Jump to content
Dogomania

Maciek777

Members
  • Posts

    23786
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Maciek777

  1. W czwartek podstępnie zabrałem Kioto na niewinną wycieczkę do weta, a skończyło się kastracją Wszystko poszło gładko i do domu wrócił z dużym apetytem. Ze względu na chłód, zwłaszcza w nocy, pomieszkuje od tego czasu w pomieszczeniu by nie przeziębić rany. Wróci do siebie w przyszłym tygodniu
  2. To dobrze, że sobie radził bo zastanawiałem się jak sobie takie koty radzą. A on sobie radził aż nadto Deszcz - wróg wielu psów Miluś ratuje honor drużyny
  3. Dziękuję Wam za komplementy i przekażę je odpowiednim adresatom Pan Czarny Król dostał imię Kioto Ma około roku i jest zdecydowanie mniejszy od Inaby. Ona raczej miała w genach króliki olbrzymy, a Kioto ma coś z miniaturki bo mam wrażenie, że jest mniejszy od zwykłego hodowlanego. Albo to przez te porównanie. Baj "pokryty szronem"? Niestety dopadł go przymrozek życia Trochę się zmienił przez te prawie 11 lat: Przybyło mu powagi i uroku Pozdrawiamy
  4. Z krzewem nie pomogę bo wygląda mi jak sumak octowiec, ale owoce nie pasują Teraz wiem dlaczego tak kochasz jesień - widoki niesamowite. I te wiejskie i miejskie w parku Aż dziwne, że tak mało ludzi tam chodzi. Chociaż z drugiej strony, gdyby było ich więcej, jak na jarmarku, to park straciłby swój urok Widać, że Florce też jesień odpowiada
  5. Trzymam kciuki za Mikę Zaledwie chłód, a już nie chcą wychodzić? Tak jest do wiosny czy niedługo oswoją się z zimnem? Kilka godzin z każdej doby marnowane jest na sen więc wystarczy nie spać I jak kocie badania wypadły? Kocia rodzynka Chyba też pierwsze słyszę albo nie pamiętam Ciekawą i niewesołą historię miał Węgielek Dobrze, że miał to szczęście i trafił do Ciebie. Na zdjęciach jest szczęśliwy i pełen spokoju i kociej gracji A jak on sobie radził bez łapki? Od razu skojarzył mi się z wrocławską fundacją Węgielek, która też podobno ma tę nazwę od schorowanego czarnego kota. To chyba nie ten sam?
  6. Widzę, że znowu dogo wprowadziło zmiany. Wiecie o co chodzi z tą rangą przy awatarku? Teraz wszyscy są przez tę skalę uznawani za początkujących
  7. Biały dzień, a i tak mu "twarzy" nie widać
  8. Tysiące lat temu tak to się zaczęło
  9. Nigdy nie jest wystarczająco ciepło
  10. Najwyższa pora na jesienne fotki bo niedługo wszystkie liście spadną Chociaż kotów to nie dotyczy Normalnie nie mają takich małych głów...chyba
  11. Pięknie podsumowane Na zdjęciach nawet widać, że są bardzo szczęśliwe z Wami w domu. Dobrze, że zaakceptowały, a wręcz zaprzyjaźniły się z suniami
  12. Luizka zapracowała sobie na emeryturę to teraz może robić co chce i jeść ile chce Teraz jak kotki już posmakowały domowego życia to chcą jeszcze wychodzić na zewnątrz?
  13. Dziękuję Wam i przekażę mu komplementy Jesień może nie jest moją ulubioną porą roku, ale nie uważam by była gorsza od innych. Teraz robi się kolorowo, a od listopada będzie "ponuro", tajemniczo, zwłaszcza na łonie natury Bardzo miło by było gdyby nie trzeba było tak często do weta jeździć bo właściwie to jestem tam pewnie ze 2 razy w miesiącu Gdzie jest moja Złota Karta Klienta, ja się pytam Tak jak Tola piszesz, z wiekiem psy się zmieniają. Moje również złagodniały, ale i tak to pies sąsiada wykonał ten pierwszy krok. Zawsze był spokojny, ale nie podchodził do moich. Jednak po prostu teraz poczuł się samotny bo odszedł jego wieloletni psi przyjaciel... Również pozdrawiamy chyba w ostatni tak ciepły dzień w tym roku
  14. Dziwne, że nie strona Prawdziwa ta reprymenda Tak, to był ten sam człowiek. W tureckim swetrze. Twórca hasła "nie będzie niczego" Nie dziwię się, że nie zostałaś radną. Polityka to bagno Też życzę wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia Teraz już wie, że musi bronić domu Biedna sunia I Tobie życzę dużo siły i czasu!
  15. Dziękujemy bardzo A teraz chciałbym Wam przedstawić nowego członka rodziny "Przedstawić" to może za wiele powiedziane bo wprowadził się dopiero wczoraj i jeszcze nie ma imienia
  16. Wklejam jeszcze raz ten link i masz w nim opis tych zaniedbań. Bardzo rażące :/ Mam nadzieję, że teraz otworzy się prawidłowo: https://www.google.com/amp/s/www.fakt.pl/wydarzenia/polska/bialystok-krzysztof-kononowicz-znecal-sie-nad-psem/eg710pt.amp A jeśli znowu zaprowadzi do zdjęcia to wpisz w wyszukiwarkę "fakt kononowicz znęcał psem" bo szkoda miejsca na wątku na niedziałające linki :)
  17. Nawet tak nietykalna osoba nie może czuć się bezkarna ;) Jak klikam w link to prowadzi do całego artykułu więc nie rozumiem dlaczego u Ciebie do zdjęcia.
  18. Ha ha ha, dobre :D Jeszcze to jest niesamowite!
  19. Zaniedbał go, delikatnie mówiąc :/ Tu jest krótki artykuł. Wiem, że źródło jest jakie jest, ale jest krótko i konkretnie napisane: https://www.google.com/amp/s/www.fakt.pl/wydarzenia/polska/bialystok-krzysztof-kononowicz-znecal-sie-nad-psem/eg710pt.amp
  20. Myślałem, że jeszcze napiszesz treść tej reprymendy bo sam jestem ciekaw... Tydzień mnie nie było i spóźniłem się na casting imion, ale Nero pasuje do niego Nie słyszałem żeby któryś Nero był niedobrym psem. No i tak ma (lub miał) na imię pies samego pana prezydenta Kononowicza Który został mu na szczęście odebrany, ale to inna historia Z pasierbem udało się coś załatwić? Widzę, że dla odmiany w mijającym tygodniu nic złego się nie wydarzyło, a raczej same dobre wieści na wątku i oby tak dalej
  21. Chyba każdy to rozumie. Czas pędzi nawet bez dogo, a wstawianie zdjęć, opisów itd sprawie, że godzina upływa w minutę. Macie bardzo pozytywne podejście do życia. I tak powinno być To i tak jest wielki wyczyn z Zulci i Waszej strony, że jest ona w tak dobrym stanie fizycznym i psychicznym Nie przytyło jej się od tych domowych dobrodziejstw? Bardzo miło było zatrzymać się i obejrzeć kolejną porcję pełnych ciepła zdjęć od Ciebie One działają na mnie nasennie, w pozytywnym tego słowa znaczeniu
×
×
  • Create New...