest już na ZERO :-P
-
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Jakoś mnie nie pocieszyłaś :roll: Z bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/144017-rozliczam-ponad-200-fant%C3%B3w-zapraszamy-do-01-xii-godz-2000/ uzbierało się dla Kluski 473,3 zł :) Proszę o podanie danych do przelewu oraz proszę też o potwierdzenie tu i na bazarku gdy pieniądze dojdą. Dziękuję :) -
Mała, delikatna dropiata - LIZA odeszła za TM [']
Maciek777 replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Z bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/144017-rozliczam-ponad-200-fant%C3%B3w-zapraszamy-do-01-xii-godz-2000/ uzbierało się dla Lizki 473,3 zł :) Proszę o podanie danych do przelewu oraz proszę też o potwierdzenie tu i na bazarku gdy pieniądze dojdą. Dziękuję :) -
Labi pojechała do domu! Trzymajcie kciuki!
Maciek777 replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
Super wieści :) To dopiero musi być widok :D -
Sidnej-zapomniany,zrezygnowany 14-stoletni psiak- za TM :(
Maciek777 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Leczenie przynosi rezultaty. Na początku nie mógł się otrzepać bo tracił przy tym równowagę. Teraz już może normalnie. Ciągle jednak jest chwiejny i trzyma głowę po ukosie, ale miejmy nadzieję, że uda się go z tego wyprowadzić... -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy za info i fotki :) A są przy tym jakieś bóle czy inny dyskomfort? Kluska nam nie powie ;) -
Bezdomne koty spod Kobierzyc błagają o pomoc
Maciek777 replied to happy_animals's topic in Kotki już w nowych domach
Rozumiem :-P -
Odebrany od właściciela PARYS - JUŻ W NOWYM DOMU:)
Maciek777 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
I jak to możliwe, że taki pies ciągle bez domu? :niewiem: -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maciek777 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
To faktycznie jest powód do awantury :mad: Tak, bardzo możliwe. Mieliśmy raz też czarnego kota. Były podejrzewane różne choroby skóry, w tym grzybica i był na to leczony. Miał przeżedzone futro, a miejscami był łysy. Aż w końcu inny wet stwierdził, że to wszoły, a gdy się ich pozbył to kot wypiękniał :) Czy nie przywiozłyście to nie wiadomo. Podobno najłatwiej zobaczyć je na brwiach :evil_lol: Podobno one nie przenoszą się między gatunkami: http://weterynarzwarszawa.com/poradnik-medyczny/pasozyty-zewnetrzne/wszy/ Tak się zastanawiam, że to może jak z chorobami. Was nie zjadają, ale może przeszły na Wasze zwierzaki :roll: W sumie zwierzaczków w domu nigdy zbyt wiele :diabloti: Jaki super trikolor!!! :) http://naforum.zapodaj.net/thumbs/e15778293997.jpg -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Maciek777 replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Już zapisałem wątek Maksia :roll: Nie jestem lekarzem, ale myślę, że wachlarz chorób odzwierzęcych jest jednak szerszy :( Dlatego właśnie nie możesz osierocić psiaków :) Uzupełniam informacje i choć wcześniej było zabawnie (np słownik ;) ) to żałuję, że przeczytałem ostatnie posty :( -
Cztery kociaki ... :( i chory Tadziu :(
Maciek777 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
Są jakieś nowe wieści? :roll: -
Bezdomne koty spod Kobierzyc błagają o pomoc
Maciek777 replied to happy_animals's topic in Kotki już w nowych domach
A co z tym wątkiem? Dlaczego założyłaś nowy? :) -
To lecimy na bazar :-P
-
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Właśnie, to zaledwie drugi raz więc słabo w porównaniu do osób, które co miesiąc płacą deklaracje :) Może Tobie kapie, ale mi nie :evil_lol: -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Nie ma za co :) Ile za to? Dobre :D -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj wysłałem Klusce zapas Cortaflexu (na stawy) na ok 100 dni. Liczę, że do piątku dojdzie :roll: -
Sara - owczarkowata sunia za Tęczowym Mostem [*]
Maciek777 replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
Sara kończy wymianę futra na zimowe. Trzeba jeszcze tylko uważać by za bardzo nie przybrała na zimę :evil_lol: -
Jaś - słodziak w typie doga szuka domu, DS
Maciek777 replied to Alla Chrzanowska's topic in Już w nowym domu
Przepraszam, że tak długo :( Jest mały problem z aparatem, ale liczę, że się rozwiąże lada dzień :roll: Jaś, jak mówiłem, zmienił się. Na lepsze :) Jednak jakieś stare przyzwyczajenia jednak zostały bo ostatnio gdy się z nim bawiłem, tarmosiłem itd, w czasie takiej akcji gdzie był bardzo pobudzony zabawą to chciałem go objąć za szyję, po sekundzie puścić i dalej się bawić. Normalna sprawa. I gdy go objąłem to zamruczał mi do ucha. Fajne to nie było :siara: Jednak nic więcej nie zrobił. Ja natychmiast od niego wstałem, a on spuścił głowę i uszy w geście poddania. Chyba nigdy wcześniej go tak nie złapałem. Nie pamiętam. Dobrze, że przynajmniej ostrzega bo bym był na przymusowym urlopie :evil_lol: Poza tym zgrzytem to jednak jest chętny do zabawy :) -
Sidnej-zapomniany,zrezygnowany 14-stoletni psiak- za TM :(
Maciek777 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Sidnej ma koleżankę! Czarno białą spanielkę :) Nie ma żadnych problemów. Nawet potrafią się wymieniać miskami podczas jedzenia :)