-
Posts
23786 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
17
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maciek777
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
W czwartek podstępnie zabrałem Kioto na niewinną wycieczkę do weta, a skończyło się kastracją Wszystko poszło gładko i do domu wrócił z dużym apetytem. Ze względu na chłód, zwłaszcza w nocy, pomieszkuje od tego czasu w pomieszczeniu by nie przeziębić rany. Wróci do siebie w przyszłym tygodniu -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Maciek777 replied to mari23's topic in Psy do adopcji
To dobrze, że sobie radził bo zastanawiałem się jak sobie takie koty radzą. A on sobie radził aż nadto Deszcz - wróg wielu psów Miluś ratuje honor drużyny -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Wam za komplementy i przekażę je odpowiednim adresatom Pan Czarny Król dostał imię Kioto Ma około roku i jest zdecydowanie mniejszy od Inaby. Ona raczej miała w genach króliki olbrzymy, a Kioto ma coś z miniaturki bo mam wrażenie, że jest mniejszy od zwykłego hodowlanego. Albo to przez te porównanie. Baj "pokryty szronem"? Niestety dopadł go przymrozek życia Trochę się zmienił przez te prawie 11 lat: Przybyło mu powagi i uroku Pozdrawiamy -
Miniaturowa sunia na stałe w DT. 27.12.2021 [*]
Maciek777 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Z krzewem nie pomogę bo wygląda mi jak sumak octowiec, ale owoce nie pasują Teraz wiem dlaczego tak kochasz jesień - widoki niesamowite. I te wiejskie i miejskie w parku Aż dziwne, że tak mało ludzi tam chodzi. Chociaż z drugiej strony, gdyby było ich więcej, jak na jarmarku, to park straciłby swój urok Widać, że Florce też jesień odpowiada -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Maciek777 replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Trzymam kciuki za Mikę Zaledwie chłód, a już nie chcą wychodzić? Tak jest do wiosny czy niedługo oswoją się z zimnem? Kilka godzin z każdej doby marnowane jest na sen więc wystarczy nie spać I jak kocie badania wypadły? Kocia rodzynka Chyba też pierwsze słyszę albo nie pamiętam Ciekawą i niewesołą historię miał Węgielek Dobrze, że miał to szczęście i trafił do Ciebie. Na zdjęciach jest szczęśliwy i pełen spokoju i kociej gracji A jak on sobie radził bez łapki? Od razu skojarzył mi się z wrocławską fundacją Węgielek, która też podobno ma tę nazwę od schorowanego czarnego kota. To chyba nie ten sam? -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Widzę, że znowu dogo wprowadziło zmiany. Wiecie o co chodzi z tą rangą przy awatarku? Teraz wszyscy są przez tę skalę uznawani za początkujących -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Najwyższa pora na jesienne fotki bo niedługo wszystkie liście spadną Chociaż kotów to nie dotyczy Normalnie nie mają takich małych głów...chyba -
Miniaturowa sunia na stałe w DT. 27.12.2021 [*]
Maciek777 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Pięknie podsumowane Na zdjęciach nawet widać, że są bardzo szczęśliwe z Wami w domu. Dobrze, że zaakceptowały, a wręcz zaprzyjaźniły się z suniami -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Nadziejko -
Miniaturowa sunia na stałe w DT. 27.12.2021 [*]
Maciek777 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Luizka zapracowała sobie na emeryturę to teraz może robić co chce i jeść ile chce Teraz jak kotki już posmakowały domowego życia to chcą jeszcze wychodzić na zewnątrz? -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Wam i przekażę mu komplementy Jesień może nie jest moją ulubioną porą roku, ale nie uważam by była gorsza od innych. Teraz robi się kolorowo, a od listopada będzie "ponuro", tajemniczo, zwłaszcza na łonie natury Bardzo miło by było gdyby nie trzeba było tak często do weta jeździć bo właściwie to jestem tam pewnie ze 2 razy w miesiącu Gdzie jest moja Złota Karta Klienta, ja się pytam Tak jak Tola piszesz, z wiekiem psy się zmieniają. Moje również złagodniały, ale i tak to pies sąsiada wykonał ten pierwszy krok. Zawsze był spokojny, ale nie podchodził do moich. Jednak po prostu teraz poczuł się samotny bo odszedł jego wieloletni psi przyjaciel... Również pozdrawiamy chyba w ostatni tak ciepły dzień w tym roku -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Maciek777 replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Dziwne, że nie strona Prawdziwa ta reprymenda Tak, to był ten sam człowiek. W tureckim swetrze. Twórca hasła "nie będzie niczego" Nie dziwię się, że nie zostałaś radną. Polityka to bagno Też życzę wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia Teraz już wie, że musi bronić domu Biedna sunia I Tobie życzę dużo siły i czasu! -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy bardzo A teraz chciałbym Wam przedstawić nowego członka rodziny "Przedstawić" to może za wiele powiedziane bo wprowadził się dopiero wczoraj i jeszcze nie ma imienia -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Maciek777 replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Wklejam jeszcze raz ten link i masz w nim opis tych zaniedbań. Bardzo rażące :/ Mam nadzieję, że teraz otworzy się prawidłowo: https://www.google.com/amp/s/www.fakt.pl/wydarzenia/polska/bialystok-krzysztof-kononowicz-znecal-sie-nad-psem/eg710pt.amp A jeśli znowu zaprowadzi do zdjęcia to wpisz w wyszukiwarkę "fakt kononowicz znęcał psem" bo szkoda miejsca na wątku na niedziałające linki :) -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Maciek777 replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Nawet tak nietykalna osoba nie może czuć się bezkarna ;) Jak klikam w link to prowadzi do całego artykułu więc nie rozumiem dlaczego u Ciebie do zdjęcia. -
Miniaturowa sunia na stałe w DT. 27.12.2021 [*]
Maciek777 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Ha ha ha, dobre :D Jeszcze to jest niesamowite! -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Maciek777 replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Zaniedbał go, delikatnie mówiąc :/ Tu jest krótki artykuł. Wiem, że źródło jest jakie jest, ale jest krótko i konkretnie napisane: https://www.google.com/amp/s/www.fakt.pl/wydarzenia/polska/bialystok-krzysztof-kononowicz-znecal-sie-nad-psem/eg710pt.amp -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Maciek777 replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Myślałem, że jeszcze napiszesz treść tej reprymendy bo sam jestem ciekaw... Tydzień mnie nie było i spóźniłem się na casting imion, ale Nero pasuje do niego Nie słyszałem żeby któryś Nero był niedobrym psem. No i tak ma (lub miał) na imię pies samego pana prezydenta Kononowicza Który został mu na szczęście odebrany, ale to inna historia Z pasierbem udało się coś załatwić? Widzę, że dla odmiany w mijającym tygodniu nic złego się nie wydarzyło, a raczej same dobre wieści na wątku i oby tak dalej -
Miniaturowa sunia na stałe w DT. 27.12.2021 [*]
Maciek777 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Chyba każdy to rozumie. Czas pędzi nawet bez dogo, a wstawianie zdjęć, opisów itd sprawie, że godzina upływa w minutę. Macie bardzo pozytywne podejście do życia. I tak powinno być To i tak jest wielki wyczyn z Zulci i Waszej strony, że jest ona w tak dobrym stanie fizycznym i psychicznym Nie przytyło jej się od tych domowych dobrodziejstw? Bardzo miło było zatrzymać się i obejrzeć kolejną porcję pełnych ciepła zdjęć od Ciebie One działają na mnie nasennie, w pozytywnym tego słowa znaczeniu